Co na prezent na Dzień Matki

Sklep AnKa Biżuteria to najlepszy sklep internetowy z biżuterią srebrną oraz biżuterią artystyczną w internecie. Dział ten przeznaczony jest na dyskusje o nowych kolekcjach dostępnych u "AnKa Biżuteria". Sponsor działu: AnKaBizuteria.pl
Opinie o nowych kolekcjach" na stronie AnKaBizuteria.pl jest dedykowana dla klientów zainteresowanych najnowszymi trendami w biżuterii. W tej sekcji, użytkownicy mogą znaleźć recenzje i opinie na temat najnowszych kolekcji biżuterii oferowanych przez sklep.

AnKaBizuteria.pl to sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości biżuterię dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie posiada zarówno klasyczne elementy, takie jak kolczyki, naszyjniki czy bransoletki, jak i najnowsze trendy - naszyjniki celebrytki, chokery czy nausznice.

Sklep regularnie uzupełnia swoją ofertę, wprowadzając nowe, modne produkty. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione w AnKaBizuteria.pl produkty zawsze są na topie.

W kategorii "Opinie o nowych kolekcjach" klienci mogą dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, a także przeczytać opinie innych użytkowników na temat oferowanych produktów. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają inspiracji lub chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w sklepie AnKaBizuteria.pl.
Awatar użytkownika
Marcin

Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Marcin » 23 maja 2015, o 12:45

26 Maja mamy bardzo ważne święto: Dzień Matki . Co pani Aniu pani proponuje w tym roku na prezent dla mamy? Wybór w sklepie jest bardzo duży, ale co dziś Pani zasugeruje?

Z góry dziękuję za pomoc, bo jak zwykle zakupy zostawiłem na ostatni dzień i dziś już w sklepie nie zdążę kupić a jutro święto Zielone Świątki i sklepy stacjonarne pozamykane. Od poniedziałku to już znowu praca praca i na zakupy czasu brak... Jak dziś lub jutro złożę zamówienie w sklepie internetowym to na Dzień Matki prezent będę miał :)

Pomocy Pani Aniu! :)

Co na prezent na Dzień Matki

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Ania

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Ania » 23 maja 2015, o 12:56

Witam, w zależności od zasobności portfela, bo przekrój cenowy jest bardzo duży :)
Ale klasyka zawsze się sprawdza:

http://ankabizuteria.pl/wisiorki/3000-- ... towa-.html
http://ankabizuteria.pl/bransoletki/251 ... iekna.html
http://ankabizuteria.pl/wisiorki/2400-w ... owany.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam,
Ania

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: ForumMaster » 23 maja 2015, o 13:59

Błyskawiczna odpowiedź :) a biżuteria jest przepiękna

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Greg » 23 maja 2015, o 17:15

Ta biżuteria srebrna jest przepiękna :)

Mama będzie z takiego wisiorka zadowolona

Awatar użytkownika
Lala

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Lala » 7 cze 2015, o 22:51

Jeżeli chodzi o srebrną biżuterię to mam swojego faworyta - sklep online jubilerski. Zawsze tam zaopatrujemy się z moją mamą, gdy nagle wypadnie jakaś impreza rodzinna w planach. A na ostatni Dzień Matki kupiłam mojej mamie te cudeńka. Cena nie jest wcale wygórowana w stosunku do tego, jak wyglądają i jak się prezentują. Mamie w każdym razie bardzo się podobają ;) ;)

Awatar użytkownika
martula2

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: martula2 » 21 cze 2016, o 13:29

Na prezent znakomite są też ręczniki z haftem. Znakomicie nadają się jako dodatek do prezentu. Na wiele okazji się nadają, i to dla kobiet w każdym wieku.

Z pewnością ręczniki użytkowane w różnego rodzaju hotelach, salonach kosmetycznych lub ośrodkach spa stanowią ważną część ich uposażenia. Ręczniki, które znaleźć można w naszej ofercie, wykonane zostały z jakościowo najlepszej bawełny czesanej lub półczesanej, dzięki czemu są przyjemne w dotyku, miękkie, doskonale absorbują wilgoć i zachowują swoje właściwości nawet po wielu praniach. Haft komputerowy, który jest standardową techniką zdobienia materiałów frotte, stanowi doskonałe ich uzupełnienie. Najlepiej jest go wykonać na idącej w poprzek ręcznika taśmie, w rozmiarze raczej nie przekraczającym 15 cm, ponieważ większe rozmiary mogą powodować dyskomfort w czasie użytkowania (zwłaszcza przy dużej liczbie ściegów haft staje się dosyć twardy w dotyku). Ręczniki w naszym sklepie są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Wykonujemy również haft na materiałach dostarczonych nam przez klientów, niemniej jednak zawsze proponujemy nasze tekstylia, ponieważ są sprawdzone i mamy pewność, co do ich jakości oraz trwałości wykonania.

