Blogi w Internecie jako źródło informacji

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Biżuteria to nie tylko ozdoba, ale także wyraz osobowości. W kategorii "O Biżuterii Modzie w Internecie - jak szukać" znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach w biżuterii na 2023 rok. Dowiedz się, jakie kamienie szlachetne są teraz na topie i jak o nie dbać. Jeśli jesteś początkującym jubilerem, mamy dla Ciebie wiele porad i wskazówek na temat technologii jubilerskich oraz kursów i szkoleń dla początkujących. Dla tych, którzy interesują się historią biżuterii, przygotowaliśmy artykuły o różnych kamieniach szlachetnych i ich właściwościach. A jeśli jesteś przedsiębiorcą w branży jubilerskiej, dowiesz się u nas, jakie nowości czekają na Ciebie w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy do odkrywania świata biżuterii razem z nami!

Mam nadzieję, że powyższy opis spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać!
Awatar użytkownika
Agata

Re: Blogi w Internecie jako źródło informacji

Post autor: Agata » 20 lip 2017, o 14:16

Ja wolę blog modowy AnKa.

Re: Blogi w Internecie jako źródło informacji

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Jolka98

Re: Blogi w Internecie jako źródło informacji

Post autor: Jolka98 » 5 cze 2018, o 08:03

Ja mogę Wam polecić stronę z piękną biżuterią. Ciekawe informacje na temat biżuterii i tego jak dobrać ją do figury czy stroju.

mireczka1
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2018, o 14:43

Re: Blogi w Internecie jako źródło informacji

Post autor: mireczka1 » 25 wrz 2018, o 14:48

bardzo ładne rzeczy mają też w australii

Awatar użytkownika
ankateż

Re: Blogi w Internecie jako źródło informacji

Post autor: ankateż » 26 wrz 2018, o 13:28

ciekawy ten blog, zgadzam się. Ja o większości informacji dowiaduję się z blogów, mam do nich jakieś większe zaufanie. Tym też sposobem znalazłam Galeria Kraków, który ktoś polecił na swoim blogu. W podobny sposób dowiedziałam się, do czego nosić celebrytki ;)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Blogi w Internecie jako źródło informacji

Post autor: ForumMaster » 16 gru 2018, o 13:59

Tak: należy dużo czytać i oglądać wartościowe wpisy w internecie. Jak macie ciekawe źródła to podajcie tutaj.

ODPOWIEDZ