Strona 1 z 1

Inspiracje naturą.

: 9 sie 2010, o 08:23
autor: Violetta
Widziałam w Krakowie piekną biżuterię w kształcie liści, roślin... Bardzo mi się spodobała, ale jest bardzo droga.
Z natury wszystko się bierze, to ona inspiruje i wyznacza często rozwiązania - jest inspiracją również dla projektantów biżuterii.

Re: Inspiracje naturą.

: 13 lis 2010, o 11:02
autor: nikn7@wp.pl
A ja przyznam, że nie tylko natura jest przykładem dla projektantów biżuterii. Bo coraz częściej widuje się różne ciekawe wisiory, kolczyki kształcie brył geometrycznych. To jest dopiero inspirujące!!

Re: Inspiracje naturą.

: 13 lis 2010, o 11:11
autor: Lena1073
MI równiez sie to bardzo podoba, Ale przyznam, że widziałam kolczyki, które nie byly az tak drogie, moze nie az tak piękne jakie widzialas ty Violetto, bo były tokolczyki z pomaranczy, czy cytryn. Bardzo mi się podobały.

Re: Inspiracje naturą.

: 13 lis 2010, o 15:01
autor: eva
Zgadzam się z koleżanka wyżej. A ponadto dodam, że nie zawsze taka biżuteria musi byc droga. Wystarczy tylko poszukac dobrego sklepu. I nie mówię tutaj o swojeach jubilerskich, bo tam na pewno nic takiego nie znajdziemy. Chodzi mi raczej o sklepy internetowe, czy aukcje. każdemu znana jest strona allegro.pl dlatego by nie zaczac robic zakupów, wlaśnie tak? Szybko i na prawde NIE drogo.

Re: Inspiracje naturą.

: 13 lis 2010, o 15:55
autor: nikn7@wp.pl
ale zauważcie, że inspiracją mogą być też zwierzęta np. ślimaki.. albo coś

Re: Inspiracje naturą.

: 14 lut 2011, o 10:20
autor: rebel88
Uwielbiam taka bizuterię, mimo,że nie jest zbyt wyrafinowana i czaesm nie wygodna (zalezy od rodzaju kolczyków czy wisiorków). taka biżuteria idealnie wygląda w letnie ciepły dni. :)

Re: Inspiracje naturą.

: 27 maja 2011, o 09:36
autor: Sklep-Jubilerski
Ale nawet taka biżuteria w "stylu natury" może być bardzo ciekawa i fascynująca. Np teraz mamy do czynienia z broszkami w kształcie roślin lub liścia i wygląda to naprawde świetnie. Tak samo motyw liści na bransolecie. Można się z tym spotkać bardzo często.