Dziecięce inspiracje.

Projektanci biżuterii mogą tutaj zaoferować, opisać swoje dzieła sztuki.
W świecie biżuterii, trendy zmieniają się tak szybko, jak pory roku. Dla tych, którzy pragną być na bieżąco z tym, co jest teraz modne, prezentujemy kategorię dedykowaną projektantom i producentom biżuterii. Tutaj znajdziesz opisy najnowszych kolekcji, które zdobywają serca miłośników biżuterii na całym świecie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie materiały są teraz najbardziej pożądane w produkcji biżuterii? A może jesteś ciekawy, jakie wzory i kształty dominują w najnowszych kolekcjach? W tej kategorii dostarczamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Dla młodych kobiet, które pragną podążać za najnowszymi trendami, prezentujemy opisy kolekcji, które z pewnością zainspirują do poszerzenia swojej kolekcji biżuterii. Dla projektantów, którzy szukają świeżych pomysłów i inspiracji, mamy analizy trendów oraz porady od czołowych ekspertów w dziedzinie biżuterii.

Nie tylko moda, ale także technologia ma ogromny wpływ na to, jak wygląda współczesna biżuteria. Dlatego w tej kategorii znajdziesz również informacje o najnowszych technologiach stosowanych w produkcji biżuterii, które pozwalają tworzyć jeszcze bardziej wyjątkowe i trwałe dzieła.

Dla producentów biżuterii, którzy chcą dostosować swoją ofertę do aktualnych trendów, prezentujemy analizy rynku oraz opisy kolekcji, które zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki temu, każdy producent będzie mógł lepiej dostosować swoją ofertę do wymagań rynku i oczekiwań klientów.

Współczesna biżuteria to nie tylko piękno, ale także funkcjonalność. W tej kategorii dowiesz się, jakie innowacje pojawiają się na rynku, które pozwalają tworzyć biżuterię, która nie tylko zachwyca wyglądem, ale także jest praktyczna i wygodna w noszeniu.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania tej kategorii, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie biżuterii. Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, producentem, czy po prostu miłośnikiem pięknych ozdób, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.
Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2468
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Dziecięce inspiracje.

Post autor: misiak » 26 lut 2010, o 13:29

Szperając ostatnimi czasy po internecie w poszukiwaniu biżuterii dla mojej chrześniaczki napotkałam pewien serwis, który przedstawiaj inspirację dziecięce tzw. "biżuteryjnych tworów" ;) Dzieci realizujące swoją pomysłowość na kartkach papieru mogą liczyć na odzwierciedlenie tego w projektach biżuteryjnych, sami zobaczcie:
Brooch1[1].jpg
inspiracje dzieciece - biżuteria
Brooch1[1].jpg (43.13 KiB) Przejrzano 7179 razy
Brooch2[1].jpg
biżuteria dziecięca
Brooch2[1].jpg (38.41 KiB) Przejrzano 7179 razy
pendant[1].jpg
pendant[1].jpg (20.55 KiB) Przejrzano 7179 razy
brooches[1].jpg
brooches[1].jpg (22.73 KiB) Przejrzano 7179 razy
Jak się wam podoba pomysł inspiracją dziecięcą firm biżuteryjnych?

Dziecięce inspiracje.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Złoty Ekspert
Posty: 1374
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:44

Re: Dziecięce inspiracje.

Post autor: Złoty Ekspert » 26 lut 2010, o 23:47

Pomysł bardzo fajny, lecz odbiorcami projektów są jedynie rodzice tych pociech. Wątpię żeby ktoś kiedykolwiek skusił się na takiego typu biżuterię gdyby nie fakt, że to jego dziecko zaprojektowało to co się znalazło na danym wisiorku.

Awatar użytkownika
lika89
Posty: 31
Rejestracja: 27 lut 2010, o 11:51

Re: Dziecięce inspiracje.

Post autor: lika89 » 27 lut 2010, o 12:06

Przestańcie ludzie, jak to wygląda taka kieta dodatkami iście dziecięcymi. Pomysły jak pomysły ale nie ubrałabym nigdy takich rzeczy na siebie.

Awatar użytkownika
alA_L
Posty: 7
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:04

Re: Dziecięce inspiracje.

Post autor: alA_L » 27 lut 2010, o 23:09

Nie ma co narzekać na dziecięce inspiracje przeniesiona na wisiorki do biżuterii, sama bym chciała nosić na swojego dziecka "bazgroły" i wiedzieć, że mogę mieć choć cząstkę jego przy sobie. Każda matka chyba zrozumie moją wypowiedź, przynajmniej ta kochająca swoje dziecko.

Awatar użytkownika
Violka
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:33

Re: Dziecięce inspiracje.

Post autor: Violka » 28 lut 2010, o 01:05

Pomysł bardzo fajny tej angielskiej firmy. Dajmy się rozwijać dzieciakom i pomóżmy im uwierzyć w ich umiejętności i talenty. Biżuteria robiona na podstawie dziecięcych rysunków byłaby odpowiednia do wystawiania na charytatywnych aukcjach. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: Dziecięce inspiracje.

Post autor: muszka » 4 mar 2010, o 17:47

Ciekawe czy gdzieś w Polsce takie robią, bo chciałabym dać na dzień babci mojej mamie coś w tym stylu. Dziecko moje by coś narysowało i bym dała gdzieś do wygrawerowania czy jak to tam się nazywa. Pomysł bardzo dobry.

Awatar użytkownika
Eliza

Re: Dziecięce inspiracje.

Post autor: Eliza » 16 lis 2013, o 12:37

Ciekawą pracę mają tacy projektanci biżuterii - muszą się odwoływać do swoich pomysłów dzecięcych. Kupiłam biżuterię mojej dwuletniej córce i faktycznie ma podobne elementy jak na obrazkach powyżej.

ODPOWIEDZ