Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Bardzo często to media kształtują modę. Hitem staje się to co nosi piękna modelka, ale również biżuteria, którą noszą aktorzy, prezenterzy, znane osoby. Z teledysków uczymy się jak nosić modną biżuterię. Postarajmy się być na bieżąco.
Biżuteria od zawsze była ważnym elementem w świecie mody i kina. Wielu z nas pamięta ikoniczne sceny z filmów, w których główna bohaterka nosiła przepiękny naszyjnik lub kolczyki, które stały się symbolem danej produkcji. W tej kategorii na forum-bizuteria.com, miłośnicy biżuterii mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat biżuterii widzianej w filmach, teledyskach i innych produkcjach medialnych.

Od klasyków kina, takich jak "Śniadanie u Tiffany'ego", gdzie główna bohaterka, grana przez Audrey Hepburn, nosiła ikoniczny naszyjnik, po nowoczesne produkcje, w których biżuteria odgrywa kluczową rolę w kreowaniu wizerunku postaci - ta kategoria jest miejscem dla wszystkich, którzy kochają biżuterię i chcą wiedzieć więcej o jej roli w świecie rozrywki.

Nie tylko filmy i teledyski mają wpływ na trendy w biżuterii. Również znane osoby, takie jak aktorzy, piosenkarze czy prezenterzy telewizyjni, wpływają na to, jakie elementy biżuterii stają się popularne. Dlatego w tej kategorii można znaleźć wiele wątków poświęconych biżuterii noszonej przez znane osoby, zarówno w ich prywatnym życiu, jak i podczas oficjalnych wystąpień.

Dla tych, którzy szukają inspiracji i chcą wiedzieć, jakie biżuteria jest aktualnie na topie, ta kategoria jest skarbnicą wiedzy. Użytkownicy forum dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i odpowiedziami, tworząc wspólnotę miłośników biżuterii, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Jeśli jesteś miłośnikiem biżuterii i chcesz wiedzieć więcej o jej roli w świecie filmów, teledysków i mediów, ta kategoria jest dla Ciebie. Dołącz do naszej społeczności i dziel się swoją pasją z innymi!
Awatar użytkownika
Projektant Biżu

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Projektant Biżu » 30 sie 2015, o 15:06

Podziwiam tą kolekcję Celebrytek: bardzo prosta a zarazem przepiękny projekt :)

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
natalian

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: natalian » 7 lip 2016, o 12:22

Celebrytki to fantastyczny dodatek do codziennego ubioru kobiety. Jest to także świetny pomysł na prezent, z którego zadowolona będzie na pewno każda kobieta. Tego typu naszyjniki zyskały swoją popularność dzięki temu, że noszą ją, jak sama nazwa wskazuje, celebrytki. Dzięki takiemu dodatkowi, kobieta z pewnością poczuje się piękniejsza i zwróci na siebie uwagę. Obrazek

Sławomir
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2016, o 08:17

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Sławomir » 1 sie 2016, o 14:11

Celebrytki pojawiły się już kilka lat temu, ale największą popularność cały czas zdobywają. Co jest fajne, iż cały czas ewoluują, zmieniają się, powstają nowe wzory, ale pozostają niezwykle delikatne i zmysłowe. Na początku było kilka wzorów: kółeczko, serduszko i bodajże koniczynka. Teraz, to już są dziesiątki, jak nie setki wzorów, więc już każdy może znaleźć coś indywidualnego dla siebie. Można je fajnie kompletować z bransoletką, bo celebrytka to już nie tylko delikatny naszyjnik. Co najważniejsze dla kobiet, iż już nie wyglądają i nie czują się sfrustrowane gdy mijają kobietę ubraną w "to samo" :)
Polecam, moja dziewczyna była zachwycona :)
damska bizuteria srebrna
Załączniki
lacuszek-srebrny-z-krzyzykiem-duzy-bizuteria-celebrytek[1].jpg
celebrytki
naszyjnik-celebrytka-origami-najmodniejsza-bizuteria-w-2017r[1].jpg
przyklady celebrytek i ich zróznicowanie
delikatny-zloty-naszyjnik-z-trzema-przywieszkami[1].jpg
azurowa pozlacana celebrytka

Awatar użytkownika
AnKa Bizuteria
Posty: 1550
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:38

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: AnKa Bizuteria » 14 sie 2016, o 13:07

i jak widać celebrytki nadal w modzie

Awatar użytkownika
asia

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: asia » 21 sie 2016, o 22:14

a nie wiecie skad jest naszyjnik Malgosi Kozuchowskiej w Drugiej szansie? taka mala blaszka z literka M.. pomozcie, dziekuje!

