Biżuteria - reklamacje, czyli czy i kiedy mogę reklamować

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.

Czy reklamowałeś . raklamowałaś zakupioną biżuterię?

Można maksymalnie wybrać 2 opcje

Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Kurpia

Re: Biżuteria - reklamacje, czyli czy i kiedy mogę reklamować

Post autor: Kurpia » 8 sie 2018, o 10:37

Paula05 pisze:
18 lip 2018, o 07:08
Witam
Pytanie czy można zareklamować obrączki?
Jesteśmy z mężem nie całe 3tygodnie po ślubie
A nasze obrączki wyglądają jakby były użytkowane co najmniej 3lata :x
Już dzień po ślubie zauważyliśmy, że coś jest z nimi nie tak. Mam pierscionek zaręczynowy który ma 6 lat w dodatku o próbę gorszą, a nie wygląda tak źle jak nasze obrączki po 3 tygodniach.
Rozumiem, że biżuteria się rysuje od codziennych czynności itd. ale one były praktycznie do kosza już dzień po, a podczas ślubu jak wiadomo nic w nimi nie robiliśmy po za wlożeniem ich na palec od samego noszenia doznały uszczerbku.
Oboje mamy pracę siedzącą gdy coś robimy od razu je ściągamy żeby nie wyglądały jeszcze gorzej niż teraz.
Wybrałam się do innego jubilera z zapytaniem czy nas nie oszukano. Pani patrząc na obrączkę stwierdziła, że złoto się rysuje itd ale jak uslyszała że są użytkowane tak krótko to się zdziwiła myślała że mamy je co najmniej 4 lata, ale nie chciała udzielić jasnej odpowiedzi co z tym zrobić.
Cenowo do tanich nie należały, a zapewniano nas że są jedne z najlepszych.proszę o podpowiedź
A jaka była próba tych obrączek? złote? Co odpowiedział sklep?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Polecam nową stronę z biżuterią

Post autor: Polecam nową stronę z biżuterią » 27 paź 2018, o 10:16

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki
Obecnie mamy weekendową promocję na wszystkie bransoletki
Załączniki
dfghjk[1].jpg

Awatar użytkownika
Sylwia

YES

Post autor: Sylwia » 27 paź 2018, o 10:35

Dzień dobry,
W październiku 2018 kupiłam w salonie Yes pozłacane kolczyki z cyrkoniami. W sierpniu bieżącego roku wypadła mi z jednego z nich cyrkonia, zaniosłam kolczyk do salonu, reklamacja została uznana a kolczyk naprawiony, odebrałam go we wrześniu, przez jakiś czas nie miałam okazji by je założyć, kiedy w końcu w październiku je założyłam - cyrkonia ponownie wypadła (wydaje mi się że po prostu ten malutki element który ją trzyma jest za mały, został pewnie tylko lekko dociśnięty co tak naprawdę niewiele dało), teraz gwarancja już nie obowiązuje - produkt kupiony był na początku października. Czy w takiej sytuacji mogę jeszcze się o coś ubiegać? Moim zdaniem naprawa nie została poprawnie wykonana i przez to cyrkonia ponownie wypadła - jednak nie sprawdziłam tego zaraz po odbiorze (nie spodziewałam się że wróci do mnie nadal uszkodzona biżuteria). Bardzo proszę o pomoc w tym temacie

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 3 lis 2018, o 21:37

Sprawdź dokładnie jaką biżuterię i gdzie kupujesz. Czy faktycznie mechanicznie zostało to naprawione czy tylko zostało przyklejone klejem? Masz dokument który potwierdza że w tej sieciówce dokonali naprawy?

Zawsze możesz jeszcze raz oddać biżuterię do YES do naprawy w ramach gwarancji. Po 3 razach jak nie naprawią poproś o zwrot pieniędzy. Jak masz kłopoty z uwzględnieniem reklamacji to napisz pismo do rzecznika praw konsumenta - oni pomogą skutecznie pytając dużą sieciówkę w odpowiedni sposób.

Awatar użytkownika
Lucyna

Post autor: Lucyna » 11 lis 2018, o 12:32

Dzień dobry! Czy uznają reklamacje w sklepie reserved na kolczyki kupione i „rozpadniete” tego samego dnia ? Są długie i normalnie składają się z około 10 małych listków, gdzie po weselu na jednym zostało raptem 4 czy 5 na drugim zerwała się połowa łańcuszka. Kosztowały 40 zł. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Londyńczyk

Post autor: Londyńczyk » 13 lis 2018, o 17:39

Nie uznają bo to Twoja wina że zostały zniszczone. Chyba że udowodnisz że kolczyki mialy wadę i same się odpięly i spadły. Tak było?

ODPOWIEDZ