Buty sportowe

Galerie Mody, Galerie Biżuterii, Muzeum Biżuterii czy Muzeum Bursztynu Srebra lub złota, fabryki biżuterii - te miejsca warto zobaczyć.
Awatar użytkownika
Basskas89

Buty sportowe

Post autor: Basskas89 » 8 cze 2016, o 08:27

Cześć wszystkim :)

Chciałabym zrobić prezent swojemu chłopakowi i kupić mu buty sportowe, a konkretniej buty Air Jordan, bo wiele razy mówił, ze bardzo chciałby je mieć, ale żałuje na nie pieniędzy. Niedługo ma urodziny i pomyślałam, że takie buty mogłyby być fajnym i bardzo praktycznym prezentem. W tym sklepie widziałam bardzo duża ofertę tych butów w dobrej cenie, bo niektóre kosztują tylko trochę ponad 300zł, a jak sprawdzałam w sklepach stacjonarnych, to wszystkie kosztowały minimum 600zł. Jakie Waszym zdaniem są najładniejsze? Nie chce się go pytać, bo zepsułabym niespodziankę.

Buty sportowe

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Buty sportowe

Post autor: ForumMaster » 21 lip 2016, o 17:34

najlepiej od lat się sprawdzają buty Nike - może pomyśl o takich, ale są bardzo drogie - z drugiej strony długo wytrzymają. Ecco też są ok.

Awatar użytkownika
Eunice

Post autor: Eunice » 10 kwie 2017, o 11:40

Ja wprost uwielbiam buty ecco, dla mnie to esencja dobrego gustu i wykonania.

Awatar użytkownika
ModnaKaho

Post autor: ModnaKaho » 22 maja 2018, o 20:00

Buty najlepiej kupować w sklepach online, nawet znane marki maja droższe ceny w sklepach stacjonarnych. Można przymierzyć w stacjonarnym, a później zamówić online ;P W przypadku prezentu dla chłopaka - nie da się zmierzyć wcześniej, a kupione przez internet bez problemu można odesłać, gdyby nie pasowały. Ja często korzystam też z wyszukiwarek takich jak np. https://zippini.pl/ w zakładce wyprzedaże można "upolować" prawdziwe perełki i to za grosze :D

ODPOWIEDZ