Jaki prezent na komunie?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
Mikolaj

Jaki prezent na komunie?

Post autor: Mikolaj » 26 mar 2013, o 18:59

Malymi krokami zblizaja sie komunie. Jaki prezent dac?

Co na prezent na komunie dla dziewczynki?



Podajcie mi proszę dobry pomysł na prezent na komunie dla dziewczynki

Jaki prezent na komunie?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: ForumMaster » 26 mar 2013, o 21:06

"jaki prezent na komunie dla dziewczynki"
Jeśli szukasz niedrogi prezent na komunie to klasycznie łańcuszek z medalikiem lub srebrny obrazek, a do tego może jeszcze rower lub zegarek :).

Możesz też wymyślić oryginalny prezent na komunie - tu może być drogo :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
ANNArodz

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: ANNArodz » 2 kwie 2013, o 13:18

ja również polecam biżuterię dla swojej chrześcnicy kupilam złoty medalik z pieknym grawerem i zastanawiam się jeszcze nad ramką ... z czego chyba ta z kwiatuszkami bardziej mnie się podoba, oczywiście do prezentu dołącze pieniązki

Awatar użytkownika
Edyta W.

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Edyta W. » 13 kwie 2013, o 18:58

Jak obrazki czy ramki srebrne to tylko kupujcie w sklepie "AnKa Biżuteria": http://ankabizuteria.pl/pl/24-dewocjona ... ki-srebrne
Obrazek

Awatar użytkownika
Iza P.

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Iza P. » 17 kwie 2013, o 13:17

Bardzo ładny ten obrazek srebrny na komunię i na chrzciny :)

Awatar użytkownika
Ewa G.

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Ewa G. » 18 kwie 2013, o 11:13

Dziś dzieci idące do Pierwszej Komunii oczekują luksusowych produktów: rowerów, laptopów, aparatów psp, najnowyszh modeli komórek GSM, czy innych rozwiązań z branży rozrywkowej... taki obrazek faktycznie jest dobrym przypomnieniem co to jest za dzień i jakie ma znaczenie liturgiczne.

Awatar użytkownika
Piotr D.

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Piotr D. » 18 kwie 2013, o 13:30

Zakup takiego obrazka przez internet to dziś duża wygoda i pewność patrząc na opinie o sklepie. Najlepsze sklepy internetowe z obrazkami srebrnymi oferują również wysyłkę za granicę i płatności VISA (np. przez znany na świecie i zaufany PayPal). Sklepy stacjonarne z dewocjonaliami srebrnymi odchodzą w niepamięć.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: ForumMaster » 19 kwie 2013, o 21:28

srebrne ramki na zdjęcia też są dobrym pomysłem, np: http://ankabizuteria.pl/dewocjonalia-ob ... rzest.html :
Załączniki
ramka-srebrna-do-zdjecia-10-15-prezent-na-chrzest[1].jpg
obrazek ze sklepu AnKa Biżuteria
ramka-srebrna-do-zdjecia-10-15-prezent-na-chrzest[1].jpg (14.12 KiB) Przejrzano 13569 razy
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Posejdon

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Posejdon » 2 maja 2013, o 18:22

obie opcje: obrazek srebrny i ramka bardzo mi się podobają :)

wybiorę albo tani obrazek i załączę kopertę z gotówką albo wezmę taki jeden droższy obrazek za kilkaset złotych.

Awatar użytkownika
Karolina W.

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Karolina W. » 7 maja 2013, o 11:20

Mi się podoba mocowanie do zaiweszenia na ścianie lub postawienie na biurku, czy stole. Opakowanie też jest super:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikołaj

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Mikołaj » 29 mar 2015, o 12:58

srebrne obrazki na chrzciny to najlepszy pomysł na pamiątki na Pierwszą Komunię, ale także jako pamiątki na chrzest, czy pamiątki na ślub

Komunie święte już niedługo, zatem czas zacząć myśleć o przygotowaniach. Osobiście myślę o aniołku modlącym się nad dzieciątkiem, bo taki widok aniołka i dzieciątka daje najwięcej radości:

Obrazek

Awatar użytkownika
Jan

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Jan » 30 mar 2015, o 16:00

Słodki ten aniołek : zarówno dzieciątko jak i aniołek :)

