Które obrączki wybrać?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Saara
Posty: 11
Rejestracja: 3 mar 2010, o 12:06

Które obrączki wybrać?

Post autor: Saara » 6 mar 2010, o 18:41

Już niedługo, bo w czerwcu, wychodzę za mąż i oczywiście jestem z tego powodu przeszczęśliwa. Wszystko do tej pory układa się w miarę gładko, ostatnio jedynie mały kłopot sprawia nam wybór obrączek. Moja babcia podarowała nam na święta bony do Apartu i powiedziała, że mamy sobie za to wybrać obrączki. Jednak firma oferuje ich dość sporo i trudno jest nam się zdecydować. Możecie mi pomóc i poradzić, które lepiej wybrać?
Oto te kolekcje obrączek z Apartu: Pocalunek Spojrzenie i Odkrycie

Które obrączki wybrać?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Audrey H.
Posty: 15
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:06

Re: Które obrączki wybrać?

Post autor: Audrey H. » 8 mar 2010, o 20:12

Wiesz, ciężko jest doradzić Ci, które obrączki wybrać, bo nie opisałaś ani swojego gustu ani gustu Twojego chlopaka. Poza tym powinnaś słuchać głosu serca a nie anonimowych rad innych. Mi najbardziej podoba się kolekcja pierwszy pocałunek i z tej bym chyba coś wybrala. Oczywiście,decyzja należy do was, i tylko do was, więc owocnego szukania i wybierania.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Które obrączki wybrać?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 8 sie 2011, o 11:13

Myślę że powinniście się kierować swoim własnym gustem,na forum ciężko doradzić które obrączki wybrać. Inna sprawa,że wszystkie są ze sklepu sieciowego,może warto pomyśleć i rozejrzeć się także w innych sklepach? Czy musi być akurat u nich?

ODPOWIEDZ