Co sądzicie o zakupach przez internet?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
zuziak1
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012, o 15:19

Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: zuziak1 » 30 sie 2012, o 06:58

Czy warto kupować rzeczy przez internet?
Ja kupuję wiele rzeczy i jeszcze nie zdarzyło mi się, że coś było nie tak.
Pochodzę z niewielkiej miejscowości i kupowanie przez Internet weszło mi wręcz w nawyk.
Zakupy przez internet to rozwiązanie idealne - oszczędzają czas i pieniądze.
Piszcie sprawdzone adresy sklepów internetowych.

Co sądzicie o zakupach przez internet?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Modelka » 31 sie 2012, o 14:39

warto podać adres z przepiękną biżuterią srebrną http://ankabizuteria.pl/pl/Srebrna-Bizu ... wocjonalia - kupuję tam kolekcje które najpierw oglądam w Apart, Yes, WKruk a potem liczę pieniądze w portfelu i kupuję u AnKa Biżuteria.

Mają przepiękne wzory wisiorków i zawieszek znane z sieciowych salonów, np:
http://intercomax.pl/?lewanowicz-kolczyki,13
Załączniki
Wisiorek.jpg
Wisiorek
wisiorek-srebrny.jpg
srebrny wisiorek
wisiorek-srebrny.jpg (11.28 KiB) Przejrzano 17057 razy

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: ForumMaster » 2 wrz 2012, o 19:29

Zakupy internetowe to przyszłość, mi brakuje możliwości wycieczki w formacie 3D siedząc przed telewizorem w wygodnym fotelu. Na dziś takie zdjęcia robią wrażenie i są też ok :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Silver Fashion

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Silver Fashion » 4 wrz 2012, o 13:19

Bez wątpienia sprzedaż internetowa z roku na rok staje się bardziej popularna. Sam nawet tym się zająłem . Wymaga to jednak bardzo dużo pracy i czasu. Mam nadzieję jednak, że w niedalekiej przyszłości zaowocuje to zwiększoną sprzedażą.

Awatar użytkownika
Precioso
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 21:18
Kontakt:

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Precioso » 28 wrz 2012, o 18:28

Jak w wielu branżach i w biżuterii nie jest to łatwy kawałek chleba, ale przy odrobinie sprytu i cierpliwości może to być całkiem fajny biznes.

Awatar użytkownika
marta2000
Posty: 3
Rejestracja: 2 gru 2012, o 22:14

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: marta2000 » 9 gru 2012, o 14:43

Ja tak jak wiele z was również kupuję biżuterię przez internet i nigdy się nie zawiodłam.
Mam swój ulubiony sklepik [Wymoderowano] mają niesamowity wybór.
Nawet kupiłam już prezenty pod choinkę dla żeńskiej części mojej rodzin [Wymoderowano]

Awatar użytkownika
justynkaaa185

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: justynkaaa185 » 24 lip 2013, o 14:25

Uwielbiam zakupy przez internet. Znalazłam ostatnio bardzo ciekawy i tani sklep z sukienkami ... skusiłam się na zakupy i jestem bardzo zadowolona, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem,świetna jakość i rewelacyjnie niskie ceny. Gorąco Polecam:)

Awatar użytkownika
wikaw277

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: wikaw277 » 26 lip 2013, o 12:33

Gorąco polecam sklepy internetowe - sama osobiście robię tam zakupy i jestem naprawdę zadowolona.

anulka2407
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2013, o 10:49

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: anulka2407 » 21 paź 2013, o 12:51

Ja też robię zakupy w sklepach internetowych. Jeśli chodzi o biżuterię to moje ostatnie odkrycie to sklep AnKaBiżuteria
Mają tam śliczną biżuterię i stosunkowo niedrogą. Sama kupiłam tam kilka fajnych rzeczy :)

Awatar użytkownika
kalinka87
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2013, o 08:45

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: kalinka87 » 23 paź 2013, o 07:56

te kolczyki które pokazała zuziak - sama podobne kiedyś zrobiłam i byłam z nich bardzo dumna. W ogóle styl gothic jest moim ulubionym - to taki back glamour jak dla mnie :)
Ja często szukam na portalach z handmadami np na http://ankabizuteria.pl , Mają duży wybór, przeróżnych projektantów którzy często tutaj zaczynają a później stają się "modnymi"

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: ForumMaster » 28 lis 2013, o 19:01

Temat powraca bardzo często, a szczególnie przed świętami... Stać w korkach aby kupić coś ładnego w galerii handlowej, czy zaryzykować i kupić przez internet? Dziś mamy wyższe zaufanie do sklepów internetowych - szczególnie do tych istniejących na rynku od paru lat.
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Bartosz

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Bartosz » 2 gru 2013, o 16:55

Ja już 90% prezentów kupiłem - wszystkie dotychczas przez internet, włącznie z kolczykami dla żony :).