Awatar użytkownika
AnKa Bizuteria
Posty: 1550
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:38

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: AnKa Bizuteria » 14 sie 2016, o 13:04

A jak w praktyce się to sprawdza? Nic się z tym nie dzieje?

Awatar użytkownika
jolinka
Posty: 53
Rejestracja: 2 sie 2013, o 20:26

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: jolinka » 23 sie 2016, o 21:49

Na dzień mamy często wybieram biżuterię ale taką oryginalną która długo będzie służyć i nie oszczędzam na takich zakupach. W końcu do moja mama i należy się jej to co najlepsze. Zdecydowanie lepiej wygląda biżuteria ładnie opakowana od bukietu kwiatów.

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Mikka » 21 maja 2017, o 11:42

ja się zastanawiam tym razem nad srebrną broszą dla mamy na dzień matki:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
weronika
Posty: 74
Rejestracja: 14 lis 2016, o 22:37

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: weronika » 23 maja 2017, o 11:08

Ja już zamówiłam mamie taki komplecik :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Eco Bizuteria
Posty: 33
Rejestracja: 17 mar 2012, o 21:27

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Eco Bizuteria » 16 wrz 2017, o 20:07

Na strone sklepu trafilam przez przypadek. Jestem bardzo zadowolona z obslugi, transakcja przebiegla bardzo sprawnie.

Awatar użytkownika
Ulka

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Ulka » 19 maja 2018, o 21:40

Teraz modna jest właśnie biżuteria z bursztynem, czy to wisiorek czy pierścionek - najważniejsze aby miał kamień naturalny.
Ja właśnie mojej mamie taki komplecik z naturalnym bursztynem zakupiłam i czekam aż przyjdzie przesyłka - jest jeszcze cały tydzień to na pewno dostanę na czas.

Awatar użytkownika
Sick! Sick! Sick!

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Sick! Sick! Sick! » 23 maja 2018, o 11:33

Ja swojej mamie kupuję co roku herbatę, bo ją uwielbia i to już się stało taką naszą małą tradycją. W tym roku kupuję kilka różnych od Teekanne, smakowe, rooibos, zielone.

smilerofour
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2018, o 08:27

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: smilerofour » 28 maja 2018, o 08:32

Z chęcią kupiłabym sobie taką biżuterię, ale moja mama jest minimalistką i nosi tylko jedne złote kolczyki od 5 lat. :/ Dla niej zawsze kupuję kwiaty i dodaję coś od siebie, np. kartkę z życzeniami, wypieki.. Fajnym pomysłem jest też piknik. :D Wszystkie pomysły na prezenty na Dzień Matki – zrób to sam:


Prezenty na Dzień Matki – zrób to sam
Utarło się powiedzenie kwiatki na dzień matki. Czekoladki na dzień matki również pasowałoby zamiennie do tej sentencji, ponieważ to chyba dwa najpopularniejsze prezenty na tę okazję. Jest to też świetny pretekst do zakupu prezentu, niejednokrotnie nieprzemyślanego i niepotrzebnego. Naszym zdaniem dużo lepsze są prezenty z duszą, takie, które przygotujemy sami! Każda mama doceni wkład pracy i pomysł dużo bardziej niż kolejną bombonierkę czy bukiet tulipanów. Czy jest jeszcze coś cennego, co można podarować tej wyjątkowo bliskiej naszemu sercu osobie? Jaki prezent na dzień matki możesz przygotować sam? Sprawdź w naszym artykule!
Spersonalizowana kartka z życzeniami


Być może zakupiona w kiosku karta z życzeniami nie jest sama w sobie odpowiednim prezentem na taką okazję, ale spersonalizowana, ręcznie robiona karta to zupełnie co innego! Obecnie praktycznie w każdym mieście możemy znaleźć sklep do tzw. scrapbookingu lub po prostu dobrze wyposażony sklep papierczniczy. Znajdziemy tam ozdobne arkusze, dodatki i niezbędne akcesoria, które umożliwią nam przygotowanie niepowtarzalnych życzeń w papierowej formie. Pomyślcie o swojej mamie, znajdźcie motyw i kolor przewodni, na pewno będzie zaskoczona.



