Co noszą gwiazdy

Bardzo często to media kształtują modę. Hitem staje się to co nosi piękna modelka, ale również biżuteria, którą noszą aktorzy, prezenterzy, znane osoby. Z teledysków uczymy się jak nosić modną biżuterię. Postarajmy się być na bieżąco.
Awatar użytkownika
stasia

Co noszą gwiazdy

Post autor: stasia » 6 gru 2013, o 15:27

Co teraz noszą gwiazdy?

Co noszą gwiazdy

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Jaśmina

Re: Co noszą gwiazdy

Post autor: Jaśmina » 13 gru 2013, o 16:05

Pytanie , kogo uznajemy za gwiazdę?

Awatar użytkownika
Radek

Post autor: Radek » 13 gru 2013, o 16:26

Gwiazdą moim zdaniem są osoby widoczne publicznie, np. celebrytki, czy znane i poplarne prezenterki...

Dziś modne są "celebrytki" - małe zawieszki w kształcie kóka, gwiazdki, czy czterolistnej koniczynki pozłacane na łańcuszku.

Awatar użytkownika
Ilona

Post autor: Ilona » 26 lis 2016, o 11:38

Jak dla mnie celebrytki noszą to co im się podoba ale też to co im dadzą sponsorzy. Widać to szczególnie na rozdaniu Oskar ów gdzie po pięknej ceremonii rozdania nagród pojawiają się informacje o tym która celebrytka miała suknię od Armaniego a która od Versace.

Awatar użytkownika
weronika

Post autor: weronika » 7 mar 2017, o 12:18

Co do Oskarów to znalazłam biżuterię dostępną w polskim sklepie internetowym ankabizuteria.pl prosto z czerwonego dywanu

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ModnaKaho

Post autor: ModnaKaho » 21 lut 2018, o 14:56

Ilona pisze:
26 lis 2016, o 11:38
Jak dla mnie celebrytki noszą to co im się podoba ale też to co im dadzą sponsorzy. Widać to szczególnie na rozdaniu Oskar ów gdzie po pięknej ceremonii rozdania nagród pojawiają się informacje o tym która celebrytka miała suknię od Armaniego a która od Versace.
To prawda. Robią reklamę marką a niekoniecznie noszą to, co rzeczywiście im się podoba.

ODPOWIEDZ