Jaki prezent kupić na Walentynki?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: ForumMaster » 3 lut 2013, o 15:09

Walentyki = Dzień Świętego Walentego = Święto Zakochanych to czas kiedy dajemy prezenty ukochanym i otrzymujemy prezenty od ukochanych.

Dokonując wyboru co kupić na walentynki pamiętajcie o serduszku jako symbolu zakochanych :).
Załączniki
walentynki.jpg
biżuteria na Walentynki
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Jaki prezent kupić na Walentynki?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Modelka » 4 lut 2013, o 11:42

Zobaczcie w sklepie "AnKa Biżuteria" : http://ankabizuteria.pl/pl/search?searc ... sc&x=0&y=0

Przykład:
Załączniki
piekna-bizuteria-srebrna-rodowana-z-cyrkoniami-osadzanymi-metoda-micro-pave[1].jpg
biżuteria na walentynki
bransoletka-srebrna-z-markazytami-trafiony-pomysl-na-prezent-dla-dziewczyny[1].jpg
prezent na walentynki
wisior-srebrny-z-bursztynem-i-cyrkoniami-serce[1].jpg
prezent walentynkowy

Awatar użytkownika
Posejdon

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Posejdon » 4 maja 2013, o 06:43

Serduszko to faktycznie super pomysł na prezent dla każdej kobiety :) .

Awatar użytkownika
Izabela Mak

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Izabela Mak » 30 sty 2014, o 22:12

Dzisiaj nie tylko serduszka na Walentynki się sprawdzają :) Zobaczcie na taki malutki a piękny wisiorek na łańcuszku:

viewtopic.php?f=6&t=724&p=2560

p.s.
mam nadzieję taki dostać :)
Posejdon pisze:Serduszko to faktycznie super pomysł na prezent dla każdej kobiety :) .

Awatar użytkownika
Nina S

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Nina S » 31 sty 2014, o 19:45

Najważniejsze aby obdarowani było zadowoleni :)

Awatar użytkownika
Ewka Viva

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Ewka Viva » 1 lut 2014, o 11:22

Ciekawa propozycja z innego watku na tym forum "Celebrytki":

viewtopic.php?f=6&t=724

prezenterki w TV roznych stacji je nosza

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Sroka » 1 lut 2014, o 11:38

dzis w dzien dobry TVN24:
Załączniki
celebrytki.jpg
kolko na lancuszku

Renata30
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2014, o 20:46

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Renata30 » 24 lut 2014, o 20:09

może juz po walentynkach, ale pomysł na prezent zawsze się przyda. Szczególnie dla mężczyzny- co wy na biżuterię dla mężczyzn- uważam że piękny elegancki prezent można wybrać tu:
https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: ForumMaster » 28 lut 2014, o 17:56

reklamy na forum są płatne - proszę o kontakt 785 114 550 aby wpis nie został usunięty

Forum Master
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
M5959

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: M5959 » 7 sie 2014, o 09:54

Wiem, że jest środek wakacji ale tak jakoś wspominam Walentynki. Przeglądałam tak sklepy internetowe i mam kilka typów

:) <3 Piękne

monika2
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2014, o 13:31

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: monika2 » 9 sie 2014, o 14:22

A ja mysle że serduszko jak najbardziej się sprawdzi:)

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:53

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Karina » 4 wrz 2014, o 07:34

Myślę że dla ukochanej moglibyśmy kupić np. któryś z naszyjników: http://www.intercomax.pl , duży wybór , niewielka cena. Jeżeli ktoś ceni sobie skromność i nie potrzebuję złota czy srebra to jak najbardziej może sobie zakupić coś z e-sklepu.

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Sroka » 7 wrz 2014, o 17:17

Cosik tu reklamą pachnie. Za chwile moderator forum przypomni o regulaminie i o opłatach za reklamy na forum.
A jak chcesz za darmo dobrze reklamować sklep internetowy z biżuterią to spróbuj na www.bizuterniczka.pl gdzie dodasz dzisiaj za darmo ogłoszenie bezterminowo lub poproś kogoś z www.intercomax.com aby ci zbudowali od podstaw dobrą kampanię reklamową adeptka w Google.pl

Awatar użytkownika
Natali

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Natali » 12 sty 2017, o 10:49

Co do serduszek na walentynki to ostatnio widziałam ciekawą bransoletkę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: ForumMaster » 11 lut 2018, o 13:28

Lubię dostawać prezenty walentynkowe a szczególnie biżuterię, którą będę nosić i cieszyć się jej pięknem dłużej niż np. piękną żywą różą która opadnie po tygodniu.

Awatar użytkownika
MagdaKaszew

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: MagdaKaszew » 12 lut 2018, o 08:42

Też wolę dostać np. Piękne kolczyki srebrne czy srebrny wisiorek z serduszkiem zamiast kwiatów. Prawdę mówiąc nie muszą być serduszka. Gdyby ktoś podarował mi srebrny łańcuszek bez zawieszki to też bym się bardzo cieszyła.

Awatar użytkownika
Sergiusz

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Sergiusz » 12 lut 2018, o 17:26

A powiecie mi czy lepiej pierścionka dać czy wisiorek? Stać mnie tylko na jedno bo oba są ze srebra z naszym bursztynem bałtyckim po ok. 300 zł każdy.

Awatar użytkownika
ModnaKaho
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2018, o 20:16

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: ModnaKaho » 12 mar 2018, o 18:35

Wydaje mi się, że wisiorek jest praktyczniejszym prezentem.

Awatar użytkownika
vika250892

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: vika250892 » 4 lut 2019, o 11:50

Piękny pierścionek z naturalną perłą......
Załączniki
pierscionek-thin-city-mood[1].jpg
pierscionek-thin-city-mood[1].jpg (18.44 KiB) Przejrzano 1860 razy

Awatar użytkownika
Gabrysia

Re: Jaki prezent kupić na Walentynki?

Post autor: Gabrysia » 6 lut 2019, o 10:34

Też jestem tego zdania, że wisiorek to super prezent ;) Biżuteria jest bardzo praktycznym i prawie zawsze trafionym prezentem, nie ważne na jaką okazję ;) Ja niedawno od męża dostałam śliczny naszyjnik z zawieszką, delikatny a jednocześnie bardzo kobiecy i przyciągający wzrok ;)

ODPOWIEDZ