Awatar użytkownika
niewiasta
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 15:20

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: niewiasta » 6 gru 2013, o 11:57

Ja jednak wciąż mam obawę przed zakupami w internecie. Produkt moim zdaniem zawsze inaczej wygląda na żywo, a inaczej na zdjęciu zwłaszcza, że zdjęcia są zazwyczaj "podrasowane".

Awatar użytkownika
Janusz

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Janusz » 7 gru 2013, o 13:35

W.Kruk i Apart oraz Yes faktycznie tak robią. Płacą kosmiczne kwoty za zrobienie jednegozdjęcia biżuterii, czy video wyświetlane w salonach na telewizorach. Faktycznie te zdjęcia majà mało wspólnego z fotografią skoro zrobione zdjęcie biżuterii jest przez kilka dni obrabiane w programach do obróbki graficznej jak Adobe Photoshop. Innych sklepów internetowych nie stać na takie podkręcone zdjęcia dlatego biżuteria kupiona w innym sklepie internetowym niż Yes, Apart, czy W.Kruk w rzeczywistości jesto wiele ładniejsza. Zgodzisz się ze mną? Mam nadzieję że już teraz wiesz gdzie i jak kupować biżuterię. Reguła jest prosta: chcąc wydać duże pieniądze idź do dowolnego salonu wielkiej trójki jubierów ale nie ufaj ich stronom internetowym bo są "podkręcone" , Chcąc kupić piękną biżuterię w racjonalnej cenie idź do profesjonalnego sklepu z biżuterią (np. http://www.AnKaBizuteria.pl) i zaufaj, że biżuteria którą dostaniesz będzie ładniejsza niż na zdjęciach.

Awatar użytkownika
wiolkazag
Posty: 36
Rejestracja: 9 gru 2013, o 12:49

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: wiolkazag » 9 gru 2013, o 17:56

Ja również uwielbiam biżuterię ze sklepu "Anka Biżuteria". Oprócz tego ,że jest niedroga, to w dodatku u mnie w domu jest na drugi dzień:)
Czasem myślę, że nie zdążyłabym nawet wsiąść do samochodu, a tu już listonosz puka :D

Awatar użytkownika
Ania

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Ania » 9 gru 2013, o 21:34

Witaj Wiolkazag :) łatwo się czyta Twoje odpowiedzi :) a i widać poczucie humoru masz :)

U mnie podobnie, pewnie więcej jest takich osób... Ciekawe ilu z nich jest tak mocno zaangażowanych o kocha biżuterię jak my :)

Awatar użytkownika
MOniczka1234

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: MOniczka1234 » 29 mar 2016, o 12:09

Ja kupuję biżuterię w sklepach internetowych i jestem zadowolona. :)

Awatar użytkownika
kasiuniaa
Posty: 17
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:04

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: kasiuniaa » 18 kwie 2017, o 19:56

srebrna bizuteria dla dzieci jest dostępna też w internecie, ostatnio siostrzenicy kupiłam i była zadowolona

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: monisiaak » 21 kwie 2017, o 10:42

Piękna ta biżuteria dla dzieci

Awatar użytkownika
Basskas89
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 10:51

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Basskas89 » 19 lip 2017, o 23:41

Ja osobiście preferuje bardziej klasyczną i minimalistyczną srebrną biżuterię. Jednak co do samych zakupów przez internet, to jestem jak najbardziej za i bardzo często sama kupuje przez Internet. Trochę z powodu wygody i oszczędności czasu, trochę z powodu większej oferty sklepów internetowych i niższych cen. Nie kupuje w bardzo znanych sklepach jubilerskich, bo uważam, że wysoka cena nie zawsze idzie w parze z jakością wyrobów. Mam swój jeden ulubiony sklep i jest nim ankabizuteria . Co prawda nie mają tysięcy produktów, ale każdy z powodzeniem znajdzie coś dla siebie.

Obrazek

ODPOWIEDZ