sposób na chandrę

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
Monika

sposób na chandrę

Post autor: Monika » 13 gru 2016, o 09:26

Co zrobić jeśli my kobiety przechodzimy kryzys wizerunkowy?
Nie podoba nam się nasza cera, wygląd, celulit, przybrało się na wadze.

sposób na chandrę

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
weronika
Posty: 74
Rejestracja: 14 lis 2016, o 22:37

Re: sposób na chandrę

Post autor: weronika » 16 gru 2016, o 16:36

Polecam zakupy- są najlepszym lekiem na poprawę nastroju i samooceny :) zacznij może od jakiejś biżuterii . Na początek proponuję coś z bursztynem, który zapewnia dostatek ( a przyda on się przy dalszych zakupach :) )

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bizma
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2017, o 18:21

Re: sposób na chandrę

Post autor: bizma » 15 mar 2017, o 15:50

A ja na kryzys wizerunkowy polecam wizytę w klinice medycyny estetycznej. Ja ostatnio zrobiłam sobie tutaj makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Awatar użytkownika
arual
Posty: 5
Rejestracja: 8 mar 2017, o 11:45

Re: sposób na chandrę

Post autor: arual » 19 maja 2017, o 12:02

Jeśli to jesienna chandra, to polecam buszowanie w sklepach z biżuterią :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiia

Re: sposób na chandrę

Post autor: Kasiia » 6 cze 2017, o 13:43

Osobiście lubię zawsze poprawiać sobie humor i faktycznie jednym z najefektywniejszych sposobów są zakupy a wśród zakupów najlepiej dla mnie działa kupowana biżuteria.

Awatar użytkownika
Pajo
Posty: 46
Rejestracja: 4 mar 2010, o 18:14

Re: sposób na chandrę

Post autor: Pajo » 16 gru 2017, o 00:37

Też tak robię - to naprawdę bardzo dobry sposób na poprawienie sobie samopoczucia.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: sposób na chandrę

Post autor: ForumMaster » 28 gru 2017, o 19:25

Dziś wszyscy się przygotowują do imprezy sylwestrowej - warto też pomyśleć o pięknej szałowej biżuterii, która olśni wszystkich na balu sylwestrowym!
Ja już wybrałam komplet z bursztynem.

Awatar użytkownika
Leticia
Posty: 10
Rejestracja: 6 gru 2017, o 21:54

Re: sposób na chandrę

Post autor: Leticia » 30 gru 2017, o 11:59

To fakt, chyba każdej kobiecie zakupy poprawiają nastrój :) zresztą nawet wizyta u kosmetyczki czy fryzjera albo masaż też działają cuda. Ja czuję się jak nowo narodzona po godzinie masażu tajskiego, a po dwóch to już nie pamiętam dlaczego miałam zły dzień ;) Jeśli chodzi o biżuterię to jestem szczególna miłośniczka kolczyków. To w zasadzie co najczęściej noszę i zawsze jest mi ich mało.

Awatar użytkownika
preArtur
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2016, o 11:56

Re: sposób na chandrę

Post autor: preArtur » 9 mar 2018, o 13:19

Moja kobieta jak ma chandrę to robi sobie wieczór relaksu i zazwyczaj jest to kąpiel z olejkami eterycznymi i różne maseczki na twarzy. Ostatnio znalazła coś takiego jak ogórkowa maseczka i ma etap maseczek i kosmetyków na bazie zielonego ogórka. Czasem potrafi nawet za mną biegać z tymi mazidłami, ale takie specyfiki nie są dla mnie. Wam natomiast może przydadzą się te rady.
Załączniki
maseczka-zogorka-na-twarz[1].jpg

Awatar użytkownika
Byczek
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2015, o 15:04

Re: sposób na chandrę

Post autor: Byczek » 22 mar 2018, o 15:32

Na chandrę żadna biżuteria nie pomoże.

