Jak nosić broszki?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:54

Jak nosić broszki?

Post autor: Charlotte » 6 mar 2010, o 16:35

W swojej kolekcji mam kilka broszek, kiedyś nosiłam je głównie przypięte do bluzek gdzieś w okolicach klatki pierściowej, teraz moda się zmienia i modne stają się niekonwencjonalne rozwiązania. Czy macie jakieś pomysły, jak można nosić broszki?

Jak nosić broszki?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Audrey H.
Posty: 15
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:06

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Audrey H. » 8 mar 2010, o 20:09

Broszki można przypinać do szali i chust, albo spinać nimi palta czy swetry. Myślę, że standardowo, czyli w okolicach klatki czy szyi, broszki wyglądaja najlepiej. Widziałam kiedyś kobietę, która miała broszę u dołu bluzki, nie wyglądało to moim zdaniem najlepiej. Myśle, że wystarczy przed lustrem poeksperymentować z różnymi miejscami i pobawić się w zapinanie i wtedy dojdzie się, w których taka broszka prezentuje się najlepiej. Najciekawsze są broszki co można nosić jako wisiorek, przykładowo srebrna broszka:
źródło: https://www.google.pl/search?q=in:+anka ... +%C5%BCaba
Załączniki
srebny-wisior-zaba-z-bursztynem[1].jpg
broszka srebrna

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 27 maja 2011, o 09:30

Racja,broszki najlepiej przypinać do chust,szalików lub np spinać swetry. Taka stylowa i oryginalna broszka wygląda naprawde bardzo fajnie. Przykładowe zdjęcia możesz zobaczyć w naszym sklepie,serdecznie zapraszam.

Awatar użytkownika
CandyP
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:15

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: CandyP » 1 cze 2011, o 20:43

Moda powinna być rozumiana przez to co my mamy w swoim sercu.
To od Nas samych zależy w jaki sposób zechcemy nosić broszkę :)

Ja proponuje spinać swetry i szale

Awatar użytkownika
Biżuteria-Srebrna
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2011, o 17:30

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Biżuteria-Srebrna » 3 cze 2011, o 06:41

A jak dobierasz taką biżuterię? Jedziesz do sklepu jubilerskiego i po długiej drodze przez zatłoczone miasto przymierzasz, czy wybierasz w internecie coś co się Tobie podoba i wyobrażasz sobie jak będziesz nosić daną kolekcję biżuterii? Może robisz wizualizacje - połączenie Twojego zdjęcia i zdjęcia biżuterii?

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 8 sie 2011, o 10:45

To bardzo dobry pomysł,fajnie byłoby zrobić zdjęcia i pokazać jak powinno się nosić biżuterię. Ale tak czy inaczej wydaje mi się,że każda z nas nosi biżuterię na swój sposób i dobiera ją bardzo indywidualnie. Ważne jest to aby nie przesadzić pod tym względem.

Awatar użytkownika
Biżuteria
Posty: 1448
Rejestracja: 31 gru 2009, o 11:05

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Biżuteria » 7 mar 2012, o 22:43

A co powiecie na broszkę z markazytami do golfa?

Obrazek

Awatar użytkownika
Żaneta

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Żaneta » 19 lis 2015, o 15:28

Ja bardzo lubię broszki- szczególnie srebrne z bursztynem. Ostatnio kupiłam sobie coś takiego Wydaje mi się, że bursztyn bardzo pasuje do jesiennej pory :)

Awatar użytkownika
Żaneta

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Żaneta » 19 lis 2015, o 15:33

Pochwaliłam się, a zapomniałam napisać w temacie- jak noszę- ostatnio przypinam na chustę-komin. Niektóre takie większe używam jako zapięcie do jakiejś narzuty- swetra :)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: ForumMaster » 25 lis 2015, o 22:05

faktycznie broszka jest ładna

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: sklepik_one » 22 maja 2016, o 18:36

Pani premier Beata Szydło uczy całą Polskę jak nosić broszki - ucz się i Ty jak nosić piękne broszki takie jak te:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Kruk » 30 maja 2016, o 19:24

zawsze fascynowały mnie oryginalne broszki - te broszki srebrne są super!

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: sklepik_one » 9 paź 2016, o 16:51

Dziś mamy bardzo dobrze mogąc oglądać tak wiele tak cudnych kolekcji biżuterii a szczególnie broszek.

Awatar użytkownika
Gość

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Gość » 11 paź 2016, o 13:56

sklepik_one pisze:Pani premier Beata Szydło uczy całą Polskę jak nosić broszki - ucz się i Ty jak nosić piękne broszki takie jak te:
Beata Szydło nie jest dla mnie żadnym przykładem. Ona nosi broszki krzykliwe, niektóre wręcz za wielkie, szklane, które na niej wyglądają po prostu, jak z odpustu :| To nie wygląda elegancko. Powinna zafundować sobie coś ze złota, srebra, z naturalnymi kamieniami.

Nosząc broszki, które zresztą bardzo lubię, wzoruję się na "mistrzyni po fachu", królowej Elżbiecie II, a ona nosi je przypięte do płaszczy, garsonek z lewej strony i zawsze blisko ramion. Ja lubię nosić broszki dodatkowo pod szyją, na wzór Elżbiety II, ale także jako zapięcie swetra, kardiganu, czy po prostu przypinać je do kołnierza. To przepiękna ponadczasowa ozdoba, a nie relikt z czasów naszych babć ;)

Awatar użytkownika
Agnieszka

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Agnieszka » 8 gru 2016, o 08:20

Jak broszka z bursztynem to coś takiego mi się podoba:
Obrazek

Awatar użytkownika
AniaD

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: AniaD » 8 gru 2016, o 16:02

przepiękna ta srebrna broszka z bursztynem

Awatar użytkownika
Sebastian S

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Sebastian S » 15 gru 2016, o 14:10

broszki są teraz w modzie jako, że Beata Szydło o nich przypomniała
a teraz bardzo modne są broszki "pszczoła" "ważka" czy inne drobne owady - najlepiej jak z bursztynem czy innym kamieniem naturalnym

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Broszka Ważka czy modliszka?

Post autor: Mikka » 21 maja 2017, o 11:35

Mam wątpliwość która broszka to ważka a która to modliszka. Pomożecie mi rozwiązać ten dylemat?
Obrazek

Chciałabym na 100% wiedzieć co noszę: serbrną ważkę czy srebrną modliszkę

Awatar użytkownika
michaśka

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: michaśka » 26 wrz 2018, o 13:32

Ktoś wyżej ładnie powiedział, że modę nosi się w sercu i żeby ubierać się tak, jak to czujesz :) ale jeśli chcesz trochę poeksperymentować, to może spróbuj przypięcia proszek na przykład do kołnierza koszuli albo płaszcza. Ja wprawdzie nosiłam raz jedyny broszkę i była ona z napisem akademik Kraków i była na standardowym miejscu, czyli klatce piersiowej

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: Jak nosić broszki?

Post autor: Martusia » 30 mar 2021, o 22:34

Mam taką, noszę ją przypiętą do torebki. Broszka jest duża i śliczna, torebka automatycznie posiada nowy design :) Polecam wypróbować, jeżeli znudzi Wam się Wasza torebka :)
Załączniki
broszka-srebrna-z-markazytami-duza-srebrna-broszka-lisc[1].jpg

ODPOWIEDZ