biżuteria ślubna

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
margola09

Re: biżuteria ślubna

Post autor: margola09 » 19 sty 2017, o 15:35

łucja34 a jak nazywa się ten sklep z zegarkami?

Re: biżuteria ślubna

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Ankisz

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Ankisz » 18 kwie 2017, o 12:06

srebrne bizuteria online Tobie pomoże

Awatar użytkownika
zuzka22
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2017, o 10:06

Re: biżuteria ślubna

Post autor: zuzka22 » 28 kwie 2017, o 20:58

Moda na biżuterię ślubną także mocno się zmienia :) Warto być wciąż na bieżąco! Tak ostatnio trafiłam na ciekawy portal, można znaleźć tam różnego rodzaju inspiracje ślubne!

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: biżuteria ślubna

Post autor: ForumMaster » 28 kwie 2017, o 21:54

Jaka kreacja ślubna zaciekawiła Ciebie najbardziej?

Awatar użytkownika
Pajo
Posty: 46
Rejestracja: 4 mar 2010, o 18:14

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Pajo » 2 maja 2017, o 17:25

Chętnie też poznam ten portal o biżuterii ślubnej.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: biżuteria ślubna

Post autor: monisiaak » 3 maja 2017, o 18:33

A ja na swoim Ślubie miałam perły. tak perły. Dobrze czytacie drogie Panie. Ponąć przynoszą pecha, ale u mnie się to nie spawdziło. Jestem bardzo szcześliwą mężatką :) Miałam naszyjnik z pereł po Babci i kolczyki również z perłami :):):)

Marcin1982
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 14:14

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Marcin1982 » 16 maja 2017, o 10:57

Moja narzeczona miała ogromny strach przed kupnem właściwej biżuterii ślubnej. Po 2 miesiącach researchu wybraliśmy diamenty i nie żałujemy. Są takie dni w życiu na których się nie oszczędza ;)

Awatar użytkownika
weronika
Posty: 74
Rejestracja: 14 lis 2016, o 22:37

Re: biżuteria ślubna

Post autor: weronika » 17 maja 2017, o 10:45

ja zastanawiam się dla siebie nad tym kompletem , co myślicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosc

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Gosc » 7 cze 2017, o 17:20

Osobiście polecam komplet bardzo delikatny natomiast przepięknie komponuje się z każdą suknia ;) do kompletu dobralam i jestem zachwycona efektem końcowym ;) firma może mało znana Ale godna polecenia ;)

Awatar użytkownika
Kamilka

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Kamilka » 12 cze 2017, o 14:30

ładnie prezentuje się ta biżuteria ślubna.

Awatar użytkownika
karmello2222

Re: biżuteria ślubna

Post autor: karmello2222 » 22 maja 2018, o 15:40

Mimo że wielki dzien przede mną to biżuterie od dawna miałam upatrzona, postawiłam na Swarovskiego, długie, piękne kolczyki Barony i teraz nie wiem w jakim kolorze wybrać czy srebra czy rózowego złota ? Jak suknia jest w kolorze złamanej bieli, a obrączki złote z białym ??



POMÓŻCIE !!
Załączniki
swarovski.jpg

Awatar użytkownika
www.kotia.pl

Re: biżuteria ślubna

Post autor: www.kotia.pl » 26 maja 2018, o 21:59

Zdecydowanie bardziej będą pasować te złote skoro suknia jest przełamaniem bieli, będzie Pani wyglądać olśniewająco :) życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-) zapraszamy również do waszego sklepu z biżuterią duży wybór biżuterii rodowanej i zegarków

Awatar użytkownika
LenaPoznań

Re: biżuteria ślubna

Post autor: LenaPoznań » 21 lip 2018, o 18:38

BIŻUTERIA ŚLUBNA
Biżuteria ślubna to ponadczasowa elegancja i klasa. Cyrkonie najlepszej jakości, charakteryzujące się niepowtarzalnym szlifem sprawiają, że naszą biżuterię wybrały na swój ślub i wesele tysiące zadowolonych Panien Młodych 

Biżuteria jest wykonana z najlepszej jakości stopów jubilerskich, których trwałość i jakość sprawiają, że ozdoby nie uczulają i na długo zachowują piękny blask. Dodatki nie powinny zawierać niklu i ołowiu.

Awatar użytkownika
Artysta

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Artysta » 27 lip 2018, o 09:12

Czyli krótko: biżuteria ślubna to biżuteria którą zakłada panna młoda.

Awatar użytkownika
Ullka

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Ullka » 8 wrz 2018, o 13:01

biżuteria ślubna to też wianki i diademy najlpiej niepowtarzalne i subtelne dodatki, ozdoby do włosów
i biżuteria, które powstają w naszej pracowni w 100% ręcznie, z najwyższą dbałością o każdy szczegół i precyzją wykonania. Tworzone z pasją, projektowane, wyplatane i szyte wykorzystując materiały wysokiej jakości, wprowadzając nowe wzory, działając z miłością do mody, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Awatar użytkownika
Agness

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Agness » 11 wrz 2018, o 17:49

Ja na ślubie miałam pierścionek zaręczynowy i do tego naszyjnik z perłami a we włosach wpięty diadem z cyrkoniami.

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: biżuteria ślubna

Post autor: koloska » 15 sty 2019, o 18:33

Fajne ozdoby na włosy i nie tylko możesz dostać na stronie https://www.ankabizuteria.pl/search?con ... it_search= jest to jedyna strona jaką znam z tak tanimi i dobrymi akcesoriami

domi.nika
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2019, o 15:17

Re: biżuteria ślubna

Post autor: domi.nika » 23 sty 2019, o 15:28

Jeśli chodzi o biżuterie na ślub to warto zwrócić uwagę na tą stronki proponujące ładne i eleganckie propozycje na ślub i wesele
Załączniki
outlet.jpg

Awatar użytkownika
vika250892

Re: biżuteria ślubna

Post autor: vika250892 » 5 mar 2019, o 15:07

Ja ostatnio zamawiałam kolczyki :) Przyszły piękne! a w Vogue teraz można poczytac, że perły to gorrrrący trend!

Awatar użytkownika
Almara

Re: biżuteria ślubna

Post autor: Almara » 6 mar 2019, o 09:12

Nie polecam tak do końca kupowania obrączek w duzych sieciach jubilerskich

Ceny obrączek są wysokie
Sklepy dużo przeznaczaja na reklamę tak wiec muszą sobie na czymś odbić....
Poza tym nie oczekujcie tam zbyt oryginalnych wzorków bo musicie się tutaj nastawić na jedynie standardowe wzory.....

Ze swojej strony polecam szukać obraczek w mniejszych jubilerskich sklepach, które oferują o wiele ciekawsze modele I obrączki nie sa u nich robione tasmowo w nudnych seriach.

ODPOWIEDZ