Jaki kolor biżuterii do mnie pasuje?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Jaki kolor biżuterii do mnie pasuje?

Post autor: Karolina » 2 lip 2023, o 16:47

Jaki kolor biżuterii do mnie pasuje?
Wybór koloru biżuterii zależy od Twojego koloru skóry, koloru oczu, koloru włosów oraz ogólnego stylu ubierania się. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać kolor biżuterii, który najlepiej Ci pasuje:

Skóra zimna (różowa, niebieska lub oliwkowa): pasują kolory srebrny, biały, fioletowy i różowy.
Skóra ciepła (złota, brązowa lub oliwkowa): pasują kolory złoty, miedziany, pomarańczowy i żółty.
Skóra neutralna (beżowa lub jasno brązowa): pasują kolory srebrny i złoty.
Oczy niebieskie: pasują kolory srebrny, biały, różowy i fioletowy.
Oczy zielone: pasują kolory złoty, brązowy, pomarańczowy i czerwony.
Oczy brązowe: pasują kolory złoty, miedziany, brązowy i zielony.
Włosy blond: pasują kolory srebrny, biały, różowy i fioletowy.
Włosy brązowe: pasują kolory złoty, miedziany, pomarańczowy i żółty.
Włosy czarne: pasują kolory srebrny, złoty, miedziany i zielony.

Warto jednak pamiętać, że wybór koloru biżuterii zależy również od indywidualnego gustu i stylu, więc ostateczna decyzja powinna należeć do Ciebie.

Jaki kolor biżuterii do mnie pasuje?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Biżuteria
Posty: 1449
Rejestracja: 31 gru 2009, o 11:05

Złota czy srebrna? Jak dobrać biżuterię do swojego typu urody

Post autor: Biżuteria » 29 lip 2023, o 20:01

Cześć wszystkim! Jestem Joanna i jestem nowa na tym forum. Zawsze byłam zafascynowana biżuterią i jej wpływem na nasz wygląd i samopoczucie. Ostatnio zastanawiałam się, jak dobrać kolor biżuterii do swojego typu urody. Czy zastanawialiście się kiedyś, czy lepiej wyglądacie w złotej czy srebrnej biżuterii?

Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie zależy od naszego typu urody. Na przykład, jeśli masz chłodny typ urody, srebrna biżuteria może lepiej komponować się z Twoją cerą i kolorem oczu. Z drugiej strony, jeśli masz ciepły typ urody, złota biżuteria może być dla Ciebie lepszym wyborem.

Co więcej, kolor naszych włosów również ma znaczenie. Na przykład, blondynki mogą wyglądać świetnie zarówno w złotej, jak i srebrnej biżuterii, podczas gdy brunetki mogą preferować złoto.

Czy macie jakieś doświadczenia z doborem biżuterii do swojego typu urody? Czy preferujecie złoto czy srebro? Czy macie jakieś ulubione kombinacje kolorów biżuterii i ubrań? Chciałabym usłyszeć Wasze opinie i doświadczenia!

Pozdrawiam,
Joanna

M_rysia90
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2023, o 13:39

Re: Jaki kolor biżuterii do mnie pasuje?

Post autor: M_rysia90 » 9 lis 2023, o 13:48

Hejka! Ja jestem zwolenniczką dobierania biżuterii do tonu cery :D Zazwyczaj złoto będzie wyglądać dobrze przy ciepłych karnacjach, srebro przy chłodniejszych. Ostatnio też zauważyłam trend łączenia kolorów metali i powiem szczerze, że bardzo mi się to podoba jeśli jest robione z gustem. Dobieranie koloru kamieni pod kolor oczu też jest fajnym sposobem na podkreślanie urody, chociaż trzeba pamiętać żeby całość ładnie współgrała z ubiorem :mrgreen: Tu widziałam spoko porady o doborze pod kolor oczu https://www.sukceskobiety.pl/2020/02/07 ... oich-oczu/ i moim ulubionym połączeniem jest ametyst i brązowe oczy :) Ogólnie zasada jest taka, że jeśli chce się maksymalnie podkreślić kolor tęczówki to trzeba zerknąć na koło barw i wybrać kolor naprzeciwko koloru najbardziej zbliżonego do oczu

ODPOWIEDZ