Biżuteria na lato

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Biżuteria na lato

Post autor: Greg » 13 cze 2014, o 22:52

Jaką biżuterię i zegarek preferujecie na lato? Mam mały dylemat co podarować żonie na urodziny: całoroczny wieczorowy komplet biżuterii srebrnej czy może lekki, letni zegarek...

Greg

Biżuteria na lato

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
AnnaDe
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2014, o 13:05

Re: Biżuteria na lato

Post autor: AnnaDe » 29 lip 2014, o 11:39

Ja bym wolała komplet srebny. Wg mnie bardziej potrzebny kobiecie.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria na lato

Post autor: ForumMaster » 29 lip 2014, o 15:22

a mi chodzi po głowie jeden z zegarków SPARK lub zegarków z markazytami:
https://ankabizuteria.pl/pl/search?ord ... ry=zegarek
Załączniki
zegarek.png
zegarek damski

tokaszka
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2014, o 18:23

Re: Biżuteria na lato

Post autor: tokaszka » 11 paź 2014, o 11:37

Klasyczny komplet biżuterii srebrnej według mnie bardziej się sprawdzi. Uważam, że srebro to elegancja, a w letnie dni, mimo szaleństwa, które obiega Polskę, warto pamiętać o szykowności i wytworności. Chodzi mi tu głównie o letnie wieczory.

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Biżuteria na lato

Post autor: Sroka » 12 paź 2014, o 15:28

Zgodzę się z Tobą szczególnie w tak piękny i słoneczny dzień w październiku gdzie na dworze ponad 25 stopni ciepła. Biżuteria srebrna się sprawdza!

Obrazek

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Biżuteria na lato

Post autor: Greg » 2 maja 2015, o 08:48

coraz cieplej się robi i trzeba ozdobić piękne odkryte ciało, co jest teraz modne? Jaką modną biżuterię mam moim kobietom kupić?

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria na lato

Post autor: ForumMaster » 3 maja 2015, o 07:31

na pewno celebrytki, czyli prosta biżuteria złota lub srebrna oraz unikaty wyróżniające i podkreślające kobiecość. Oto moje przykłady biżuterii na lato:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona

Re: Biżuteria na lato

Post autor: Iwona » 1 sie 2016, o 19:38

Ja lubię bardzo kolorową biżuterię :) Zawsze dodawała mi uroku i tak się przyjęło że do dziś właśnie taką wybieram. Widziałam nowe zestawy na lato ale mam dylemat między dwoma :D

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: Biżuteria na lato

Post autor: Eunice » 4 sty 2017, o 14:05

Ten potrójny kolczyk bardzo przypadł mi do gustu.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Biżuteria na lato

Post autor: monisiaak » 9 maja 2017, o 08:48

Ja latem zdecydowanie cenię sobie zasadę "mało i małe". Staram się nosić biżuterię, która nie obciąża, jest malutka, ale też żeby pięknie wyglądała.

Awatar użytkownika
Kinia

Re: Biżuteria na lato

Post autor: Kinia » 10 maja 2017, o 19:12

Może masz jakieś fajne stylizacje na zdjęciach? Piszesz o drobnych kolczykach i drobnych broszkach, tak?

Awatar użytkownika
arual
Posty: 5
Rejestracja: 8 mar 2017, o 11:45

Re: Biżuteria na lato

Post autor: arual » 10 sie 2017, o 14:02

Jeśli chodzi o modne dodatki, zarówno na lato, jak i każdą porę roku, polecam zajrzeć na portal http://www.anka-bizuteria.pl - tam znajdziecie sporo inspiracji o modzie i urodzie :)

Awatar użytkownika
ania564
Posty: 10
Rejestracja: 9 sie 2017, o 11:58

Re: Biżuteria na lato

Post autor: ania564 » 23 sie 2017, o 10:44

Perełki sa urocze :)

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Biżuteria na lato

Post autor: klasyk » 10 lis 2017, o 23:54

Komplet srebrnej biżuterii to idealne rozwiązanie dla każdej z Was. Srebrną biżuterię w szczególności polecamy paniom o chłodnym typie urody. Srebrna biżuteria idealnie podkreśli Twoją urodę i sprawi, że będziesz w niej wyglądać niezwykle efektownie. Nie czekaj więc i koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu internetowego Anka Biżuteria. Znajdziesz w nim wspaniałe komplety biżuterii.

Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

Re: Biżuteria na lato

Post autor: MagdalenaKaszew » 27 lip 2018, o 09:16

Na lato ja zakładam lekką biżuterię kolorową np. z niebieskim opalem

Awatar użytkownika
Jadzia34
Posty: 20
Rejestracja: 24 gru 2019, o 08:07

Re: Biżuteria na lato

Post autor: Jadzia34 » 23 lis 2020, o 13:03

Ja także w lecie stawiam na kolory! :D Zima wybieram złoto :)

Zablokowany