Awatar użytkownika
Elżunia

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Elżunia » 2 wrz 2016, o 09:35

od AnKa Biżuteria

Biżuteria z ankabizuteria.pl też bardzo mi się podoba, bo jest elegancka i widzę tu dużo oryginalnych modeli, jakie rzadko spotyka się gdzie indziej. Najbardziej podoba mi się seria Celebrytki - dobrze oddaje najnowsze trendy - proste, przyciągające uwagę wzory, asymetria, elegancja wykonania.

Awatar użytkownika
jolinka
Posty: 53
Rejestracja: 2 sie 2013, o 20:26

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: jolinka » 21 wrz 2016, o 20:59

Złotych łańcuszków z celebrytkami mam już kilka. Noszą się bardzo dobrze i wyglądają cały czas jak nowe wczoraj kupione. Przyznaję, że dobra nazwa "celebrytki" dla tej kolekcji biżuterii.

Awatar użytkownika
Gosia

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Gosia » 6 lis 2016, o 12:00

Hej,

Ja zakupiłam wisiorki w sklepie AnKa Biżuteria i mogę z czystym sumieniem polecić ;)

Awatar użytkownika
Jadka

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Jadka » 28 mar 2017, o 09:20

Niesamowite jest to, że jest już wiosna 2017 i celebrytki nadal są modne. Ja już mam kilka modeli i noszę je cały czas. Swoją ulubioną, z różą kupiłam na ankabizuteria.pl.
Myślę, że niedługo sprawię sobie kolejne :)

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: monisiaak » 3 maja 2017, o 18:50

Skąd wzięła się a nazwa? Wisiorek celebrytek. Która celebrytka to zapoczątkowała. Napewno wiecie:) Napiszcie, bo się zastanawiam.

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Mikka » 5 maja 2017, o 18:45

Z tego co wiem, to pani Ania z ankabizuteria.pl wymyśliła tą nazwę. Przyznaję, że ma bardzo pokaźną ofertę wisiorków celebrytek - największą w internecie i nie spotkacie więcej kolekcji celebrytek w żadnym ze sklepów stacjonarnych czy znanych sieciówkach.

Awatar użytkownika
martaa

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: martaa » 4 gru 2018, o 12:45

Od dawna moja ulubiona konfiguracja to złoty łańcuszek z zawieszką nieskończoności, w próbie oczywiście s 925. Chodzi o srebro. Dość ekonomiczna, a jednocześnie mocno jakościowa wersja. Najlepsze łańcuszki i zawieszki dopasowane w najmodniejszych konfiguracjach znajdziesz w katalogu https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki. Tysiące dosłownie rozwiązać pod każdy typ urody. Różne sklepy z biżuterią porównywałam, ale zawsze do nich wracałam.

Awatar użytkownika
branski

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: branski » 1 mar 2019, o 14:07

Mi się podoba taka złota zawieszka:
. Zobaczcie jak pięknie wygląda na manekinie (2 zdjęcie).
Załączniki
zlota-zawieszka-serce-cyrkonie-serca.jpg

Awatar użytkownika
nataliorejro

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: nataliorejro » 18 mar 2019, o 19:46

Jakiś czas temu zobaczyłem w TV właśnie taki piękny złoty naszyjnik. Szukałam i kupiłam i jestem mega zadowolona! :D

Jest obłędny :!:
Załączniki
zloty-naszyjnik-celebrytka-serce-wyciete-w-kole.jpg

Awatar użytkownika
Passo

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Passo » 13 wrz 2019, o 17:31

Tak przepięknie prezentują się te srebrne celebrytki a srebrne celebrytki pozłacane wyglądają jak prawdziwe złoto. Niezły hit z tej kolekcji celebrytek


Awatar użytkownika
Eleonora
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2020, o 11:44

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Eleonora » 30 mar 2020, o 15:06

Doprawdy nie wiem skąd taki szał na niego, są ładniejsze rodzaje wisiorków, ten jest taki...prosty?

sylwester332
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2020, o 07:43

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: sylwester332 » 8 paź 2020, o 07:53

Za dobry wisiorek na pewno trzeba bardzo dużo pieniędzy zapłacić.
______________________________________

ODPOWIEDZ