Biżuteria srebrna

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Martyna

Biżuteria srebrna

Post autor: Martyna » 30 mar 2015, o 21:59

Biżuteria Srebrna dla kobiet - jaką wybrać?

Przyznaję, że Srebrna Biżuteria Damska to bardzo dobry pomysł na prezent oraz na poprawę samopoczucia kobiety.
W sklepach znajdziemy biżuterię srebrną damską w różnych odsłonach i cenach. Najlepiej aby biżuterię srebrną wybierała kobieta która będzie ją nosić, w przeciwnym przypadku trzeba poznać bardzo dobrze gusty i ulubioną biżuterię srebrną osobę np obdarowywaną.
Przu wyborze na pewno warto kierować się wyglądem oraz jakością wykonania kolekcji biżuterii srebrnej oraz w dalszej kolejności ceną oraz kosztami wysyłki. Pamiętać też należy o pięknym opakowaniu biżuterii srebrnej.

Biżuterii Srebrnej jest spory wybór - należy tylko dobrze poszukać.

Na pewno warto zacząć od sprawdzenia oferty w sklepach jubilerskich stacjonarnych z biżuterią dla kobiet gdzie mają w ofercie biżuterię srebrną z opalem, biżuterię ze srebra z markazytami, perłami czy kryształkami swarovskiego. W kolejnym kroku jak już poznamy piękno biżuterii srebrnej z kamieniami naturalnymi, bursztynem czy też bez kamieni trzeba zwrócić uwagę na jakość wykonania. Producentów czy sprzedawców albo projektantów biżuterii srebrnej warto poszukać w internecie np wyszukując "biżuteria srebrna sklep internetowy". Powinniście otrzymać wystarczająco dużą ofertę srebrnych obrazków, szczególnie przeglądając obrazki biżuterii srebrnej. Internet to bardzo dobre miejsce na poszukiwanie pomysłów na prezenty w tym prezentów dla kobiety.

3 kroki aby zobaczyć i kupić biżuterię srebrną przez internet:

krok 1. Jak już wybraliście w sklepie jubierskim piękną biżuterię, czas aby wyszukać podobnych kolekcji biżuterii srebrnej w sklepach interentowych z biżuterią srebrną - tam teraz należy obok przeglądania zdjęć biżuterii należy poczytać opisy (waga, kamień, materiał, wymiary) i zobaczyć czy faktycznie jest to biżuteria srebrna wykonana ze srebra i czy dany kamień to faktycznie ten poszukiwany przez bursztyn, markazyt czy rubin. Dobrze wykonana, najwyższej jakości biżuteria srebrna będzie opakowane w piękne pudełka - to jest znak, że można śmiało dokonywać zakupu.

krok 2. jak już wybraliście biżuterię srebrną na prezent czy na poprawę samopoczucie to teraz czas na poszukanie czy to kolczyków czy bransoletki czy też łańcuszka do kompletu.

krok 3. Pozostaje już tylko dodać biżuterię srebrną z kamieniami naturalnymi czy też bez do koszyka w sklepie internetowym i zamówić podając dane do wysyłki oraz wybrać metodę płatności i wysyłki.

W dobrym sklepie internetowym kupicie biżuterię którą dostaniecie oo domu w maksymalnie 2 dni tak jak to jest w sklepie internetowym z biżuterią srebrną "AnKa Biżuteria": http://ankabizuteria.pl

Podsumowując:
Warto spędzić trochę czasu w internecie aby przeszukać wyjątkowe kolekcje biżuterii srebrnej a bardziej wymagający mogą zobaczyć te kolekcje w sklepach stacjonarnych. Pamiętać należy biżuteria srebrna była idealna dla danej osoby. Aby otrzymać szybko przesyłkę z biżuterią srebrną warto zapłacić przelewem internetowym lub kartą prze paypal.

Życzę miłych zakupów i zadowolenia z noszenia wybranej biżuterii.

Biżuteria srebrna

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Magda

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Magda » 30 mar 2015, o 22:04

Ja często z biżuterii srebrnej wybieram markazyty i szmaragdy, np:

Obrazek

Awatar użytkownika
Marta z Warszawy

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Marta z Warszawy » 18 kwie 2015, o 16:51

taka biżuteria srebrna dla kobiet robi na mnie wrażenie, lubię ją zarówno oglądać, przymierzać jak i kupować :) . Kiedyś nasze babcie miały limitowany dostęp do biżuterii złotej czy srebrnej a my kobiety teraz żyjemy w czasach gdzie kolekcje biżuterii srebrnej są dostępne cenową dla każdej kobiety oraz wybór jest bardzo duży. Cieszy mnie taka oferta kolekcji biżuterii srebrnej jaką mamy w sklepach jubilerskich i sklepach internetowych z biżuterią srebrną

Awatar użytkownika
Edyta

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Edyta » 18 kwie 2015, o 16:52

ten komplet biżuterii srebrnej z markazytami jest prześliczny a jaki to kamień ten zielony?

