Błękitny zegarek

Zegarki damskie oraz zegarki dla mężczyzn. Wszystki są poszukiwana ale który wybrać, kupić czy zobaczyć? Poczytaj porady na forum, napisz opinię, skomentuj wybór.
Awatar użytkownika
Sandra

Błękitny zegarek

Post autor: Sandra » 1 cze 2016, o 09:51

Witam , zamówiłam sobie pare dni temu zegarek piękny błękitny po prostu super bardzo mi się spodobał , niestety okazało się , że wybrany przeze mnie kolor jest niedostępny , oczywiście zaproponowano mi inny kolor ( granatowy) lub mogę poczekać na dostawe około tyg. Co Wy byście zrobili na moim miejscu ? Czekali byście na piekny błękitny zegarek czy może skorzystali z oferty innych stron/sklepów.
Pozdrawiam

Błękitny zegarek

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
sportowa

Re: Błękitny zegarek

Post autor: sportowa » 20 cze 2016, o 17:20

Ja zaczynam zawsze od sprawdzenia czy jest może w tym samym sklepie inny niebieski pierscionek. W większości przypadków znajduję coś dla siebie. Zamiast czekać sugeruje dopisać się do listy powiadomien jak pierścionek będzie dostępny albo po prostu zapytać się w sklepie z biżuterią srebrną czy dsna kolekcja i pierścionek będzie dostępny.

Awatar użytkownika
Dorota

Post autor: Dorota » 11 lip 2016, o 12:42

piękne zegarki damskie w sieci znajedziesz - poszukaj kolejnego

Awatar użytkownika
Kandulski

Post autor: Kandulski » 8 sie 2016, o 10:21

Dziś zegarki są w bardzo dobrych cenach i co najważniejsze dostępne dla każdego. Kupno kolejnego zegarka na rękę to dobry pomysł pod warunkiem że nie był to srebrny czy złoty zegarek lub z diamentami w cenie powyżej 1000zlotych.

Awatar użytkownika
Kruk

Post autor: Kruk » 20 sie 2016, o 16:02

Z tymi drogimi zegarkami to też różnie bywa, bo ten sam na stronie producenta kosztuje 400zł a w internecie znajdziecie za 120zł. Trzeba trochę poszukać w sklepach internernetowych z biżuterią

Awatar użytkownika
monisiaak

Post autor: monisiaak » 3 paź 2016, o 12:22

też miałam ten problem.. poczekałam, nie kupiłam.. i nie dość że później był mój kolor dostępny to i został przeceniony... to się nazywa fart :D

Awatar użytkownika
Edyta

Post autor: Edyta » 7 paź 2016, o 15:41

tacy to mają szczęście - ja się długo nie zastanawiam i jak mi się coś podoba to od razu biorę bo szanuję swój czas który wolę spędzić w górach czy na spacerach na świeżym powietrzu, na rowerze czy biegając

Awatar użytkownika
karolina90

Post autor: karolina90 » 17 sty 2017, o 18:49

Jeżeli chodzi o zegarki polecam sklep ankabizuteria.pl - zegarki sklep internetowy, zamówiłam tam ostatnio zegarek w prezencie dla przyjaciółki. Fajny wybór i atrakcyjne ceny, warto zajrzeć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jadka

Post autor: Jadka » 28 mar 2017, o 09:22

Jeśli szukasz błękitnego to polecam ten:
Mam dokładnie ten sam, tylko szary. Sprawdza się idealnie, świetna jakoś za rozsądne pieniądze.
Załączniki
pol_pl_Zegarek-damski-P22033-5M63Q-11396_1[1].jpg
zegarek

Awatar użytkownika
aniczka82

Post autor: aniczka82 » 4 kwie 2017, o 17:18

pierre ricaurd ogolnie maja fajne zegarki, mam jeden od nich i jak narazie jestem zadowolona

Awatar użytkownika
Madzia z Wawy

Post autor: Madzia z Wawy » 13 maja 2017, o 18:52

Niebieski zawsze kojarzy mi się z meskimi zegarkami. Tutaj widzę że niebieskie zegarki też mogą być damskie

Awatar użytkownika
Ola

Post autor: Ola » 24 lip 2017, o 14:27

Świetne te zegarki .

ODPOWIEDZ