Zawieszki

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Cafe_Latte
Posty: 9
Rejestracja: 4 mar 2010, o 19:47

Zawieszki

Post autor: Cafe_Latte » 4 mar 2010, o 20:11

Nie wiem,czy są jeszcze w modzie, ale do niedawna szał był na zawieszki np. z Yes albo Apartu w kształcie buta czy torebki. Mienią się one kolorami i radością życia, są drobne i pasują do wielu rzeczy, jednak ich cena czasami jest wysoka. Jakie jest wasze zdanie o tych zawieszkach? Kolejny wymysł projektantów biżuterii czy fajna innowacja?
bizuteria.png
bizuteria.png (155.06 KiB) Przejrzano 6596 razy
tu macie zdjęcie, jeżeli nie do końca wiecie, o czym piszę ;)

Zawieszki

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Audrey H.
Posty: 15
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:06

Re: Zawieszki

Post autor: Audrey H. » 6 mar 2010, o 17:38

Zawieszki to ciekawa propozycja dla nastolatek czy energicznych młodych dziewczyn, których wszedzie pełno. Są one bardzo kolorowe i mają dość "luźne" kształty, dlatego uważam, że nie wyglądałyby dobrze u kobiety starszej czy poważnej. Mi osobiście nie przypadły do gustu, ale rozumiem,że mogą się podobać komuś o żywszej i głośniejszej osobowości niż moja.

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: Zawieszki

Post autor: sklepik_one » 10 mar 2010, o 14:10

Za dużo tych zawieszek, wygląda to jak biżuteria pokazowa na stoiskach, wystawach. Mam nadzieje, że za takową też robi a nie jest do sprzedania w całości bo wygląda to beznadziejnie, jak już kolega napisał jak taka "Wedlowska mieszanka" godząc jeszcze w dobre imię słodyczy od Wedla.

Awatar użytkownika
Kaskaderka
Posty: 11
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:12

Re: Zawieszki

Post autor: Kaskaderka » 10 mar 2010, o 17:00

Nie,zawieszki nie są sprzedawane w takim "pakiecie", można kupić każdą osobno, to poprostu takie zdjęcie. Długo nosiłam się z zamiarem kupna takiej zawieszki, już nie pamiętam co mnie w końcu powstrzymało. Nadal uważam, że są one ładne i mogą fajnie się lączyć z ciuchami np. je ożywiać. ponadto są takie zabawne i pełne pozytywnej energii. Może jednak zdecyduję się i jakąś kupię ;)

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Zawieszki

Post autor: Kruk » 10 kwie 2010, o 12:07

Załączniki
naszyjnik-srebrny-dwa-ksiezyce-zlote-na-srebrnym-lancuszku-sniadanie-u-tiffaniego[1].jpg

Awatar użytkownika
kika75
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2010, o 13:25

Re: Zawieszki

Post autor: kika75 » 3 lip 2010, o 14:30

a ja ostatnio odkryłam z ole lynnggaard piękne zawieszki wykonywane są recznie a do tego jest skórzana bransoletka do zawieszania zawieszek widziałam to w telewizji u nie jednej prezenterki a potem sprawdziłąm w internecie.rewelacja

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Zawieszki

Post autor: Sklep-Jubilerski » 28 gru 2010, o 13:30

Takie ręcznie wykonywane zawieszki również maja swój niepowtarzalny urok:) Bardzo lubie wszelkiego rodzaju zawieszki,w szczególności te srebrne,często pasują mi do pozostałej części garderoby.

Awatar użytkownika
majzuz

Re: Zawieszki personalizowane

Post autor: majzuz » 9 gru 2013, o 15:56

zawieszki z koralikowe juz faktycznie przemijaja. teraz natomiast swoj czas maja zawieszki badz wisiorki personalizowane. Duzo sie o tym teraz mowi i czyta. sama juz zdazylam sie zorientowac w temacie. znalazlam rowniez super producenta takich rzeczy. na allegro rowniez ich widzialam. polecam.

Awatar użytkownika
Mgiełka26
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2013, o 13:57

Re: Zawieszki

Post autor: Mgiełka26 » 27 gru 2013, o 17:48

Mi się spodobały te zawieszki bo są bardzo oryginalne.Ostatnia nowość zawieszka w kształcie skrzydła anioła czy np.znak nieskończoności.

Awatar użytkownika
Natalia

Re: Zawieszki

Post autor: Natalia » 14 mar 2017, o 15:34

Mnie oczarowała ta zawieszka
Obrazek

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: Zawieszki

Post autor: aniczka82 » 4 kwie 2017, o 13:35

ja bardzo lubię takie klimaty:
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q= ... 5373302617
Taki grecki odnośnik,ale bardzo efektowny :D

ODPOWIEDZ