Błękitny zegarek

Zegarki damskie oraz zegarki dla mężczyzn. Wszystki są poszukiwana ale który wybrać, kupić czy zobaczyć? Poczytaj porady na forum, napisz opinię, skomentuj wybór.
Zegarki to nie tylko praktyczne narzędzie do mierzenia czasu, ale także wyjątkowy dodatek, który może podkreślić nasz indywidualny styl. W kategorii "Zegarki Zegareczki Zegarunie" na forum jubilerskim znajdziesz wiele interesujących dyskusji na temat różnych modeli zegarków, ich funkcji oraz opinii innych użytkowników. Dzięki temu możesz dokładnie dowiedzieć się, który zegarek będzie dla Ciebie najlepszy.

Czy szukasz eleganckiego zegarka damskiego, który podkreśli Twój styl? A może interesuje Cię zegarek sportowy z GPS, który pomoże Ci monitorować Twoją aktywność fizyczną? W tej kategorii znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami forum.

Jeśli jesteś miłośnikiem vintage zegarków, ta kategoria jest dla Ciebie. Dowiedz się, gdzie możesz znaleźć unikalne modele zegarków z przeszłości i jak dbać o nie, aby służyły Ci przez wiele lat.

Nie ważne, czy jesteś ekspertem w dziedzinie zegarków, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z nimi - w kategorii "Zegarki Zegareczki Zegarunie" każdy znajdzie coś dla siebie. Dołącz do nas i odkryj fascynujący świat zegarków!

Uwaga: Tekst ten jest unikalny i został stworzony specjalnie dla forum jubilerskiego. Proszę nie kopiować go bez zgody autora.
Awatar użytkownika
Sandra
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2016, o 09:51

Błękitny zegarek

Post autor: Sandra » 1 cze 2016, o 09:51

Witam , zamówiłam sobie pare dni temu zegarek piękny błękitny po prostu super bardzo mi się spodobał , niestety okazało się , że wybrany przeze mnie kolor jest niedostępny , oczywiście zaproponowano mi inny kolor ( granatowy) lub mogę poczekać na dostawe około tyg. Co Wy byście zrobili na moim miejscu ? Czekali byście na piekny błękitny zegarek czy może skorzystali z oferty innych stron/sklepów.
Pozdrawiam

Błękitny zegarek

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
sportowa

Re: Błękitny zegarek

Post autor: sportowa » 20 cze 2016, o 17:20

Ja zaczynam zawsze od sprawdzenia czy jest może w tym samym sklepie inny niebieski pierscionek. W większości przypadków znajduję coś dla siebie. Zamiast czekać sugeruje dopisać się do listy powiadomien jak pierścionek będzie dostępny albo po prostu zapytać się w sklepie z biżuterią srebrną czy dsna kolekcja i pierścionek będzie dostępny.

Awatar użytkownika
Dorota

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Dorota » 11 lip 2016, o 12:42

piękne zegarki damskie w sieci znajedziesz - poszukaj kolejnego

Awatar użytkownika
Kandulski

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Kandulski » 8 sie 2016, o 10:21

Dziś zegarki są w bardzo dobrych cenach i co najważniejsze dostępne dla każdego. Kupno kolejnego zegarka na rękę to dobry pomysł pod warunkiem że nie był to srebrny czy złoty zegarek lub z diamentami w cenie powyżej 1000zlotych.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Kruk » 20 sie 2016, o 16:02

Z tymi drogimi zegarkami to też różnie bywa, bo ten sam na stronie producenta kosztuje 400zł a w internecie znajdziecie za 120zł. Trzeba trochę poszukać w sklepach internernetowych z biżuterią

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Błękitny zegarek

Post autor: monisiaak » 3 paź 2016, o 12:22

też miałam ten problem.. poczekałam, nie kupiłam.. i nie dość że później był mój kolor dostępny to i został przeceniony... to się nazywa fart :D

Awatar użytkownika
Edyta

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Edyta » 7 paź 2016, o 15:41

tacy to mają szczęście - ja się długo nie zastanawiam i jak mi się coś podoba to od razu biorę bo szanuję swój czas który wolę spędzić w górach czy na spacerach na świeżym powietrzu, na rowerze czy biegając

Awatar użytkownika
karolina90

Re: Błękitny zegarek

Post autor: karolina90 » 17 sty 2017, o 18:49

Jeżeli chodzi o zegarki polecam sklep ankabizuteria.pl - zegarki sklep internetowy, zamówiłam tam ostatnio zegarek w prezencie dla przyjaciółki. Fajny wybór i atrakcyjne ceny, warto zajrzeć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jadka

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Jadka » 28 mar 2017, o 09:22

Jeśli szukasz błękitnego to polecam ten:
Mam dokładnie ten sam, tylko szary. Sprawdza się idealnie, świetna jakoś za rozsądne pieniądze.
Załączniki
pol_pl_Zegarek-damski-P22033-5M63Q-11396_1[1].jpg
zegarek

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: Błękitny zegarek

Post autor: aniczka82 » 4 kwie 2017, o 17:18

pierre ricaurd ogolnie maja fajne zegarki, mam jeden od nich i jak narazie jestem zadowolona

Awatar użytkownika
Madzia z Wawy

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Madzia z Wawy » 13 maja 2017, o 18:52

Niebieski zawsze kojarzy mi się z meskimi zegarkami. Tutaj widzę że niebieskie zegarki też mogą być damskie

Awatar użytkownika
Ola

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Ola » 24 lip 2017, o 14:27

Świetne te zegarki .

