Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 16 maja 2012, o 21:55

W tym sezonie modne są jedwabne opaski połączone z kryształkami . Opaski czarne lub beżowe - nosi się je zarówno na głowie jak i jako dekor do butów
Klasyczna biżuteria z drobnymi perełkami czy brylantami nadal króluje, choć odważne kobiety mogą spróbować mocnych kolorów, np. czerwień i róż oraz mieszać kolorystykę własnej karnacji z kolorami biżuterii do zimnej karnacji nosić ciepłe kolczyki i na odwrót: zimne kolczyki do ciepłej karnacji.

Stara sprawdzona zasada, która zapewnia oryginalność: wybierajcie biżuterię modową - nie może być więcej niż 12 wzorów z danej kolekcji biżuterii - tak jest od czasów Coco Chanel.

Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:21

Na naszej stronie znajdziecie wiele eleganckich i stylowych dodatków w postaci biżuterii,oczywiście mamy to co modne w niskich cenach. Jednak moim zdaniem oprócz samej mody powinniśmy patrzeć również pod kątem tego co nam się podoba i co nam pasuje do danego stroju.

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Modelka » 20 lip 2012, o 10:11

W najnowszym numerze Rynek Mody znajdziecie:
• trendy mody na sezon wiosna lato 2013,
• przegląd oferty na sezon jesień-zima 2012-13,
• Interpretacja ponadczasowych tendencji w sezonowych trendach,
• kondycja sklepów multibrandowych jako ambasadorów marek,
• „artysta sprzedaży” ? kto, kiedy i dlaczego zasługuje na miano?,
Załączniki
RynekMody.jpg
Rynek Mody
RynekMody.jpg (76.72 KiB) Przejrzano 16303 razy

Awatar użytkownika
Ewa

po kilka bransoletek na jednej ręce

Post autor: Ewa » 31 mar 2013, o 14:39

Bransoletki są w modzie - teraz nosi się po kilka na jednej ręce:
Załączniki
brasoletka.jpg
po 3 bransoletki
bransoletki.jpg
bransoletki

Awatar użytkownika
sklep AnKa Biżuteria

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: sklep AnKa Biżuteria » 31 mar 2013, o 14:58

Takie bransoletki znajdziecie w sklepie "AnKa Biżuteria":
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Maggda

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Maggda » 20 sie 2013, o 13:09

Bransoletki są modne już od kilku lat. Ja mam ich sporo ale noszę zawsze tylko po jednej na ręce.Najnowszy nabytek z efektem kociego oka :)

Awatar użytkownika
Jaśmina
Posty: 14
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 19:52

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Jaśmina » 13 paź 2013, o 17:14

Ładna, a ten efekt kociego oka to na czym polega? ;)

Awatar użytkownika
Danka

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Danka » 13 paź 2013, o 17:22

Zobacz tu jak wygląda efekt kociego oka:
http://ankabizuteria.pl/pl/bizuteria/14 ... o-oka.html
;)
Załączniki
efekt-kociego-oka.png
wisiorek srebrny z efektem kociego oka

Awatar użytkownika
Natalia

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Natalia » 4 gru 2013, o 10:39

Cieszę się, że stać mnie na taką biżuterię od 50zł do 150zł :) . Taki styl mi odpowiada bo jest piękny i jest dostępny dla wszystkich :).

Awatar użytkownika
niewiasta
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 15:20

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: niewiasta » 6 gru 2013, o 11:56

Obrazek
A co sądzicie o tym ?

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Mikka » 13 sie 2017, o 12:05

Bardzo ładny komplecik z biżuterią srebrną. Myślę że jest ponadczasowy i też w tym sezonie można go nosić.

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: klasyk » 16 sie 2017, o 14:55

Te kolczyki są bardzo ciekawą propozycją w ostatnim czasie

Obrazek

Awatar użytkownika
wilk

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: wilk » 23 wrz 2017, o 10:36

biżuteria z naturalnych materiałów; niezwykle trwała, etno,boho czy celtycia a co najważniejsze; w 100% indywidualna!

Awatar użytkownika
Marcjanna

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Marcjanna » 8 lis 2018, o 17:23

Jakieś podpowiedzi na sezon świąteczny 2018? Boho?

Awatar użytkownika
kaska

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: kaska » 4 gru 2018, o 14:31

Zaglądnijcie na ankabizuteria.pl! Zawsze najmodniejsze wzory!

Awatar użytkownika
UlkaM

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: UlkaM » 15 gru 2018, o 14:16

Ubrania i dodatki, które będziemy nosić w 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach!
Wiem, jakie ubrania, buty, płaszcze, biżuteria, torebki i kolory będą modne w sezonie jesień-zima 2018/2019. Zobacz koniecznie!

odna biżuteria na jesień i zimę 2018/2019? Kolczyki, które sięgają obojczyków, spektakularne kolie, wymyślne nausznice i bransoletki w najróżniejszej odsłonie. Projektanci namawiają nas także do wyciągnięcia z puzderek starych broszek i babcinych klipsów.