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Greg » 20 kwie 2015, o 06:48

Te zielone kamienie w powyższym komplecie biżuterii srebrnej to szmaragdy. Przepięknie się tu prezentują a u mnie zawsze wzbudzają zainteresowanie.
Biżuteria srebrna dla kobiet ze szmaragdami wymaga wielkiej uwagi zarówno w trakcie produkcji jak i podczas użytkowania. Taką srebrną biżuterię należy wykonać raz a bardzo starannie bo to przecież kamień naturalny mający swoją cenę a po jego wykonaniu zakupioną biżuterię ze szmaragdami która ma też swoją cenę starannie pielęgnować i przechowywać w odpowiednich pudełkach na biżuterię.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: ForumMaster » 23 kwie 2015, o 21:15

Każda kobieta lubi biżuterię srebrną: jedne panie lubią ją oglądać a inne lubią ją nosić - ja należę do tych drugich :).

Awatar użytkownika
Adrianna
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:39

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Adrianna » 25 lip 2015, o 22:56

Mam w szafie sporą kolekcję biżuterii i przyznaję że większość to biżuteria srebrna, głównie łańcuszki co noszą celebrytki wykonane ze srebra i pokryte złotem oraz bransoletki. Biżuteria srebrna jest tania w porównaniu ze złotem i bardzo dobrze się ją pielęgnuje - tu najlepiej sprawdza się biżuteria srebrna pozłacana oraz biżuteria rodowana. Z biżuterią oksydowaną też jest ok, bo wygląda jakby była postarzała celowo, określone w ramach tworzenia projektu przez projektanta biżuterii.

Awatar użytkownika
Rybak

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Rybak » 28 lip 2015, o 17:48

A Czy srebro ma właściwości zdrowotne? Słyszałem, że jak ktoś nosi biżuterię i jest chory to srebro śniedzieje. Jakie to właściwości srebrnej biżuterii czy srebra mają? Może srebro pozwala też diagnozować wybrane choroby? Babcia mi mówi, abym kupiła przyszłej żonie srebrny łańcuszek albo pierścionek, bo jak będzie chora to od razu pierścionek czy łańcuszek srebrny ściemnieje = ześniedzieje. Prawda to?

Awatar użytkownika
miki789

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: miki789 » 8 lut 2016, o 09:17

Jak szukasz oryginalnego wisiorka to koniecznie odwiedź stronę sklepu internetowego online z biżuterią. Znajdziesz tam chyba największą w sieci ofertę. To strona internetowego sklepu z biżuterią , w którym często robię zakupy.

Awatar użytkownika
KasiaAsia

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: KasiaAsia » 17 mar 2016, o 12:01

Ja srebrną biżuterię kupuję na ANKABIZUTERIA i jestem zadowolona. Dobre ceny, świetne wykonanie :)

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: sklepik_one » 18 cze 2016, o 18:13

tak biżuteria srebrna dla kobiet od AnKa Biżuteria jest przepiękna, zobaczcie np ten wisiorek:

Obrazek

Awatar użytkownika
ola303

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: ola303 » 17 sty 2017, o 18:43

Ja poszukując ostatnio prezentu dla siostrzenicy wpadłam na świetną stronkę ze srebrną biżuterią ankabizuteria.pl - biżuteria sklep internetowy i kupiłam śliczny, srebrny łańcuszek z wisiorkiem ;)

Awatar użytkownika
Ulka

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Ulka » 16 kwie 2017, o 10:11

biżuteria srebrna z cyrkoniami czy srebrna biżuteria z oplem - mają tam przepiękne kolekcje biżuterii damskiej

Awatar użytkownika
Amela

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Amela » 18 kwie 2017, o 12:08

srebrne bizuteria online pomogą tobie dokonać dobrego wyboru

Awatar użytkownika
Helion

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Helion » 15 lis 2018, o 17:04

Ja lubię wszelkiego rodzaju bransoletki. Ni ich punkcie mam hopla. Oczywiście, chodzi o srebrną biżuterię. Uważam, że warto zapłacić odrobinę więcej za coś, co posłuży zdecydowanie dłużej. Kupiłam niedawno dwie bardzo ładne są z jednej strony proste, klasyczne, a drugiej nietuzinkowe - niespotykane. Na pewno nie są to bransoletki, które będzie nosiło pół miasta, a na tym mi zależało Na duży plus jest to, że projekt i wykonanie, powstało w Polsce, a to też świadczy o jakości. Może kiedyś przekonam się do złota, bo mają równie piękną, pozłoconą biżuterię.

