co jest modne zimą

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
Pięknaa

co jest modne zimą

Post autor: Pięknaa » 6 gru 2013, o 14:58

Hej,
Nie wiem co najlepiej pasuje do swetrów i zimowych ubrań.
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi pomógł. :D

co jest modne zimą

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Radek

Re: co jest modne zimą

Post autor: Radek » 13 gru 2013, o 16:16

na pewno zimą bardziej popularne są broszki, które można do szala przypiąć a poza tym w biurze, czy na spotkaniach towarzyskich obowiązują te same trendy mody co w innych sezonach - dodatm tylko, że dziś modne są "celebrytki", czyli małe kółka, czy kończynki lub gwiazdki zawieszone na łańcuszku - wszystko pozłacane.

Awatar użytkownika
wiolkazag
Posty: 36
Rejestracja: 9 gru 2013, o 12:49

Re: co jest modne zimą

Post autor: wiolkazag » 13 gru 2013, o 18:50

Na pewno tej jesieni i zimy króluje biżuteria włoska, czyli piękne rodowane lub złocone srebro, dość grube naszyjniki i bransoletki oraz łańcuszkowe kolczyki.
Ale ja zimą "otulam" się markazytami ;)
Kocham te kamienie, błyszczą się jak śnieg w słońcu :D

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: co jest modne zimą

Post autor: Greg » 22 gru 2013, o 22:01

tak słońca poszukujemy i żywych kolorów najbardziej :) Markazyty i kryształki Swarovskiego mają swoją moc :)

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: co jest modne zimą

Post autor: Karolina » 27 gru 2013, o 13:28

Zima mi kojarzy się z Sylwestrem, a zatem to tylko kolorowa biżuteria na zimę :)

Kryształki Swarovskiego świecą się pięknie :)

urszulkaa
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2014, o 13:25

Re: co jest modne zimą

Post autor: urszulkaa » 9 lis 2014, o 14:31

Karolina pisze:Zima mi kojarzy się z Sylwestrem, a zatem to tylko kolorowa biżuteria na zimę :)

Kryształki Swarovskiego świecą się pięknie :)

Faktycznie wszystko co się świeci jest piękne , ale najbardziej do swetrów chyba pasują takie eleganckie zegarki. Mnie najbardziej podobają się te ze srebra:)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: co jest modne zimą

Post autor: ForumMaster » 10 lis 2014, o 00:17

za reklamę należy uiścić opłatę :)

http://forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=17&t=1057

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: co jest modne zimą

Post autor: Greg » 10 lis 2014, o 18:12

Zima mi się kojarzy ze świętami i Sylwestrem oraz karnawałem :) Zatem biżuteria frywolna króluje zimą.
Kto się ze mną zgodzi?

Awatar użytkownika
Intercomax.com
Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2014, o 22:55

Re: co jest modne zimą

Post autor: Intercomax.com » 10 lis 2014, o 18:49

Czy latem, czy jesienią czy zimą zawsze jest modna biżuteria Celebrytek, czyli biżuteria którą noszą panie w telewizji, czy na filmach, celebrytki i gwiazdy. "AnKa Biżuteria" oferuje ciekawe kolekcje Celebrytek - cienki i delikatny łańcuszek z kółeczkiem lub koniczynką.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: co jest modne zimą

Post autor: ForumMaster » 26 lut 2015, o 12:36

a tu już czas o dniu kobiet myśleć :)

Awatar użytkownika
Złoty Styl
Posty: 19
Rejestracja: 2 sty 2015, o 15:59

Re: co jest modne zimą

Post autor: Złoty Styl » 24 mar 2015, o 06:19

Te celebrytki to naprawdę super temat. Zobaczcie jak wygląda taka kolekcja:
Załączniki
bizuteria-srebrna-naszyjnik-srebrny-nieskoczonosc-cyrkonie[1].jpg
biżuteria celebrytek
bizuteria-srebrna-naszyjnik-srebrny-nieskoczonosc-cyrkonie[1].jpg
naszyjnik celebrytka nieskończoność

niceff
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 08:43

Re: co jest modne zimą

Post autor: niceff » 16 kwie 2015, o 11:39

Pięknaa pisze:Hej,
Nie wiem co najlepiej pasuje do swetrów i zimowych ubrań.
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi pomógł. :D

Możesz spróbować Amazon, eBay, Aliexpress

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: co jest modne zimą

Post autor: ForumMaster » 18 kwie 2015, o 13:56

celebrytki pasują do wszystkiego - to jest zaleta prostoty :)

A co inni myślą?