Modna biżuteria [trendy jesień-zima 2018/2019]: to nie jest to, na co wygląda
Modna biżuteria to już nie tylko kaskadowo noszone pierścionki, kolczyki nie do pary i złote wisiorki. Teraz na szyi mamy zawiązywać paski (Cristiano Burani), a zamiast bransoletki nosić karabińczki - najlepiej, w komplecie z kluczem (Preen). W trendzie są również spektakularne opaski - jak na przykład ta z ćwiekami od Antonio Grimaldi. Zwróćcie uwagę także na biżuterię ankabizuteria.pl- marki, którą tworzy duet: Beckett Fogg i Piotrek Panszczyk. Pierścionki od Area udają tipsy, a kolczyki przywodzą na myśl łańcuszki od okularów przeciwsłonecznych.

Jednym z największych hitów nadchodzącego sezonu jest energetyczna i intensywna magenta. To pełen dynamizmu i odwagi kolor, który zachęca do eksperymentów. Na wybiegach królują różowe swetry, sukienki, marynarki, spodnie i koszule.

Na pierwszym planie są również peleryny, które do tej pory były kojarzone głównie z superbohaterami. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to będzie najważniejsze okryciem wierzchnie sezonu.

Na kolejny sezon zostają z nami dwa popularne i bardzo lubiane trendy. Mowa oczywiście o kracie i kwiatach. Obecnie nie zastanawiamy czy te printy będą hitem. Zastanawiamy się, jaka odmiana wzorów będzie modna tym razem!

Do łask wracają kozaki w stylu lat 70. Na wybiegach można było zauważyć modele przed kolano i seksowne muszkieterki. Takie buty są znacznie wygodniejsze niż modele na szpilce i możesz je nosić na co dzień. Najlepiej wyglądają z sukienkami i spódnicami midi.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: ForumMaster » 16 gru 2018, o 13:05

Myślę że zawsze jesienią i zimą najczęściej kobiety wybierają kolorową biżuterię aby dodać żywych kolorów w tym szaro-burym czasie.

Awatar użytkownika
Luxurieska
Posty: 10
Rejestracja: 6 lut 2021, o 18:17

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Luxurieska » 11 lut 2021, o 11:07

Ja ostatnio zauważyłam, że popularność zdobywa biżuteria drewniana jako alternatywa dla biżuterii z metali czy kamieni szlachetnych, które zaczynają być traktowane bardziej jako ozdoba "na wyjścia" a biżuteria drewniana jako ozdoba codzienna. Przynamniej wśród młodych, ale chyba starsi też się przekonują :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gość

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: Gość » 12 lut 2021, o 16:29

Luxurieska pisze:
11 lut 2021, o 11:07
Ja ostatnio zauważyłam, że popularność zdobywa biżuteria drewniana jako alternatywa dla biżuterii z metali czy kamieni szlachetnych, które zaczynają być traktowane bardziej jako ozdoba "na wyjścia" a biżuteria drewniana jako ozdoba codzienna. Przynamniej wśród młodych, ale chyba starsi też się przekonują :mrgreen:
Faktycznie jest taki trend, że niektóre firmy (również jubilerskie) zaczynają oferować bardziej "luksusowe" produkty - na przykład wysokiej jakości zegarki drewniane ;-) cóż... trend "eko" chyba na razie ma się dobrze 8-)

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: Trendy w biżuterii, czyli co się nosi w tym sezonie

Post autor: mabelka » 14 kwie 2021, o 07:39

Gość pisze:
12 lut 2021, o 16:29
Luxurieska pisze:
11 lut 2021, o 11:07
Ja ostatnio zauważyłam, że popularność zdobywa biżuteria drewniana jako alternatywa dla biżuterii z metali czy kamieni szlachetnych, które zaczynają być traktowane bardziej jako ozdoba "na wyjścia" a biżuteria drewniana jako ozdoba codzienna. Przynamniej wśród młodych, ale chyba starsi też się przekonują :mrgreen:
Faktycznie jest taki trend, że niektóre firmy (również jubilerskie) zaczynają oferować bardziej "luksusowe" produkty - na przykład wysokiej jakości zegarki drewniane ;-) cóż... trend "eko" chyba na razie ma się dobrze 8-)
no nie wiem, przez jakiś czas było głośno o drewnianych zegarkach a potem jakoś zniknęły... ja wolę jednak tradycyjnie czyli biżuteria z kamieniami np. ostatnio kupiłam bransoletki z hematytu w ciemnym odcieniu i kolczyki z perełkami

ODPOWIEDZ