Obrazek

Awatar użytkownika
madzia322

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: madzia322 » 24 sty 2019, o 08:42

Bardzo fajne i modne wzory możemy znaleźć w internecie, którą gorąco polecam. Kolekcje biżuterii ze srebra jak i złota z kryształami marki Swarovski. Warto zajrzeć, może akurat komuś przypadnie coś do gustu. :D
Załączniki
mz_stylizacja_pl.jpg

Rosalie
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2019, o 12:00

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Rosalie » 28 sty 2019, o 12:03

Ostatnio całkiem przez przypadek znalazłam sklep , gdzie dostępna jest między innymi biżuteria srebrna z bursztynem. Lubię znajdować takie "sklepowe perełki", ponieważ często można dostać coś innego i w atrakcyjnych cenach.
Załączniki
bursztyn.jpg

Awatar użytkownika
Stefan

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Stefan » 30 sty 2019, o 13:48

Coś tam udało się zakupić? Przydałoby się zdjęcie tego cuda.

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: koloska » 6 lut 2019, o 13:16

Wiele fajnych naszyjników i bransoletek jest na stronie internetowej - są one za nie wielką cenę, można kupić co się tylko chce i zapłacić mało
Załączniki
akcesoria.png
zegarki.png

Kazikdobry
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2019, o 13:28

Re: Biżuteria srebrna

Post autor: Kazikdobry » 16 maja 2019, o 12:53

Ostatnio czytałem w miarę fajny artykuł na temat tego jak czyścić srebro

Pięć niezawodnych sposobów na czyszczenie srebrnej biżuterii
srebrna-bizuteriaPięć niezawodnych sposobów na czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebrna biżuteria to świetna ozdoba pasująca niemal każdej z nas. Warto o nią dbać: dzięki regularnemu czyszczeniu i dbaniu o kruszec ozdoby ze srebra będą zachwycać swoim wyglądem przez długie lata. Wbrew pozorom nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na specjalistyczne preparaty do czyszczenia ozdób aby utrzymać je w idealnym stanie. Zobacz, jak babcinym sposobem można zapobiegać czernieniu biżuterii.
Dlaczego srebro ciemnieje?



Nalot na naszej biżuterii to efekt działania siarki w atmosferze. Wiążąc się z atomami srebra tworzy na powierzchni ozdób warstwę, której dosyć łatwo się pozbyć tradycyjnymi sposobami, o ile cyklicznie czyścimy biżuterię. Nalot może być coraz grubszy, więc poświęcenie swojej biżuterii czasu raz na pół roku zaoszczędzi nam pracy i zagwarantuje dłuższe życie ozdób.
Sposoby na czyszczenie srebra



Sposób 1: niezawodna soda.

Czyszczenie biżuterii może być bardzo proste i tanie: często wystarczy wykonanie własnego, domowego środka do czyszczenia. Dobrze sprawdzi się soda oczyszczona wymieszana z wodą. Pasta, która powstaje w ten sposób wtarta w zagłębienia biżuterii usunie z niej ciemne plamy. Po zabiegu opłucz ozdoby pod wodą i wytrzyj suchą ściereczką.



Sposób 2: pasta do zębów.

Która z nas nie czyściła błyskotek pastą do zębów? Jedna z najpopularniejszych metod doskonale się sprawdza. Do polerowania użyj szmatki lub małej szczotki, która wniknie w najmniejsze zakamarki ozdób.



Sposób 3: coca-cola.

Coca-cola nadaje się nie tylko do picia: świetnie rozpuszcza nalot i trudny do zmycia brud, który odbiera urok twojej biżuterii. Wystarczy pozostawić czyszczone przedmioty w niewielkiej ilości napoju na kilkanaście minut.



Sposób 4: kreda.

Stara, dobra kreda sprawdzi się świetnie przy czyszczeniu srebrnych przedmiotów. Pastę z kredy i wody powinno się wcierać w przedmiot aż do uzyskania pożądanego efektu. Pamiętaj jednak, aby nie pocierać jej zbyt ostrą ściereczką – wraz z nalotem uszkodzeniu może ulec również warstwa srebra.



Sposób 5: profesjonalne środki.

Zabrudzenia twojego srebra są zbyt duże na domowe sposoby? Boisz się, że zniszczysz stare, drogocenne przedmioty? Na rynku znajdziesz dużo bezpiecznych środków do czyszczenia srebra i złota, które nie są drogie a w pełni bezpiecznie wyczyszczą twoje ulubione przedmioty.

co sądzicie o tych 5 sposobach?

ODPOWIEDZ