Przyznaję, że ten obrazek srebrny jest odpowiedzią na moją potrzebę kupienie prezentu na komunię. Zapomniałem w natłoku wielu kuszących ofert na prezent na komunię zaczynając od roweru przez zegarek a na różnych srebrnych łyżeczkach, łańcuszkach, biżuterii że Komunia Święta to szczególny dzień w życiu dziecka i to pamiątka związana z tym chrześcijańskim szczególnym dniu. Aniołek daje nawiązanie do tego szczególnego dnia Komunii Świętej.
Załączniki
prezent-na-konunie-medalik.png
srebrne medaliki na komunię
medaliki-na-komunie-na-prezent.png
prezent na komunię dla chłopca
medaliki-na-komunie.png
prezent na komunię dla dziewczynki
medaliki.png
Medaliki srebrne na prezent komunijny
medaliki.png (63.88 KiB) Przejrzano 11655 razy

Awatar użytkownika
student
Posty: 5
Rejestracja: 4 maja 2015, o 12:23

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: student » 8 maja 2015, o 10:10

Osobiście wybrałbym jeden z tych obrazków http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 5&id=19738 do gustu najbardziej do gustu przypadł mi obrazek Maryi z dzieciątkiem Jezus. Obrazek jest bardzo dobrze wykonany zwracający uwagę na szczegóły postaci. Do tego wyróżnia się z reszty obrazków dzięki swoim linią. Obrazek

arson999
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2015, o 08:32

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: arson999 » 10 maja 2015, o 00:18

witam,
na pierwszą komunie śmiało mogę polecić coś ze sklepu internetowego np:
- srebrna biżuteria personalizowana
- portrety malowane na podstawie zdjęć, techniką mieszaną: pastele, farby olejne, farby akrylowe
- lub płaskorzeźby . Super pomysły !!!!
Załączniki
plaskorzezba-na-komunie.png
płaskorzeźba na komunijny prezent
Portrety-dzieci-na-prezent-komunijny.png
pamiątka komunii
srebrna bizuteria spersonalizowana.png
biżuteria spersonalizowana na prezent na komunię

Awatar użytkownika
Miłosz

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Miłosz » 11 maja 2015, o 15:44

Hej, a jakie jest powiązanie Twojej oferty z komunią Świętą?

Odnoszę wrażenie, że to raczej sugestia co może założyć na komunię gość komunijny, a w szczególności jaki wisiorek czy kolczyki może kobieta założyć, tak?

Awatar użytkownika
Relax

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Relax » 22 maja 2015, o 11:27

no jako prezent biżuterię to chyba się odchodzi... ale mogę się mylić, ja kupowałam tableta bratankowi, kupowałam przez internet na avans.pl, ale z tego co widziałam co dostał to kasę, medalik, ramkę, rolki, rower, zestaw naukowy z teleskopem bo to astronom przyszły ;D

Awatar użytkownika
Martyna

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Martyna » 22 maja 2015, o 12:35

Tak zgadzam się, że komunia wymaga różnorodności, ale przede wszystkim o symbolach religijnych trzeba pamiętać: pamiątka papierowa wręczona po komunii już po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, a potem prezenty medaliki, srebrne obrazki a na końcu rower, zegarek czy inny dodatek.

W wielu przypadkach to rodzice wybierają prezenty dla dziecka komunijnego - naszą rolą jest w tym święcie powiedzieć o stronie religijnej, nawiązać prezentami do Jana Pawła II, Matki Boskiej, Wszystkich Świętych ...

Awatar użytkownika
Zbyszek Nowak

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Zbyszek Nowak » 18 lis 2015, o 10:33

Pamiętajcie o dodaniu graweru z piękną dedykacją i wybierajcie obrazki srebrne pięknie opakowane

Awatar użytkownika
Nina Nowak

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Nina Nowak » 16 kwie 2016, o 18:46

Mi się podobają takie srebrne pamiątki od AnKa Biżuteria: http://ankabizuteria.pl/41-pamiatki-na-komunie na których można wpisać datę Komunii Świętej i od kogo jest pamiątka:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Marika

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: Marika » 19 kwie 2016, o 10:27

Świetne są te obrazki bardzo orginalne . Sama wybieram się na komunie i właśnie taki kupiłam . Myślę , że to naprawdę dobra pamiątka komunijna . Polecam

ODPOWIEDZ