Prezent dla nauczyciela

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Karolinka

Prezent dla nauczyciela

Postautor: Karolinka » 17 cze 2013, o 16:47

Zbliża się koniec roku - czas pomyśleć nad prezentami dla nauczyciela. Standardowo kupujemy kwiaty na zakończenie roku szkolnego, a co myślicie o podarowaniu biżuterii nauczycielowi? Dla księdza, czy katechetki może być srebrny obrazek - myślę, że to najlepszy wybór, ale co innym nauczycielkom? Widzieliście takie praktyki?
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Prezent dla nauczyciela

Postautor: ForumMaster » 11 gru 2013, o 22:25

Pewnie nauczyciel równie mocno się ucieszy widząc kwiaty jak i np. srebrny obrazek - ten drugi prezent dłużej posłuży :). Już niedługo koniec półrocza a to też dobry moment na podziękowanie dla nauczyciela za ciężką pracę i zmotywowanie go do dalszych działań z naszymi dziećmi. :)

Dodatkowo pamiętajcie o dniu nauczyciela - to jest ich święto :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Ewa P

Postautor: Ewa P » 12 gru 2013, o 23:31

Z pewnością nauczyciel się ucieszy z takiego podarku :), pomyśl tylko czy jest wierzący... jakiego jest wyznania aby uniknąć konsternacji...
Awatar użytkownika
Jaśmina

Postautor: Jaśmina » 13 gru 2013, o 16:07

Moim zdaniem tylko kwiaty wypada dać nauczycielowi.
Awatar użytkownika
Radek

Postautor: Radek » 13 gru 2013, o 16:20

W sumie masz rację, bo biżuteria czy obrazek może być potraktowany jako wartościowy podarunek i próba przekupstwa... chociaż, kwiaty kosztują więcej - tym bardziej jak wybieramy piękny bukiet. :D
Awatar użytkownika
Basskas89

Postautor: Basskas89 » 26 sty 2017, o 10:41

Ja myślę, że kwiaty wystarczą w zupełności no chyba, że nauczyciel naprawdę ma z nami dobry kontakt i chcemy mu podziękować. Ja w tym roku można powiedzieć, że byłam trochę niegrzeczna i nie świeciłam przykładem dobrej uczennicy. Z tego powodu musiałam bardziej kupić kwiaty w celu przeprosin niż podziękowania. Przy odpowiednim wyborze kwiatów na przeprosiny pomogła mi strona z bukietami kwiatów
Załączniki
kwiaty.jpg
kwiaty na dzień nauczyciela
kwiaty.jpg (43.87 KiB) Przejrzano 359 razy
Awatar użytkownika
Mikka

Postautor: Mikka » 13 cze 2017, o 19:32

a ja myślę że można dać ładny wisiorek srebrny nauczycielowi na zakończenie roku, a na zakończenie nauki w szkole czy to na zakończenie gimnazjum czy szkoły podstawowej czy tej średniej lub wyższej można dać piękną pamiątkę srebrną z dedykacją:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Izabell

Postautor: Izabell » 23 cze 2017, o 13:45

Taki obrazek z ładną dedykacją od uczniów i rodziców jako prezent na zakończenie roku to faktycznie może być coś pięknego i trwałego. Dobra pamiątka
Awatar użytkownika
remek86

Postautor: remek86 » 2 lip 2017, o 20:31

A ja uważam że pióro było by dobre dla nauczyciela jako prezent , oczywiście za rozsądną cenę

Wróć do „Jaką biżuterię wybrać na prezent.”