Strona 1 z 1

Pierścionek zaręczynowy

: 5 gru 2017, o 21:06
autor: dam01ian
Witam potrzebuje zasięgnąć opini na temat firm, pierscionków moze ktoś miał z nimi styczność, mianowicie mam na oku dwa z nich:


co sadzicie o tych "mało" znanych firmach i jak myslicie czy parametry którymi sie chwalą w opisie tych pierscionków sa realne? Czy może lepiej wziąć cos z bardziej znanych firm z drogich salonów jubilerskich?

Proszę o poradę

Re: Pierścionek zaręczynowy

: 6 gru 2017, o 23:40
autor: misiak
ten pierścionek zaręcznynowy z brylantem załączony jest ok, nie radzę wydawać bardzo dużych pieniędzy na biżuterię w znanych sieciach jubilerskich - tam zapłacisz tylko za te reklamy w telewizji, bo ktoś musi za nie zapłacić a jakość wykonania jest słaba w porównaniu do ceny.

Jako alternatywę pomyśl niemieckim dokładnym wykonaniu takich pierścionków ze srebra i kamienia naturalnego od AnKa Biżuteria:

pierścionek zaręczynowy z tanzanitem
https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria- ... tansanitem

zaręczynowy pierścionek srebrny z akwamerynem
https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria- ... quamarynem

Re: Pierścionek zaręczynowy

: 11 maja 2018, o 13:11
autor: haims
Jeżeli decydujesz się na oświadczyny, to pierścionek powinien być dobrej jakości.
Mniejsze firmy mają sporo ciekawych ofert, jednak często bywa tak, że z racji mniejszych obrotów, mają wyższe ceny. Ja dla swojej już obecnie żony, kupiłem pierścionek zaręczynowy z oferty https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki#/cena-254-530 moim zdaniem mają rewelacyjną jakość wyrobów, każdy detal jest niesamowicie dokładnie wykończony, a przede wszystkim, oferują bardzo atrakcyjne ceny za tak jakościowe wyroby. Nie bez powodu mówi się, że pierścionek powinien kosztować równowartość wypłaty lub nawet dwóch, bo przy tak wzniosłym wydarzeniu warto kupić pierścionek, który dorówna mu swoją jakością i efektownością.

Re: Pierścionek zaręczynowy

: 18 maja 2018, o 13:30
autor: Paula
Zdecydowanie trzeba kupować tylko takie unikaty jak ten pieścionek zaręczynowy od ankabizuteria - od razu widać że tu tysiące godzin ktoś poświęcił aby go zaprojektować, wykonać i ozdobić.

Re: Pierścionek zaręczynowy

: 20 sie 2018, o 09:52
autor: Gość
Jeżeli już jesteśmy przy temacie zaręczyn, to sam planuje się oświadczyć mojej dziewczynie w dniu jej urodzin za niespełna miesiąc. W związku, z czym chciałbym dowiedzieć się, jak w prawidłowy sposób należy przygotować się do tak wyjątkowego wydarzenia, w celu uniknięcia niepotrzebnego stresu. Chciałbym, aby to były oficjalne zaręczyny w gronie moich, jak i mojej przyszłej żony rodziców, dziadków oraz rodzeństwa. Nie ukrywam, iż nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób należy zachować się w tracie oświadczyn, dlatego szukam jakiś praktycznych porad na ten temat. W internecie znalazłem przydatny poradnik na temat zasad postępowania podczas oświadczyn, który można znaleźć na stronie https://aclari.pl/poradnik/zareczyny-z- ... r-vivre_45. Jednak może ktoś z was ma jakieś własne sprawdzone porady, którymi chciałby się podzielić odnośnie do własnościowego zachowania się i postępowania w trakcie zaręczyn?