Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
maniak69
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2011, o 16:18

Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: maniak69 » 17 lut 2011, o 17:07

Witajcie!
Jak pewnie zauważyliście jestem na forum nowy...
...no i właśnie zwracam się do Was z prośbą, gdyż mam mały problem/dylemat.
Szukam biżuterii dla mojej przyjaciółki. Jest to bardzo wyjątkowa i dlatego też chciałbym kupić jej jakiś wyjątkowy zestaw biżuterii.
Zastanawiałem się nad czymś stąd:
http://www.753.pl/bizuteria-komplet/srebrne.html

Ale nie za bardzo mogę się zdecydować. Może doradzicie mi co będzie najlepsze ?
Od razu zaznaczam że cena nie gra żadnej roli.

Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Sklep-Jubilerski » 25 kwie 2011, o 09:46

Ale nad czym dokładnie myślałeś? Chciałbyś kupić jej pierścionek czy bransolete? Musisz uściślić to kryterium,bo inaczej ciężko będzie pomóc. Patrzyłeś też na różne rzeczy w naszym sklepie? Jeżeli nie to zapraszam http://www.anka-bizuteria-sklep.pl


Awatar użytkownika
miko

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: miko » 7 paź 2013, o 10:33

Moja dziewczyna uwielbia biżuterię ręczni robioną i często pokazuje mi na http://AnKaBizuteria.pl co jej się podoba. A ja przy każdej możliwej okazji kupuję jedną z wybranych przez nią rzeczy:) Może przejrzyj ofertę tego sklepu z pewnością coś znajdziesz...
Załączniki
bransoletka-dansk-smykkekunst-ze-skorzanymi-rzemieniami[1].jpg
bransoletka-dansk-smykkekunst-ze-skorzanymi-rzemieniami[1].jpg (18.27 KiB) Przejrzano 12103 razy

Awatar użytkownika
dominika9988

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: dominika9988 » 20 lis 2013, o 12:44

Jak określic wielkośc pierscionka osoby której chce sie kupić prezent - wystarczy zmierzyć w milimetrach czy coś wiecej trzeba wiedzieć.

Awatar użytkownika
designmadame

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: designmadame » 20 lis 2013, o 13:48

Narzeczony, gdy kupował mi pierścionek zaręczynowy, to mówił, że na oko. Trzymał mnie za rękę i potem mierzył na siebie wszystkie pierścionki które mu Pani w sklepie pokazała. I nawet trafił :) Miał utrudnienie bo nigdy nie chodziłam w pierścionkach. Ale jak jest możliwość to najlepiej zmierzyć a w sklepach już wiedzą jaki to rozmiar :) Chociaż uważam, że kupowanie pierścionka oprócz zaręczyn jest ryzykownym prezentem... :)

Awatar użytkownika
tomina

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: tomina » 3 maja 2014, o 13:32

polecam sklep z biżuterią i bielizną ogromny wybór i tanio.

Jadziab
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:03

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Jadziab » 8 maja 2014, o 21:23

Witam!
Ostatnio koleżanka namówiła mnie na oryginalną biżuterię ręcznie robioną (http://www.intercomax.pl ). Jest bardzo elegancka, podoba się wszystkim .Zadowolona jestem z tego zakupu.Jest piękna i na topie.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: ForumMaster » 13 cze 2014, o 20:24

Zapraszam do zapoznania się z zasadami umieszczania reklam oraz uiszczenia opłaty :)

Link do Zasad Forum: viewtopic.php?f=17&t=1057

Forum Master
66 77 800 26
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
haims
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2014, o 11:33

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: haims » 18 cze 2014, o 08:19

Witam :). Mowa o kimś wyjątkowym, a więc moja przyjaciółka taką osobą właśnie jest. Niedługo są Jej urodziny i chciałabym Jej kupić coś z dodatków, a konkretniej naszyjnik. Ona lubi takie dodatki i nie ma znaczenia czy szlachetne czy nie. W każdym razie wiem, że podobają Jej się naszyjniku w tym stylu, dodatkowo Ona chodzi w sukienkach i ma taką niesamowicie piękną czarną, którą zakłada właśnie na swoją imprezę urodzinową, więc i kolor będzie idealnie do czarnego pasował. Co myślicie o takim prezencie?

