Czy wypada babci kupić biżuterię?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
Audrey H.
Posty: 15
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:06

Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Audrey H. » 8 mar 2010, o 20:06

Moja babcia kończy w następną sobotę 70 lat i z tej okrągłem rocznicy chciałam jej kupić, wraz z dwójką pozostałych wnuków, jakiś trwały i piękny prezent. Cięzko jest mi zdecydować, co mogłoby być dobre dla osoby w takim wieku, więc pomyślałam o biżuterii. Kuzynostwo podłapało mój pomysł i byliśmy już zdecydowani na kupno, ale zaczełam mieć wątpliwości, czy wypada kupować babci biżuterię? Jeżeli tak, to jaką? Dziękuję z góry za rady.

Czy wypada babci kupić biżuterię?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
123projekt
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2010, o 16:54

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: 123projekt » 9 mar 2010, o 17:37

Jak dla babci to proponowałbym kupno jakiś fajnych korali bursztynowych ze srebrnymi dodatkami do tego dopasowanie do kompletu jakiejś broszki z bursztynu. Babcie kochają broszki, a jak dostanie coś z bursztynu to na pewno będzie zadowolona i w jakimś stopniu przypomnicie jej młodość i spełnicie marzenia z młodości.

Awatar użytkownika
Kaskaderka
Posty: 11
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:12

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Kaskaderka » 10 mar 2010, o 16:45

Ja kupiłam babci piękny wisiorek, który po długich poszukiwaniach znalazłam w antykwariacie. Był w stylu retro, owalny, otoczony złotem, w środku wypełniony właśnie bursztynem. Była zachwycona, aż łza jej popłynęła, ale to ze względu na wartość sentymentalną ( kiedyś opowiadała mi i mojej siostrze o biżuterii jej matki, którą zabrali Niemcy podczas wojny, były to własnie głownie bursztyny i złoto). Uważam, że świetnym prezentem może być dla Twojej babci biżuteria, która będzie trafiała w jej gust, albo wlasnie przypominała coś z mlodości.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 25 kwie 2011, o 09:52

Moim zdaniem wypada,babcia powinna być bardzo zadowolona z takiego prezentu. Tylko pytanie co będzie najlepsze... Moim zdaniem dla osoby w tym wieku,ładnie prezentowałyby się delikatne i eleganckie kolczyki.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Kruk » 26 paź 2011, o 22:02

Dla babci faktycznie korale z leczniczego bursztynu są ok, ale również na prezent dla babci i dziadka można pomyśleć o srebrnym obrazku np. Jana Pawła II z certyfikatem zawartości srebra minimum 100g na wysokiej jakości drewnie:

1. Naszyjnik z bursztynem dla babci:
Obrazek

2. Święty obrazek dla babci i dziadka:

Obrazek

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 23 lis 2011, o 12:45

Popatrz na naszej stronie https://plus.google.com/+AnKaBi%C5%BCut ... 5%84/posts wybór jest szeroki,a z okazji zbliżających się świąt,mamy atrakcyjne promocje.

Awatar użytkownika
AnKa-Bizuteria-Sklep
Posty: 14
Rejestracja: 18 lis 2011, o 15:57

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię? Co dla dziadka?

Post autor: AnKa-Bizuteria-Sklep » 13 gru 2011, o 12:46

Do mnie przemawiaja ikona/obrazek papieża lub obrazek świętej rodziny. Przedstawione tu przykłady są najwyższej jakości - producent gwarantuje, np. minimum 100 gram srebra w obrazku, sam obrazek jest wykonany z naturalnego drewna z możliwością powieszenia go na ścianie lub postawienia na drewnianej podstawce, która jest w komplecie. Na potwierdzenie oryginalności obarazek ma papierowy certyfikat, a zapakowany jest w wysokiej jakości pudełko.
http://ankabizuteria.pl/pl/dewocjonalia ... nalia.html

Obrazek
www.AnKa-Bizuteria-Sklep.pl - Sklep z biżuterią srebrną oraz ręcznie robioną

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 16 sty 2012, o 21:44

Obrazek święty to bardzo dobry pomysł. Można go podarować Babci lub Dziadkowi. Ma wartość duchową dla starszej osoby, wartość materialną - bo producent gwarantuje minimum 100gram srebra a co najważniejsze pięknie się prezentuje i będzie upiększał pokój.
Z tego co widzę doskonale nadaje się na prezent, bo jest pięknie zapakowany.
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 1 lut 2012, o 15:10

Moim zdaniem jak najbardziej tak, pod warunkiem że to będzie odpowiednio dopasowana biżuteria,oryginalna i stylowa. Wtedy będzie pasować babci,na pewno się ucieszy.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marika

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Marika » 7 paź 2013, o 10:29

Dlaczego kolczyki miałyby być nieodpowiednim prezentem dla babci? Jeśli nosi biżuterię to dlaczego nie. Moja babcia dostała od Nas na 60 urodziny piękne, stylowe kolczyki. Bardzo jej się podobają.

Awatar użytkownika
Lilka

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Lilka » 6 lis 2015, o 11:02

Moim zdaniem biżuteria jest dobrym prezentem dla kobiety w każdym wieku. Oczywiście trzeba ją odpowiednio dopasować do osoby. Ktoś tu wspomniał o biżuterii srebrnej z bursztynem i myślę, że jest to świetny pomysł, a dodatkowo bursztyn ma właściwości lecznicze. Ja ostatnio kupowałam cioci taki prezent- dokładnie taką broszkę- http://abkstyl.shop.pl/pl/p/Srebrna-bro ... m-Roza/209 i bardzo się spodobała :) W ogóle w tym sklepie mają duży wybór, także z pewnością każdy coś odpowiedniego znajdzie :) W każdym razie biżuteria dla babci jak najbardziej o ile nie jest to kolczyk do pępka :P :)

Awatar użytkownika
Bursztyn

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: Bursztyn » 6 lis 2015, o 21:28

Zgadzam się co do bursztynu - jest to naturalny kamień Polski z właściwościami leczniczymi znanymi od wieków. Zatem bursztyn bałtycki będzie bardzo dobrym wyborem. Moźe ktoś zaproponować biżuterię z bursztynem? Byłoby ładnie załączyć kilka kolekcji z bursztynem bałtyckim czy bursztynem kurpiowskim też znanym i równie pięknym. Ktoś ma piękne kolekcje?

Awatar użytkownika
KasiaAsia

Re: Czy wypada babci kupić biżuterię?

Post autor: KasiaAsia » 17 mar 2016, o 11:59

No pewnie, że wypada. Ja mojej kupiłam ze sklepu internetowego ANKA BIŻUTERIA :)

ODPOWIEDZ