Przez żołądek do serca – własny wypiek
Oczywiście również uważamy, że czekolada to idealny prezent na każdą okazję. Bez okazji też na pewno zawsze chętnie zostanie przyjęta. Dlaczego nie połączyć jej z odrobiną miłości i kreatywności, a z tej mieszanki upiec pyszne babeczki lub ciasto brownie? Jeśli Wasza mama należy do grona łasuchów, to taki prezent w jej dniu wywoła na twarzy uśmiech od ucha do ucha! Szczególnie gdy na co dzień nie gotujecie i nie macie do tego talentu – zostanie to podwójnie docenione. W przypadku, w którym ze względu na dietę czekolada nie wchodzi w grę – spróbujcie przygotować deser jogurtowy z naszego przepisu.

Pamiątkowe zdjęcia w komplecie
Obecnie większość fotografii przechowujemy w formie cyfrowej. Zalegają w zapomnianych folderach naszych dysków, ewentualnie czasem zaglądamy do nich w naszej galerii na Facebooku. Fajnym prezent na Dzień Matki to tradycyjna alternatywa. Rozglądnijmy się za fajną ramką, która pozwala nam zestawić kilka zdjęć, a być może będzie można ją samemu ozdobić i prezent na dzień matki stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Z pewnością obecność starszych ujęć z Waszego dzieciństwa spowoduje chwile wzruszenia i będzie piękną pamiątką na lata.


Dzień pełen wrażeń
Zastanawialiście się, czego nie da się obecnie kupić za żadne pieniądze? Zdrowia, prawdziwych przyjaciół? Znalazłoby się jeszcze kilka rzeczy, ale zdecydowanie w dwudziestym pierwszym wieku jest to po prostu czas. Praca, nauka, codzienne obowiązki czy zmęczenie sprawiają, że dla swojej mamy nie pozostaje nam go zbyt wiele. Zarezerwuj więc w swoim grafiku cały dzień, który spędzisz tylko z nią! Przygotuj coś fajnego, zabierz ją na spacer, na piknik, wspólne zakupy – nadrobicie razem zaległości z ostatnich miesięcy.

Awatar użytkownika
kotka matka

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: kotka matka » 29 maja 2018, o 14:05

A moja mama najbardziej lubi kolczyki i naszyjniki w komplecie. Chciałabym jej czasem kupić coś innego, ale skoro uwielbia biżuterię to dlaczego nie :) Najbardziej podobają jej się z czerwonymi i brązowymi kamieniami.

Awatar użytkownika
modnaona
Posty: 23
Rejestracja: 5 cze 2018, o 13:37

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: modnaona » 5 cze 2018, o 13:50

Przepiękne te z bursztynem, chyba się skuszę na któryś model ^^

Awatar użytkownika
Nadas

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Nadas » 20 cze 2018, o 13:22

Tak, obie są przepiękne i masze matki zasługują na bardzo dobre prezenty nie tylko w dniu matki.

Awatar użytkownika
DariaP93

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: DariaP93 » 8 kwie 2019, o 20:54

Myślę, że to zależy od budżetu jakim dysponujemy. Jeszcze rok temu byłam studentką i budżet pozwolił mi na srebrne kolczyki z małymi perełkami. Mama była zadowolona, ale fakt faktem, że gdybym miała więcej pieniędzy to postawiłabym na różowe złoto. Jest cudowne i pasuje w każdym wieku (przynajmniej według mnie). Jeśli ktoś jednak nie dysponuje dużymi kwotami, może postawić na symboliczny acz ciekawy prezent np. piękny długopis, czy też pióro. Polecam rozejrzeć się online, zazwyczaj tak wychodzi korzystniej.

Serdecznie witamy na stronie hurtowni artykułów dekoracyjnych! Nasza firma zajmuje się importem oraz sprzedażą hurtową różnorodnych artykułów ozdobnych, gadżetów i upominków okolicznościowych. Jesteśmy liderem na rynku hurtowni online i oferujemy najwyższą jakość usług.

Co oferujemy?

Wszystkich zainteresowanych artykułami dekoracyjnymi w sprzedaży hurtowej gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową. Na stronie internetowej hurtowni PM-M znajdą bowiem Państwo upominki i dekoracje tematyczne, często związane z danym okresem świątecznym (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Babci, Dziadka, Dziecka…), produkty idealne do aranżacji wnętrz, m.in. świece dekoracyjne, kwiaty sztuczne, ornamenty i artykuły ozdobne wykonane z przeróżnych materiałów (szkło, ceramika, filc, ratan, metal itp.).

Nie zabraknie u nas również pomysłów na różnorodne upominki okolicznościowe lub gadżety, które sprawdzą się podczas licznych imprez tematycznych (wieczór kawalerski, wieczór panieński, jubileusz, urodziny, imieniny). Aby ułatwić Państwu zadanie i skrócić czas poszukiwań, nasze liczne produkty posortowane zostały według kategorii produktowych. Skompletowane zostały specjalne podkategorie typu: Upominki wielkanocne, Kwiaty pojedyncze i gałązki kwiatowe czy chociażby Kartki na ślub, opakowania na prezenty. Dzięki temu każdy z naszych klientów może zainspirować się i skompletować własne, spersonalizowane zamówienie.

