Najlepsza marka

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
nataliii

sklep internetowy z biżuterią

Post autor: nataliii » 17 lut 2017, o 12:53

Również bardzo lubię kupować w ankabizuteria.pl jest to bardzo porządny sklep internetowy z biżuterią

sklep internetowy z biżuterią

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Najlepsza marka

Post autor: monisiaak » 7 kwie 2017, o 16:59

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że w biżuterii marka ma znaczenie. Pomijając jakość czy podejście do Klienta w przypadku ewentualnych reklamacji produktu, według mnie z pewnością lepiej prezentuje się prezent z biżuterii zapakowanej w pudełko znanej marki, niż w zwykłym ozdobnym pudełku czy opakowaniu.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Najlepsza marka

Post autor: ForumMaster » 7 kwie 2017, o 17:29

zgadzam się z Tobą , zwróć uwagę że najlepsze marki niezależnie od tego czy są znane kupującym czy nie dostarczają poczucia najlepszej jakości i profesjonalizmu obsługi - tu faktycznie dobrym przykładem jest oryginalne pudełko z logo sklepu internetowego zamiast po prostu wysłanej biżuterii zapakowanej w folię bąbelkową.

Awatar użytkownika
gosc

Re: Najlepsza marka

Post autor: gosc » 15 mar 2018, o 14:14

polecam Pracownie Złotniczą Złota Róża narożnik ulic Dąbrowskiego i Roosevelta w Poznaniu

Awatar użytkownika
Dinmo

Re: Najlepsza marka

Post autor: Dinmo » 21 cze 2018, o 12:31

Dlaczego polecasz tego jubilera? Czym sobie na to zasłużył? W czym jest wybitny albo lepszy od innych?

Awatar użytkownika
Mania92
Posty: 13
Rejestracja: 1 cze 2018, o 08:25

Re: Najlepsza marka

Post autor: Mania92 » 9 lip 2018, o 08:55

A znacie może markę biżuterii The PH? Ja często jak wybieram biżuterię to właśnie od tej marki. Biżuteria jest piękna, delikatna i personalizowana. Może dobrać sobie oryginalną biżuterię dla siebie :) Coś pięknego!
Niedawno poznałam Sklep z kolczykami i zastanawiam się, czy warto brać od nich kolczyki. Nie jestem przekonana, bo strona jest chyba nowa, prawda? Czy ktoś kupował od nich i zna tę markę, czy jednak wolicie kupować biżuterię z YES?

Kupujecie od nieznanych marek?

Awatar użytkownika
Mania92
Posty: 13
Rejestracja: 1 cze 2018, o 08:25

Re: Najlepsza marka

Post autor: Mania92 » 9 lip 2018, o 08:57

Dinmo pisze:
21 cze 2018, o 12:31
Dlaczego polecasz tego jubilera? Czym sobie na to zasłużył? W czym jest wybitny albo lepszy od innych?
Może często właśnie tak kupuje biżuterię, albo jej pierścionek zaręczynowy jest właśnie od tego jubilera? Dla mnie w sklepach stacjonarnych bardzo ważna jest miła obsługa, bo jestem dość wymagająca i potrafię drażnić, bo muszę przymierzyć wszystkie błyskotki, które mi się podobają ;)

Awatar użytkownika
Agnes

Re: Najlepsza marka

Post autor: Agnes » 21 lip 2018, o 18:17

Faktycznie mając niesprecyzowane oczekiwania lepiej iść do salonu i podrażnić sprzedawcę. Kupując przez internet nie dasz rady przymierzyć wielu kolekcji biżuterii. Jak już na coś się zdecydujesz to spróbuj poszukać tego w sklepach internetowych bo pewnie będzie taniej i masz też lepsze warunki zakupu bo np. możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni.

Tak przy okazji zamiast drażnić innych ludzi zamów przez internet kilka pierścionków i zwróć te które Tobie nie odpowiadają - i Ty będziesz bardziej zadowolona i sprzedawca będzie mógł spać spokojnej bo nikt go nie denerwuje.

Awatar użytkownika
jula2343421

Re: Najlepsza marka

Post autor: jula2343421 » 1 sie 2018, o 14:57

Moim zdaniem marka ma duże znaczenie ;) I nie chodzi tu o znaczek, tylko o wykonanie i ewentualną reklamację! Wole YES i to zdecydowanie! Mam biżuterie od nich i jestem bardzo zadowolona!

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Najlepsza marka

Post autor: ForumMaster » 3 lis 2018, o 21:23

różnie to bywa z reklamacjami w sieciówkach, ale szanujemy zdanie wszystkich

Lenasha
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, o 09:53

Re: Najlepsza marka

Post autor: Lenasha » 24 cze 2020, o 10:00

Bardzo mi się też podoba z wroną, lubię gromadzić na tej biżuterii, a potem kupować coś takiego. Zbieram pieniądze z gier online, używając wszystkich metod, że tak powiem.

Awatar użytkownika
Rani35
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2019, o 11:32

Re: Najlepsza marka

Post autor: Rani35 » 13 paź 2020, o 07:26

Cóż, generalnie jeżeli chodzi o biżuterię, jej wybór na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Niemniej jednak gdybym sama miała wskazać na jakiś konkretny sklep jubilerski, byłaby to https://www.ankabizuteria.pl . Znajdziemy tutaj przeróżne ozdoby, przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Co więcej, w ofercie tej znajdziemy także przepiękne pamiątki z motywami religijnymi, a nawet eko biżuterię. Mnie osobiście zwłaszcza ta ostatnia propozycja bardzo przypadła do gustu i w najbliższym czasie mam zamiar sprawić sobie taką bransoletkę. Jak Wam się podoba? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ludwika.ksel

Re: Najlepsza marka

Post autor: ludwika.ksel » 18 lis 2020, o 23:39

Zdecydowanie uwielbiam i polecam biżuterię.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Najlepsza marka

Post autor: ForumMaster » 19 lis 2020, o 13:59

więcej o tej biżuterii i marce w wątku: viewtopic.php?f=13&t=1001

Zablokowany