Awatar użytkownika
Gość

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Gość » 6 lut 2018, o 16:20

Rzeczywiście zegarki są prześliczne. Szkoda, że na obecną chwilę nie mogę sobie takiego zafundować. Ale ten, który mam też jest ładny, też niebieski, a że był niedrogi to sobie pozwoliłam na kupienie dwuch podobnych zegarków z tym, że każdy w innym kolorze

Awatar użytkownika
ModnaKaho
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2018, o 20:16

Re: Błękitny zegarek

Post autor: ModnaKaho » 21 lut 2018, o 15:05

karolina90 pisze:
17 sty 2017, o 18:49
bardzo ładny zegarek. w moim guście :)

Awatar użytkownika
Basskas89
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 10:51

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Basskas89 » 14 kwie 2018, o 17:33

Bardzo fajne czarne zegarki widziałam tutaj https://www.ankabizuteria.pl/zegarki . Nie jest to może bardzo znany sklep, ale ich oferta jest bardzo duża a ceny bardzo przystępne i w zasadzie każda osoba znajdzie coś dla siebie. Ja tak prawdę mówiąc wolę kupować w takich sklepach, bo mają niższe ceny niż w tych bardzo znanych.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mania92
Posty: 13
Rejestracja: 1 cze 2018, o 08:25

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Mania92 » 9 lip 2018, o 08:58

Jadka pisze:
28 mar 2017, o 09:22
Jeśli szukasz błękitnego to polecam ten:
Mam dokładnie ten sam, tylko szary. Sprawdza się idealnie, świetna jakoś za rozsądne pieniądze.
Naprawdę pięknie wygląda! Szukam właśnie zegarka w tym samym kolorze. Miałam wcześniej podobny, ale pasek szybko mi się zepsuł.

Awatar użytkownika
Mania92
Posty: 13
Rejestracja: 1 cze 2018, o 08:25

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Mania92 » 9 lip 2018, o 09:00

Bardzo podoba mi się też taki wzór: Obrazek tylko w bieli i mięcie. Niestety nigdzie nie mogę takiego znaleźć :/

luksusowa
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2018, o 10:28

Re: Błękitny zegarek

Post autor: luksusowa » 20 lip 2018, o 10:35

Musi być błękitny koniecznie? A może zegarek na złotej bransolecie? Ja np. zakochałam się w modelu Guess Taylor W1018L2 i jak tylko odłożę sobie pieniążki to od razu zamawiam! :)
Załączniki
zegarek-reka.JPG

Awatar użytkownika
Lenka6

Re: Błękitny zegarek

Post autor: Lenka6 » 25 lip 2018, o 20:19

Ale śliczne te zegarki. Ja ostatnio też się zakochałam po przeczytaniu tego artykułu:

Holenderska marka Cluse proponuje nową odsłonę z kolekcji wyjątkowo popularnych w świecie mody damskich zegarków. Cluse La Garconne to idealny dodatek na lato 2018, z kopertą w kwadratowym kształcie, który doda uroku każdej stylizacji.

Stosunkowo niedawno istniejąca na rynku czasomierzy oraz dodatków holenderska marka Cluse już zdążyła sobie zaskarbić serca kobiet ceniących sobie modę z wyższej półki i klasę, jaką reprezentują produkty tej firmy. Łączą one w sobie harmonię stylu holenderskiego z ponadczasowymi wzorami obecnymi w świecie fashion. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech tej marki jest opcja „mix and match”, pozwalająca właścicielkom zegarków Cluse w dogodnej cenie wymienić pasek na pasujący akurat do wybranej kreacji. Przejrzyste tarcze, oszczędne wzornictwo, utrzymane w modnym od kilku lat minimalistycznym stylu i szeroka gama wzorów i kolorów powstających pod marką Cluse powodują, że zegarki tej holenderskiej firmy cieszą się uznaniem kobiet na całym świecie.

Aż wstyd się przyznać, ale do niedawna nie miałam jeszcze żadnego zegarka. Postanowiłam to zmienić i teraz tak cudownie się czuje, gdy mam go na ręce. Mam wrażenie, że dodaje mi nieco elegancji i szyku. Na niebieski chyba bym się nie zdecydowała, zbyt mocny kolor dla mnie.

ODPOWIEDZ