Awatar użytkownika
nubarim11
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2017, o 16:40

Re: sposób na chandrę

Post autor: nubarim11 » 12 kwie 2019, o 12:53

Masaż pomoże to na pewno. Ja byłam niedawno na masażu relaksacyjnym w klinice było naprawdę super. Bardzo mi to pomogło. Gdyby ktoś się wybierał to ja polecam ich serdecznie. Mają oni różne oferty. Koniecznie zobaczcie na stronę i poczytajcie.
Załączniki
masaz-lodz.jpeg

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: sposób na chandrę

Post autor: mabelka » 24 paź 2019, o 07:39

zrób coś tylko dla siebie, idź do spa, kup sobie coś fajnego, albo zrób sobie relaksacyjny weekend w domu :)

Awatar użytkownika
Darmla

Re: sposób na chandrę

Post autor: Darmla » 24 lip 2020, o 09:12

Oj sama rownież lubię dobrej jakosci kosmetyki, nic mi w sumie tak nie poprawia humoru. Byłam w przeszłosci na kilku zabiegach, jednak od jakiegoś czasu nie chodzę bo po prostu szkoda mi na nie kasy Uświadomiłam sobie,że tak naprawdę wiele z zabiegów jestem w stanie sobie zrobić samodzielnie w domu oraz ich skuteczność wcale nie bedzie gorsza od zabiegow wykonywanych w o wiele wyższej cenie w gabinecie kosmetycznym.....

Jeśli chodzi o kosmetyki na cellulit oraz inne balsamy ujędrniające, to u mnie bardzo dobre rezultaty dało stosowanie serum Vialise:


Na stronie mozecie poczytać sobie o jego składzie. Jeden z lepszych skłądów kosmetyków do ciała, z jakim miałam do czynienia.
Załączniki
919029.obrazki[1].png

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: sposób na chandrę

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 21:28

Ha ha ha jak dla mnie to żaden masaż mi na chandrę nie pomoże i nie pomógł . Tym bardziej gdy dostałam karnet, a miałam swoje dodatkowe kg po ciąży i tylko jeszcze gorzej się poczułam gdy piękna Pani z salonu o rozmiarze S (ale mega sile) ugniatała moje wałki tłuszczu. Myślałam tylko o tym, żeby uciec, bo o czym mogła Ona myśleć jak nie o tym ,,że masuje kobietę która przestała o siebie dbać i jest zapasiona " :( Od razu poleciałam do domu , bo już ode chciało mi się biegać po sklepach i zaczęłam przeglądać strony ,,co by tu zamówić " akurat wpadłam na stronę ,teraz noszę ten mój ,,diament" Swarovskiego z dumą bo przypomina mi o tym jaką drogę pokonałam i ile kg udało mi się zrzucić :D Polecam serdecznie zakupy!
Załączniki
pierscionek-srebrny-pr-925-swarovski-imperial-silver-night[1].jpg
diament

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: sposób na chandrę

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2020, o 21:44

Gdzie taką ładną biżuterię ze srebra znalazłaś?

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: sposób na chandrę

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 21:56

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki na tej stronie . Mają bogata ofertę, zrobiłam już u nich zakupy na święta :D

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: sposób na chandrę

Post autor: Karolina » 9 lis 2020, o 10:32

Patrzę na te pierścionki srebrne - przeglądnięcie tych 500 kolekcji zajęło mi sporo czasu. Najważniejsze że już udało mi się kilka wybrać. Teraz mam nadzieję że będą dostępne przez kilka kolejnych dni abym mogła zamówić jak przyjdzie jutro wypłata.

Ja lubię najbardziej kamienie naturalne - te oryginały z bursztynem skradły moje serce :) .

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: sposób na chandrę

Post autor: muszka » 9 lis 2020, o 17:12

hahhaha naj lepszym planem jest zakup po wypłacie gdy stoimy mocno finansowo :D ja zawsze wtedy pozwalam sobie na więcej :D

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: sposób na chandrę

Post autor: Mgiełka091 » 10 lis 2020, o 16:04

,,Muszka" pewnie już jesteś po wypłacie :D Zajrzyj koniecznie na tą stronę , widziałam kilka cudnych rzeczy na wyprz :D https://www.ankabizuteria.pl/

Awatar użytkownika
Natalia B

Re: sposób na chandrę

Post autor: Natalia B » 10 lis 2020, o 17:23

Byłam szybsza. Kupiłam tą srebrną biżuterię i już nie ma tej kolekcji dostępnej.

ODPOWIEDZ