Prezent

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
rafał64

Re: Prezent

Post autor: rafał64 » 17 sty 2017, o 15:49

Każda kobieta na pewno ucieszy się z pięknej biżuterii, trzeba tylko wybrać odpowiedni wzór i sklep internetowy z biżuterią, oczywiście jeśli interesują nas zakupy przez internet... ;)

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
zuzka22

Post autor: zuzka22 » 23 lut 2017, o 16:43

Jeśli poszukujecie prezentu dla mężczyzny to polecam męskie paski skórzane :) Męski pasek to podstawowe wyposażenie męskiej garderoby, dlatego ważne jest by był nie tylko ładny, ale także praktyczny! Sama z tego co wiem z praktyki, mężczyźni niestety, ale nie lubią chodzić na zakupy :) Więc jeśli dostaną taki prezent to będą w siódmym niebie.

Awatar użytkownika
Franka

Post autor: Franka » 2 lip 2018, o 12:58

Czyli pasek dla faceta a piękna biżuteria dla kobiety? I gdzie tu równouprawnienie ? :)

Awatar użytkownika
pierscionek

Post autor: pierscionek » 16 lip 2018, o 10:56

No pewnie, że super jest dostawać biżuterię :D naszyjniki, bransoletki, zawieszki, a nawet zegarki. Fajne w nich jest to, że nie ma problemu z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru. Ja lubię też dostawać pierścionki, ale wiem, że dobranie odpowiedniego rozmiaru jest problematyczne. W każdym razie ja zawsze mam ten kłopot. Kiedyś po wizycie u jubilera, gdzie usiłowałam kupić dla mamy pierścionek, sprzedawca dał mi coś takiego jak tabela rozmiarów pierścionków. Zmierzyłam cichaczem obrączkę mamy, dopasowałam i voila, teraz wizyty u jubilera są znacznie krótsze

ODPOWIEDZ