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: co jest modne zimą

Post autor: Eunice » 4 sty 2017, o 14:03

Celebrytki sa bardzo piękne, ale często się psują.

Awatar użytkownika
jolinka
Posty: 53
Rejestracja: 2 sie 2013, o 20:26

Re: co jest modne zimą

Post autor: jolinka » 14 mar 2017, o 10:41

też noszę chusty aczkolwiek nie zrezygnowałam z kolczyków
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagoda

Re: co jest modne zimą

Post autor: Jagoda » 22 mar 2017, o 09:25

Zima nadal trzyma - mamy juz pierwszy dzien wiosny za soba a tu nadal 5 stopni na dworze. Wszystko co kolorowe i przypomni o nadchodzacej wiosnie bedzie pieknie sie prezentowac - czyli bizuteria kolorowa z roznymi kamieniami naturalnymi!

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: co jest modne zimą

Post autor: aniczka82 » 3 maja 2017, o 18:57

Tak, potwierdzam. Ja też uwielbiam broszki. Widzę że teraz nie ma jakiejś dużej dy na nie, ale ja w zimie praktycznie codziennie przypinam je do swetrów. Nadają szyku i elegancji stylizacji.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: co jest modne zimą

Post autor: monisiaak » 5 maja 2017, o 07:54

do swetrów zakładam tylko delikatną biżuterie, bo i tak jestem już "opakowana" tym swetrem, najczęściej w zimie chodze w złocie a w lato w srebrze ;)

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: co jest modne zimą

Post autor: Mikka » 5 maja 2017, o 18:47

Osobiście czekam na lato - zimą raczej broszki do swetrów zakładam, np:
Obrazek

broszka motyl:

Obrazek

czy broszka z kamieniami naturalnymi:

Obrazek

Awatar użytkownika
Ciasteczko

Re: co jest modne zimą

Post autor: Ciasteczko » 23 maja 2018, o 13:19

Cześć, zastanawiam się co będzie modne tej jesieni... Jaki kolor przewidujecie, że będzie królował wśród kreacji? Płaszcze proste czy rozkloszowane? Dla przypomnienia podrzucam artykuł co było modne w poprzednim sezonie jak to się mówi - moda często zatacza koło ;) Pamiętam jak królował fiolet i liczę, że wróci do mody, będę mogła wyciągnąć płaszcz z szafy z przed kilku sezonów :P

Ostatnie lata były rewolucyjne, jeśli chodzi o trendy. Moda jesień zima 2017/18 nie była tu wyjątkiem. Jakie były trendy na jesień i na zimę w tamtym roku? Przede wszystkim to zupełna zmiana spojrzenia na płaszcze. Wcześniej przez lata były one dopasowane w talii, o zgrabnym kroju i podkreślające figurę. Moda jesień zima 2016/17 była jednak inna – opierała się na „pudełkowatych” krojach. Tak nosiły się najmodniejsze blogerki, które zestawiają zwykle płaszcze w kształcie owalu lub kwadrata z dżinsami do kostki i trampkami. Coraz popularniejsze są połączenia takich bardzo eleganckich okryć zimowych i jesiennych z modą sportową i luźną. Co ciekawe, jeśli chodzi o trendy na jesień i zimę, to zgodne tu były jak rzadko blogi, sieciówki, wielcy projektanci i ulica. Najmodniejsze płaszcze na imprezach takich, jak tydzień mody w Mediolanie 2017 to te ze szlachetnych tkanin, jednokolorowe i bardzo luźne, czasem nawet niezapinane. Obecnie po latach dominacji pasków modne jest, by płaszcz miękko opływał sylwetkę. To bardzo korzystny fason, jeśli chodzi o osoby, które chcą ukryć jakieś mankamenty figury. Podczas gdy przy dopasowanych płaszczach całe ciało jest podkreślone, w takim przypadku jak obły płaszcz można zakryć szczególnie boki i uda. Płaszcze najczęściej sięgały nieco przed kolano lub do kolan. Rzadziej pojawiały się krótkie kurtki lub płaszcze do ziemi.

ODPOWIEDZ