Szczególnie gorąco zachęcamy każdego z Państwa do zapoznania się z naszą ofertą świec dekoracyjnych i kwiatów sztucznych online, ponieważ są to nasze produkty topowe naszej hurtowni. Powierzchnia wystawowa naszej firmy zajmuje 2500 m2, co czyni nas największą hurtownią kwiatów sztucznych i artykułów dekoracyjnych w północno-wschodniej Polsce. W magazynie naszej internetowej hurtowni i importera online znajdą Państwo artykuły, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dlaczego?

Jesteśmy podlaską internetową hurtownią artykułów dekoracyjnych i upominków okolicznościowych działającą od 2000 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić każdego korzystającego z naszych usług. Nasza siedziba mieści się w Białymstoku skąd prowadzimy internetową sprzedaż hurtową w kraju i poza nim. Poza sprzedażą krajową prowadzimy również:

sprzedaż TAX-FREE,
sprzedaż wewnątrzwspólnotową (kraje UE: Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Czechy, Belgia)
eksport, w opraciu o zgłoszenie celne na dokumencie SAD (m.in. Białoruś, Rosja).

Od 2006 roku nasza hurtownia poszerzyła swoją ofertę o bezpośredni import towarów prosto z Chin. Dzięki importowi oraz produktom krajowym posiadamy ogromny asortyment produktów, który zadowoli różnorodne gusta. Ponadto oferujemy artykuły w przystępnych cenach, posiadamy rabaty dla naszych klientów i nieustannie rozwijamy swoją ofertę tak, aby każdy z naszych kontrahentów mógł prezentować atrakcyjne towary swoim klientom. Czy to w sprzedaży internetowej, czy stacjonarnej.

Wśród naszych klientów cieszymy się opinią solidnej i zaufanej firmy. Dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy i do przekonania się na temat jakości naszych usług.

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: koloska » 16 kwie 2019, o 15:57

Na dzień mamy kupiłam zestaw torebek ze sklepu z biżuterią była zadowolona i ja także, ponieważ nie wydałam na nie dużo, ale są dobrej jakości

Serdecznie witamy po modnej stronie Internetu! Wszystkim naszym klientom pragniemy zaproponować tanią biżuterię, która stanie się uzupełnieniem zarówno codziennego stroju, jak i kreacji na uroczyste okazje. Korzystna cena, jaką proponuje nasz sklep internetowy, jest spowodowana tym, iż jest to biżuteria sztuczna. Nasza hurtownia daje solidną podstawę zaopatrzenia wielu dobrych sklepów z biżuterią. Nasze produkty pochodzą wprost z rąk dystrybutorów, dlatego możemy zaproponować modne dodatki w najniższych na rynku cenach. Tradycyjne sklepy nie mogą pochwalić się tak korzystną propozycją. Hurtownia internetowa na bieżąco uzupełnia asortyment o wszelkie nowości, aby móc zaproponować swoim klientom najkorzystniejszą ofertę! Tania i modna biżuteria stanowi oryginalne dopełnienie każdej stylizacji! W ofercie m.in.:

męskie i damskie zegarki,
szeroki wybór kolczyków,
bogaty asortyment naszyjników damskich,
akcesoria dla dzieci,
stylowe bransoletki.

Proponujemy ceny hurt - skorzystaj z tej szansy, jeśli chcesz kupić zegarek na prezent dla dziecka, wyjątkowy naszyjnik do sukienki wieczorowej czy piękną, delikatną bransoletkę dla przyjaciółki. A może prowadzisz lokalny sklep z biżuterią? Zapraszamy do hurtowni!

Awatar użytkownika
Aneczka896

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Aneczka896 » 8 maja 2019, o 09:00

Hej, ja w tym roku chę kupić płynny kolagen na zmarszczki.Czy ktoś słyszał o tym produkcie? czy serio działa?

Zawsze denerwowały mnie dowcipy matkach, które nie nadążają za swoimi dziećmi. Nigdy nie chciałam wydawać się zbyt "stara" dla swoich córek. Jestem mamą, mamusią, mamuśką. Chcę być młoda duchem, więc zawsze staram się zrozumieć swoje dzieci, nadążać za nowościami i uczyć się świata na nowo razem z nimi. Chcę pozostać młoda również ciałem, dlatego dbam o swoje zdrowie i wygląd. Staram się opóźniać moment, gdy pojawią się nieodwracalne zmarszczki, a łatka "starej" przylgnie na dobre. Korzystam z różnych sposobów, od zewnątrz i od wewnątrz :)

ODPOWIEDZ