Biżuteria ręcznie robiona

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
Renatka

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Renatka » 1 kwie 2016, o 22:40

przydałoby się trochę zdjęć tej biżuterii co Ci się podoba

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Monika wan

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Monika wan » 25 lip 2016, o 15:05

Lubię wiedzieć co innym osobom się podoba. Dziś częściej naśladujemy znajomych niż celebrytki czy celebrytów. Taki trend w zachowaniach ludzi obserwuje również google. Załącz choć kilka ciekawych kolekcji, nejlepiej jak one leżą na Tobie.

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Eunice » 4 sty 2017, o 14:02

tylko taka biżuteria jest bardzo droga.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: ForumMaster » 4 gru 2017, o 09:22

Synonimem do biżuterii ręcznie robionej jest jedno piękne słowo "unikat", można je poznać bardzo prosto bo nie ma drugiej takiej samej sztuki w ramach kolekcji tak jak np. widać to na poniższych wisiorkach srebrnych z bursztynem gdzie każdy z wisiorków na inny kształt i widać że ktoś to wykonał ręcznie spędzając z pasją dziesiątki jak nie setki godzin nad projektowaniem oraz wykonaniem unikatu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Panda
Posty: 5
Rejestracja: 5 gru 2017, o 02:04

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Panda » 6 gru 2017, o 18:00

Śliczne zdjęcia biżuterii się tu pojawiły. Ja nie mam zdolności manualnych do tworzenia biżuterii handmade, ale uważam to za super pomysł i na pewno dobrą zabawę. Tutaj widziała już takie zaawansowane rękodzieła. Wcześniej mi znane były głównie proste wzory z korali różnej wielkości, jak kolczyki srebrne, wiszące, długie. Kiedyś nawet znajome robiły w szkole takie - nawlekało się na srebrne zapięcia i druciki koraliki w różnych kolorach, była całkowita dowolność i ładne kolczyki wychodziły. Od tamtego czasu, jak wyraźnie widać biżuteria artystyczna srebrna poszła susami wręcz do przodu. Cieszę się w sumie, bo to zawsze pomysł na oryginalne i śliczne dodatki.

Awatar użytkownika
kotka

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: kotka » 9 maja 2018, o 07:20

Hej :) Serdecznie zapraszam do mojego sklepu internetowego z biżuterią i zegarkami https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-srebrna-hity Na pewno każda znajdzie coś dla siebie :) Zachęcam do odwiedzenia strony i zapoznania się z ofertą :) Już dziś można otrzymać 10% rabatu na pierwsze zakupy ;)

Awatar użytkownika
Tomcio

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Tomcio » 11 maja 2018, o 21:35

Niby trudno dopasować kolekcję do danej osoby a w praktyce spoglądasz na osobę i zawsze biżuteria odpowiada stylowi osoby, np. cekiny i czarna kurtka lub szpilki i piękna biżuteria .

Awatar użytkownika
Jagna

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Jagna » 15 paź 2018, o 07:29

Biżuteria artystyczna czy zwana też biżuterią ręcznie zrobioną to też pięknie naszyjniki wykonane przez lokalnych atrystów często pochodzących z lokalnych środowisk kulturalnych w miastach oraz artystów ludowych kół gospodyń wiejskich przy sołtysie czy burmistrzu.

Awatar użytkownika
YumeBizuteria

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: YumeBizuteria » 20 sty 2019, o 09:26

Dzień dobry Wszystkim,
robicie piękne przedmioty...
Też robię biżuterię i niedawno założyłam firmę. Zdjęcia można obejrzeć na profilu firmy na Facebooku
Co o niej myślicie?

Awatar użytkownika
Stefan

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Stefan » 30 sty 2019, o 16:06

Sama robisz tą biżuterię?

liliana
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, o 16:03

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: liliana » 25 kwie 2019, o 16:27

Prezentuje sie bardzo okazale :)

magdakleo
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 10:11

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: magdakleo » 27 kwie 2019, o 10:19

Trzeba sie zgodzic z jednym, w dzisiejszych czasach zalewaja nas masy produktow w praktycznie kazdej branzy. Ludzie coraz czesciej poszukuja przedmiotow bardziej oryginalnych i pieknych .. bedacym przeciwienstwem masowej produkcji, lecz dzielem niepowtarzalnym. Mozna zobaczyc, ze naprzeciw tym oczekiwaniom wychodza rekodzielnicy czyli osoby tworcze .. posiadajace czesto niebywaly talent do tworzenia takich kreacji. W swoim gronie znajomych sama mam taka osobe, przez dlugi czas zastanawiala sie czy nie uczynic ze swojego hobby dodatkowego zrodla dochodu bo na dobra sprawe jest to mozliwe. Niestety w nadchodzacym czasie bedzie brala slub wiec jej priorytety sa troszeczke inne :) Oczywiscie w miare rozsadku staram sie namawiac ja do pojscia w tym kierunku jak juz sie wszystko unormuje. Nie trzeba na sam poczatek przeciez zakladac sklepu ale zadzialac na mniejsza skale .. sprzedajac swoje dziela chociazby w waskim gronie znajomych. Kolejnym krokiem moze byc istniejacy juz sklep z rękodziełem by do niego wstawic swoje propozycje. Sama z ciekawosci podjelam ten temat i mozna znalezc gotowe platformy do sprzedazy gdzie otrzymujemy wieksza czesc pieniedzy ze sprzedazy. Podstawa jest dzialanie .. a nie czekanie na lud szczescia :)

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Mgiełka091 » 18 gru 2020, o 21:33

Piękna ta biżuteria, nie ma co. Niestety za oryginalność trzeba zapłacić. A chyba każdy się ze mną zgodzi, że biżuteria ręczna jest sto razy lepiej wykonana, więc chyba się opłaca taki zakup.

oliwka.55
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, o 19:16

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: oliwka.55 » 26 lis 2021, o 19:47

Jeśli chodzi o biżuterię ręcznie robiona, to u mnie zdecydowanie na pierwszym miejscu stoi firma Colibra z Pruszkowa. Odkryłam ją dzięki swojej przyjaciółce i absolutnie się w niej zakochałam! Uwielbiam to, z jaką dbałością o szczegóły jest wykonany jest każdy element – widać, że wzory są tworzone z pomysłem, a materiały są najwyższej jakości. :) Ostatnio zakochałam się w kolekcji z gwiazdkami i księżycami: spora część już jest w mojej szkatułce. :) Polecam każdej osobie, która szuka solidne, a także bezpiecznej dla skóry biżuterii. Colibra spełni Wasze oczekiwania i świetnie sprawdzi się w formie prezentu dla bliskiej osoby. :)

Bogumił8700
Posty: 4
Rejestracja: 2 gru 2021, o 10:16

Re: Biżuteria ręcznie robiona

Post autor: Bogumił8700 » 2 gru 2021, o 12:33

Nie umiem niestety robić takiej biżuterii.

ODPOWIEDZ