co na prezent

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Martus

co na prezent

Post autor: Martus » 13 wrz 2018, o 08:55

Co na prezent dla ukochanej dziewczyny, której się jeszcze nie oświadczyłem? Nie chcę zrobić jakiegoś błędu dając nie taką biżuterię albo nie w tym kolorze albo biżuterię dla starszych niż moja ukochana.

co na prezent

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Jagna

Re: co na prezent

Post autor: Jagna » 14 paź 2018, o 15:37

Jak się oświadczasz to oznacza że chcesz wiele lat z kobietą którą wybrałeś spędzić resztę swojego życia. A jak tak, to najwyższy czas abyś spędził z nią trochę czasu i obserwował co lubi i jaki styl. Jak dobrze poznasz swoją kochaną to z łatwością odbierzesz jej prezent i pamiętaj aby wybrać taki prezent aby ją ucieszył i nie musi być to droga złota bizuteria z brylantami a np. srebrna biżuteria w odpowiednim stylu aby jej odpowiadał.

arabica89

Post autor: arabica89 » 16 paź 2018, o 14:26

A może warto było zakupić przykładowo ładną ramkę na zdjęcia? Myślę, że to fajna opcja na prezent i zarazem użyteczna. Ostatnio przeglądając sobie różne oferty znalazłam coś takiego : ramka jest naprawdę przeurocza i myślę, że byłaby idealnym wariantem na prezent.
Załączniki
ed37cf05255a4ecca03e545add679b6b[1].jpg

kasmalczynska

Post autor: kasmalczynska » 16 paź 2018, o 16:34

Według mnie na prezent to może jakiś delikatny łąńcuszek lub bransoletkę.

ODPOWIEDZ