Jaki prezent na komunie?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
Hanka

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Hanka » 30 kwie 2017, o 07:14

A kiedyś dawało się slodycze komunijne.

Re: Jaki prezent na komunie?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Mikka » 30 kwie 2017, o 08:45

tutaj łatwo znaleźć ciekawe prezenty komunijne

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: monisiaak » 9 maja 2017, o 08:42

Ja bym dała na komunię zestaw biżuterii - kolczyki, łańcuszek, pierścionek. Ja dostałam taki zestaw i jestem mega zadowolona, bo mam go do dziś.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: ForumMaster » 10 maja 2017, o 21:32

a jak określisz rozmiar pierścionka dla dziewczynki na komunię?
chyba, że to od chrzestnej prezent komunijny i mieszkasz blisko aby sprawdzić pierścionek

Awatar użytkownika
Saba

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Saba » 16 maja 2017, o 18:46

Może jestem starej daty ale niezależnie co dasz na prezent komunijny, zawsze musisz dać upominek który będzie pamiątką pierwszej komunii świętej na lata. Najtańsza jest prosta papierowa kartka z dedykacją a najlepsza pamiątka srebrna.

Awatar użytkownika
paola

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: paola » 21 maja 2017, o 21:50

A ja się zastanawiam nad prezentem elektronicznym z Media Expert. A biżuteria, tj. medalik umówieni jesteśmy już dawno jaki to ma być wzór. :)

Awatar użytkownika
kordian

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: kordian » 22 maja 2017, o 11:16

Ja w Media Expert kupiłam konsolę PS4 z ME. Rodzice chrzestni kupią 3 gry, dalsza rodzina zrzuci się na jeszcze jedną. Tak jak z prezentami ślubnymi warto naradzić się między bliskimi by nie powielać pomysłów.

Awatar użytkownika
ModnaKaho
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2018, o 20:16

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: ModnaKaho » 12 mar 2018, o 18:28

A ja jestem za klasycznym zegarkiem. Prezent praktyczny i na długi czas.

Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: MagdalenaKaszew » 13 kwie 2018, o 16:53

Najprościej dać pieniądze ale lepiej traktowane są prezenty nad którymi ktoś się zastanowił i dopasował do chłopca lub dziewczynki idącej do komunii. Ja ostatnio na komunię dałam rower bo chrześniak go nie miał.

mikolajmarciniak
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2018, o 12:48

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: mikolajmarciniak » 29 lis 2018, o 14:40

Myślę, że warto iść do przodu wraz z postępem technologicznym i zamiast klasycznego zegarka kupić smartwatch, albo połączenie klasycznego zegarka ze smartwatchem, czyli smartwatch hybrydowy - to taki kompromis między smartwatchem a zegarkiem, jak gdybyś był jednak za klasycznym zegarkiem. Smartwatch też może bardzo dobrze wyglądać, niekiedy nawet lepiej, niż zwykły zegarek. Pamiętajcie, że dzieci lubią nowości i z pewnością bardziej dziecku spodoba się wypasiony smartwatch, a niż zwykły zegarek. Tutaj bardzo fajny, skromny, nienachalny może okazać się ten smartwatch
Pytanie tylko, ile planujesz przeznaczyć na taki prezent? Nie ukrywajmy, że przy poszukiwaniach prezentu kluczową rolę odgrywa kwota, którą chcemy wydać na właśnie taki prezent. Jeśli masz problem z wyborem smartwatcha w poszczególnych przedziałach cenowych, to zapraszam do przeczytania dwóch wpisów:

Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2019, o 13:42

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: pieknyolek » 1 lut 2019, o 12:51

Dobrym prezentem jest teraz zakupienie jakiegoś specjalistycznego sprzęty do gry. Znajdziesz bardzo duży wybór komputerów oraz laptopów. Komunista na pewno będzie zadowolony i zaskoczony takim prezentem.

Awatar użytkownika
vika250892

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: vika250892 » 5 lut 2019, o 09:32

Jeśli chodzi o komunię, to w tym roku mam swojej siostrzenicy, która jest moją chrześnicą ;) Pamiętam jak dostałam od swojej chrzestnej komplet biżuterii z pereł :P Na początku leżała w szafie u mamy, ale powiem Wam, że pierwszy raz włożyłam ją na 100-dniówkę i to była tak piękna, ponadczasowa pamiątka! Dlatego swojej chrześnicy też zrobię taki prezent i wybrałam już nawet gdzie i co kupię. będzie to taka bransoletka wersja-zloto Do tego dokupię jeszcze kolczyki sztyfty <3 myślę, że w kolczykah wyjdzie na codzień, a jeśli chodzi o branzę... to mam nadzieję, że włoży ją np do ślubu <3
Załączniki
banner-główny-1[1].png

Awatar użytkownika
Grazynka90

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Grazynka90 » 6 lut 2019, o 10:30

Ja jestem zdania tego, ze tradycyjny złoty łańcuszek z zawieszką coś tego typu zloty-komplet-medalik-matka-boska-czestochowska-z-lancuszkiem jest najlepszym prezentem. Takie prezenty mają na prawdę sentymentalną wartość po kilku latach. ;)
Załączniki
zk081.1[1].png
1_36[1].jpg
1_38[1].jpg

Awatar użytkownika
marcja

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: marcja » 8 maja 2019, o 12:02

Tu jest fajny artykuł z pomysłami na prezent komunijny: :) Ja jestem za klasycznym rowerem i dołączeniem do tego lokalizatora, bo wiadomo, dzieci bywają rozkojarzone, więc będzie można szybicje odnaleźć w razie zgubienia/kradzieży ;)

Awatar użytkownika
Aleks

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Aleks » 8 maja 2019, o 16:51

Na komunię zawsze daję srebrną pamiątkę z wygrawerowaną dedykacją oraz medalik srebrny albo złoty na lancuszku. Taki zestaw jest cenowo ok i też dostaję bardzo dobre podziękowania.

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: koloska » 30 lis 2019, o 10:04

Może komputer będzie dobrą opcją? W tych czasach bez niego ani rusz, ostatnio trafiłam na sklep z dobrymi cenami

Awatar użytkownika
Graft

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Graft » 21 sty 2020, o 13:53

Jednocześnie pojawia się wiele wątpliwości: Czy lepiej dać pieniądze czy prezent? Jeśli pieniądze, to ile? Jeśli prezent, to jaki i do jakiej kwoty? Tytuł sugeruje biżuterię, czy tu myślicie o łańcuszku srebrnym z medalikiem?

Awatar użytkownika
vika250892

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: vika250892 » 6 kwie 2021, o 14:38

Ja dostałam na komunię komplet biżuterii z naturalnych pereł i co prawda doceniłam go dopiero jako nastolatka, ale włożyłam go na studniówkę, planuję na ślub i dalej przekażę swoim dzieciom :) Taka tradycja się wywiązała z tego cudnego prezentu!
Załączniki
classy-colour-gold[1].jpg
classy-colour-gold[1].jpg (3 KiB) Przejrzano 1460 razy

Awatar użytkownika
Natalaaaaa

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Natalaaaaa » 27 kwie 2021, o 12:02

Ja właśnie za tydzień mam komunię chrześnicy i kupiłam jej właśnie łańcuszek z medalikiem. Ze względu na koronawirusa nie mogłam nigdzie znaleźć w sklepie stacjonarnym, wiec kupiłam przez Internet.

Awatar użytkownika
Gość

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Gość » 27 kwie 2021, o 12:14

Mi się bardzo kolczyki podobają, takie malutkie na sztyfcie

ODPOWIEDZ