Inspirujecie się filmami?

Bardzo często to media kształtują modę. Hitem staje się to co nosi piękna modelka, ale również biżuteria, którą noszą aktorzy, prezenterzy, znane osoby. Z teledysków uczymy się jak nosić modną biżuterię. Postarajmy się być na bieżąco.
Biżuteria od zawsze była ważnym elementem w świecie mody i kina. Wielu z nas pamięta ikoniczne sceny z filmów, w których główna bohaterka nosiła przepiękny naszyjnik lub kolczyki, które stały się symbolem danej produkcji. W tej kategorii na forum-bizuteria.com, miłośnicy biżuterii mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat biżuterii widzianej w filmach, teledyskach i innych produkcjach medialnych.

Od klasyków kina, takich jak "Śniadanie u Tiffany'ego", gdzie główna bohaterka, grana przez Audrey Hepburn, nosiła ikoniczny naszyjnik, po nowoczesne produkcje, w których biżuteria odgrywa kluczową rolę w kreowaniu wizerunku postaci - ta kategoria jest miejscem dla wszystkich, którzy kochają biżuterię i chcą wiedzieć więcej o jej roli w świecie rozrywki.

Nie tylko filmy i teledyski mają wpływ na trendy w biżuterii. Również znane osoby, takie jak aktorzy, piosenkarze czy prezenterzy telewizyjni, wpływają na to, jakie elementy biżuterii stają się popularne. Dlatego w tej kategorii można znaleźć wiele wątków poświęconych biżuterii noszonej przez znane osoby, zarówno w ich prywatnym życiu, jak i podczas oficjalnych wystąpień.

Dla tych, którzy szukają inspiracji i chcą wiedzieć, jakie biżuteria jest aktualnie na topie, ta kategoria jest skarbnicą wiedzy. Użytkownicy forum dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i odpowiedziami, tworząc wspólnotę miłośników biżuterii, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Jeśli jesteś miłośnikiem biżuterii i chcesz wiedzieć więcej o jej roli w świecie filmów, teledysków i mediów, ta kategoria jest dla Ciebie. Dołącz do naszej społeczności i dziel się swoją pasją z innymi!
Awatar użytkownika
Kaskaderka
Posty: 11
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:12

Inspirujecie się filmami?

Post autor: Kaskaderka » 10 mar 2010, o 16:25

Tak jak w temacie, wplywają na was filmy? Wykorzystujecie jakieś fajne pomysły, które widzieliście na ekranie? Jak tak,to jakie?Ja jestem fanką seksu w wielkim mieście, wpływa to na pewno na moją garderobę, a i na biżuterię. Staram się kupować wiele dodatków i ozdób i łączy to w podobny sposób jak bohaterki serialu. Z resztą po obejrzeniu każdego kolejnego odcinka mam ochotę stylowo się ubrać, zalożyć do tego wystrzałową biżuterię i iść na miasto z przyjaciółkami się pokazać 8-)

Inspirujecie się filmami?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: Kruk » 3 maja 2010, o 08:13

Wpływ filmów i telewizji na to co nosimy jest duży, np. tu młoda Pani zastanawia się co założyć na ślub: tradycyjny naszyjnik z cyrkoniami czy Glamour

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 wrz 2011, o 10:51

Mnie czasem filmy inspirują do tego,aby zastanowić się nad doborem odpowiedniej i gustownej biżuterii. Teraz w modzie są naszyjniki ( złote lub srebrne) i dlatego myślę nad jednym z tych
http://www.753.pl/p/lancuszki

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: ForumMaster » 7 sty 2012, o 23:13

Łańcuszki łańcuszki :) Osobiście widzę jedyne skojarzenie ze żmijami - w każdym filmie się taka znajdzie, np:

Obrazek
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
zosia375
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2012, o 11:20

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: zosia375 » 31 maja 2012, o 08:55

Na pewno warto podpatrywać to co pojawia sie w telewizji, to co jest obecnie w modzie i jak zestawiana jest biżuteria z ciuchami.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:39

Ja bardzo boję się węży,dlatego w życiu nie złożyłabym czegoś takiego... Wtedy miałabym wrażenie,że gad jest cały czas na mnie. Ale jeśli ktoś nie ma uprzedzeń,to jak najbardziej tak,.

Awatar użytkownika
granatowa
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2012, o 11:35

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: granatowa » 24 paź 2012, o 09:41

Jak dla mnie biżuteria wężowa jest spoko, ale zawsze na pierwszym miejscu w moim prywatnym rankingu będzie naszyjnik Arweny z 'Władcy Pierścieni":
Załączniki
wladca-pierscieni-the-lord-of-the-rings.jpg
wladca-pierscieni-the-lord-of-the-rings.jpg (11.21 KiB) Przejrzano 14374 razy

Awatar użytkownika
Gość

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: Gość » 3 paź 2016, o 12:24

ja osobiście jestem wielką fanką zegarków i biżuterii z serialu "singielka" zauważyłyście ją? ogladacie w ogole?

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: aniczka82 » 3 paź 2016, o 12:26

też je zauważyłam! są mega ładne i strasznie choruje na zegarek Elki :(

Awatar użytkownika
ModnaKaho
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2018, o 20:16

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: ModnaKaho » 28 maja 2018, o 11:00

Oglądałam ostatnio "Dziennik Bridget Jones". Urzekła mnie historia bohaterki. Nie będę spoilerować, więc jak lubicie filmy to polecam obejrzeć :) Zainspirowana filmem szukałam sylwestrowych i noworocznych inspiracji, bo chcemy z koleżankami zrobić zaproszenie na imprezę sylwestrową w formie filmowego trailera. Mamy czas w wakacje to będziemy nagrywać ;) Trafiłam na artykuł najmodniejsze-damskie-fryzury-na-sylwestra-ktore-zrobisz-sama-krok-po-kroku w którym napisali, że styl boho był modny w tym roku, czy czytaliście podobne artykuły ale o prognozach na najbliższego sylwestra? Co będzie modne? Chciałybyśmy, żeby taka tematyka była naszej imprezy. Z góry dzięki za każdą wskazówkę ;)

Awatar użytkownika
kotka matka

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: kotka matka » 29 maja 2018, o 13:52

Również uwielbiamy biżuterię z filmów, głównie komedii romantycznych :) Czasem staramy się znaleźć bardzo podobne zegarki, bądź biżuterię i kupić do naszego sklepu internetowego. Co myślicie o tym naszyjniku z Alicji w Krainie Czarów?
https://www.ankabizuteria.pl/komplet-bi ... ana-alicja

Awatar użytkownika
Mania92
Posty: 13
Rejestracja: 1 cze 2018, o 08:25

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: Mania92 » 4 cze 2018, o 06:27

granatowa pisze:
24 paź 2012, o 09:41
Jak dla mnie biżuteria wężowa jest spoko, ale zawsze na pierwszym miejscu w moim prywatnym rankingu będzie naszyjnik Arweny z 'Władcy Pierścieni":
Wow! Nie wiedziałam, że można go kupić :) Już wiem co chcę na urodziny od męża!

Kwadrat587
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2021, o 14:21

Re: Inspirujecie się filmami?

Post autor: Kwadrat587 » 14 gru 2021, o 16:26

Jakoś nie inspiruje się filmami.

ODPOWIEDZ