śniadanie u Tiffany'ego

Bardzo często to media kształtują modę. Hitem staje się to co nosi piękna modelka, ale również biżuteria, którą noszą aktorzy, prezenterzy, znane osoby. Z teledysków uczymy się jak nosić modną biżuterię. Postarajmy się być na bieżąco.
Biżuteria od zawsze była ważnym elementem w świecie mody i kina. Wielu z nas pamięta ikoniczne sceny z filmów, w których główna bohaterka nosiła przepiękny naszyjnik lub kolczyki, które stały się symbolem danej produkcji. W tej kategorii na forum-bizuteria.com, miłośnicy biżuterii mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat biżuterii widzianej w filmach, teledyskach i innych produkcjach medialnych.

Od klasyków kina, takich jak "Śniadanie u Tiffany'ego", gdzie główna bohaterka, grana przez Audrey Hepburn, nosiła ikoniczny naszyjnik, po nowoczesne produkcje, w których biżuteria odgrywa kluczową rolę w kreowaniu wizerunku postaci - ta kategoria jest miejscem dla wszystkich, którzy kochają biżuterię i chcą wiedzieć więcej o jej roli w świecie rozrywki.

Nie tylko filmy i teledyski mają wpływ na trendy w biżuterii. Również znane osoby, takie jak aktorzy, piosenkarze czy prezenterzy telewizyjni, wpływają na to, jakie elementy biżuterii stają się popularne. Dlatego w tej kategorii można znaleźć wiele wątków poświęconych biżuterii noszonej przez znane osoby, zarówno w ich prywatnym życiu, jak i podczas oficjalnych wystąpień.

Dla tych, którzy szukają inspiracji i chcą wiedzieć, jakie biżuteria jest aktualnie na topie, ta kategoria jest skarbnicą wiedzy. Użytkownicy forum dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i odpowiedziami, tworząc wspólnotę miłośników biżuterii, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Jeśli jesteś miłośnikiem biżuterii i chcesz wiedzieć więcej o jej roli w świecie filmów, teledysków i mediów, ta kategoria jest dla Ciebie. Dołącz do naszej społeczności i dziel się swoją pasją z innymi!
Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:54

śniadanie u Tiffany'ego

Post autor: Charlotte » 2 mar 2010, o 22:55

Pamiętacie film, w którym Audrey Hepburn grała uroczą dziewczynę żyjącą na koszt bogatych adoratorów? Obok fabuły najważniejsze było tam marzenie o pięknej biżuterii Tiffany'ego. Po obejrzeniu tego filmu kobiety na całym świecie zamarzyły o takiej biżuterii i szybko TIffany stał się ikoną na rynku. W Polsce nie jest to jeszcze bardzo popularna marka, ale myslę, że wiele kobiet ją doskonale zna i może o niej śni. Co sądzicie o tej marce? Co sądzicie o samym filmie? ;)

śniadanie u Tiffany'ego

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: śniadanie u Tiffany'ego

Post autor: Mikka » 5 mar 2010, o 13:01

Pamiętam, jak czytałam zarówno o filmie jak i o biżuterii obszerny artykuł w którejś z gazet, chyba w Vivie. Był on przejrzysty i ciekawie opowiadał historię powstania wielkiej marki i innych aspektów z nią związanych. Osobiście nie znam tej firmy, ograniczam się do tego,co dostępne na naszym rynku. Jednak po przeczytaniu artykułu i powęszeniu w internecie, muszę stwierdzić, że Tiffany to faktycznie piękno i styl. Zachwyciłam się nim szczególnie po objerzeniu jego strony w internecie, zobaczcie sami i oceńcie: http://uk.tiffany.com/

Awatar użytkownika
Audrey H.
Posty: 15
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:06

Re: śniadanie u Tiffany'ego

Post autor: Audrey H. » 6 mar 2010, o 17:14

Uwielbiam ten film, główną aktorkę i przez to biżuterię Tiffany'ego. Będąc w Anglii, specjalnie wybrałam się do salonu tej marki i kupiam tam piękny naszyjnik, który stanowi w mojej biżuterii najlepszą zdobycz. Kosztował mnie niemało, bo ponad półtorej tysiąca złotych, ale na pewno było warto.

Awatar użytkownika
GosiaJ

Re: śniadanie u Tiffany'ego

Post autor: GosiaJ » 6 paź 2013, o 16:24

a ja znalazłam małą kolekcję "śniadanie u Tiffaniego" w sklepie http://AnKaBizuteria.pl :

źródło: https://ankabizuteria.pl/pl/search?orde ... 190&y=-150
Załączniki
naszyjnik-srebrny-dwa-ksiezyce-zlote-na-srebrnym-lancuszku-sniadanie-u-tiffaniego[1].jpg
biżuteria
naszyjnik-srebrny-serduszko-zlote-na-srebrnym-lancuszku-sniadanie-u-tiffaniego[1].jpg
wisiorek

ODPOWIEDZ