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: ForumMaster » 20 cze 2014, o 19:03

Zapraszam do uiszczenia opłaty za wpis reklamowy :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!


Awatar użytkownika
Gość

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Gość » 28 cze 2014, o 22:27

Moja piękna lubi bizuterię z Kruka.

Henio86
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2014, o 21:05

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Henio86 » 20 lip 2014, o 14:33

Ten naszyjnik akurat mi nie pasuje do czarnej sunienki. niewłaściwy kolor.

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Karolina » 20 lip 2014, o 17:23

A czy biżuteria dla wyjątkowej osoby czy to biżuteria srebrna czy złota, czy biżuteria artystyczna powinna być dobierana na zasadzie wyboru sieci (tu wspomnieliście jedną z najdroższych sieci, ale niekoniecznie oferującą najładniejszą biżuerię) jaka sprzedaje biżuterię czy dopasowania do koloru sukienki, czy też na podstawie jakości i wyglądu kolczyków, czy pierścionka?

Awatar użytkownika
Kasia_Anahita

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Kasia_Anahita » 25 wrz 2014, o 14:19

Ja osobiście bardzo lubię biżuterię TATAMI. Za każdym razem, gdy potrzebuję nowej biżuterii, wchodzę na stronę https://www.facebook.com/tatamipolska, bo wiem, że zawsze znajdę coś odpowiedniego dla siebie na każdą okazję, także polecam :)

berioza
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 18:54

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: berioza » 25 wrz 2014, o 19:03

Elegancki zegarek to ciekawa odmian biżuterii . Jeśli dobrze wybierzesz to ten dodatek może być do sukienki, koszuli, czy też sportowej bluzki. Pamiętaj, że dziewczyny mają to w sobie, że lubią "pierdołki". I jak kiedyś mi moja córka powiedziała, jeśli masz zegarek na rękę to jesteś na czasie.

Awatar użytkownika
zuziagola
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2014, o 21:05

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: zuziagola » 26 lis 2014, o 09:56

Moim zdaniem najlepszym prezentem jest coś niepowtarzalnego, niekoniecznie drogiego. Na topie jest teraz biżuteria, fajne rozwiązanie które spodoba się chyba każdemu. Wykorzystując dostępne w sporych ilościach na rynku kolekcji biżuterii (choćby z https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL/ ) można sprawwić prawdziwą radość. Jeśli nie ma się zdolności - zawsze można zamówić gotowe kolczyki, bransoletki, wisiory itd - w sieci jest tego mnóstwo, ale ja lubię taką biżuterię na prezent:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bogusia

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Bogusia » 30 lis 2014, o 11:27

Sklep-Jubilerski pisze:Ale nad czym dokładnie myślałeś? Chciałbyś kupić jej pierścionek czy bransolete? Musisz uściślić to kryterium,bo inaczej ciężko będzie pomóc. Patrzyłeś też na różne rzeczy w naszym sklepie? Jeżeli nie to zapraszam http://www.anka-bizuteria-sklep.pl
Unikalne pojedyncze kolekcje widzę że mają na sklepie :)

Awatar użytkownika
kamila32

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: kamila32 » 27 maja 2015, o 18:58

Biżuteria obecnie nie jest już czymś co zakłada się na specjalne okazje, to tak naprawdę część garderoby, codziennego wizerunku. Zwłaszcza jeśli chodzi o bransoletki czy kolczyki. Pasują do wszystkiego, trzeba je tylko odpowiednio dobrać. Bardzo fajne propozycje stworzenia własnego niepowtarzalnego zestawu daje sklep online Jeśli chcemy obdarować jakąś wyjątkową osobę, to właśnie takie kompozycje mogą świetnie oddawać jej charakter i osobowość.

Awatar użytkownika
Wars

Re: Biżuteria dla Wyjątkowej osoby

Post autor: Wars » 27 maja 2015, o 21:36

Ciekawy temat z tym tworzeniem indywidualnych kolekcji biżuterii. Możesz fotki podać jak Ci leży ta biżuteria?

ODPOWIEDZ