Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Sklep AnKa Biżuteria to najlepszy sklep internetowy z biżuterią srebrną oraz biżuterią artystyczną w internecie. Dział ten przeznaczony jest na dyskusje o nowych kolekcjach dostępnych u "AnKa Biżuteria". Sponsor działu: AnKaBizuteria.pl
Opinie o nowych kolekcjach" na stronie AnKaBizuteria.pl jest dedykowana dla klientów zainteresowanych najnowszymi trendami w biżuterii. W tej sekcji, użytkownicy mogą znaleźć recenzje i opinie na temat najnowszych kolekcji biżuterii oferowanych przez sklep.

AnKaBizuteria.pl to sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości biżuterię dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie posiada zarówno klasyczne elementy, takie jak kolczyki, naszyjniki czy bransoletki, jak i najnowsze trendy - naszyjniki celebrytki, chokery czy nausznice.

Sklep regularnie uzupełnia swoją ofertę, wprowadzając nowe, modne produkty. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione w AnKaBizuteria.pl produkty zawsze są na topie.

W kategorii "Opinie o nowych kolekcjach" klienci mogą dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, a także przeczytać opinie innych użytkowników na temat oferowanych produktów. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają inspiracji lub chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w sklepie AnKaBizuteria.pl.
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: ForumMaster » 18 gru 2014, o 02:09

Zapraszam do oceny prezentacji biżuterii ze sklepu AnKa Biżuteria:


Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
JaroslawLec
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2014, o 18:24
Kontakt:

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oc

Post autor: JaroslawLec » 19 gru 2014, o 10:30

piękna prezentacja :) oglądanie tego video wciąga: zarówno piękna modelka z biżuterią jak i kolekcje wisiorków bransoletek czy kolczyków z energiczną muzyką w tle.

Awatar użytkownika
Prawnik

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oc

Post autor: Prawnik » 27 gru 2014, o 19:07

Bardzo dobry pomysł na szybką prezentację biżuterii dla zabieganych takich jak ją. Z tego fimiku udało mi się wybrać prezent dla żony i córki w 3 minuty a co najważniejsze biżuteria bardzo się podobała moim kobietom.

Awatar użytkownika
Marek

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oc

Post autor: Marek » 2 kwie 2015, o 15:57

Tak, mi odpowiada taki opis produktów w formie video. Dobrym pomysłem byłoby stworzenie opisu w formie video dla wszystkich produktów w sklepie, a chociażby dla kolczyków srebrnych, obrazków srebrnych...

Awatar użytkownika
Daria

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: Daria » 2 gru 2015, o 22:14

Bardzo ładna prezentacja video biżuterii oferowanej przez sklep. W kilka chwil przy dobrej muzyce można zapoznać się z całą ofertą sklepu z biżuterią.

Awatar użytkownika
AnKa Bizuteria
Posty: 1550
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:38

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: AnKa Bizuteria » 13 gru 2015, o 22:02

Bardzo dziękuję za komentarz :).

Więcej filmów z biżuterią oraz pamiątkami srebrnymi znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UClO5L2 ... 3G7DLFdYAg
Załączniki
filmy-ankabizuteria-bizuteria.png
AnKa Biżuteria video

Awatar użytkownika
weronika
Posty: 74
Rejestracja: 14 lis 2016, o 22:37

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: weronika » 12 gru 2016, o 16:30

:O Będę musiała podesłać te filmiki bratu, bo ostatnio zastanawiał się dość poważnie nad prezentem dla żony. Może tez coś wybierze :D

Awatar użytkownika
Nikola Want
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2016, o 07:14

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: Nikola Want » 17 gru 2016, o 07:16

Tak, pomocne przy szukaniu biżuterii na prezent dla żony i córki

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: Mikka » 16 wrz 2017, o 20:11

N stronę sklepu trafiłam przez Google. Klikając na sklep spodziewałam się tego samego jak w poprzednich sklepach, a tu niespodzianka. Bardzo czytelna strona. Świetnej jakości zdjęcia, które spowodowały, że dokonałam od razu zakupu. Zaskoczyła mnie jeszcze jedna rzecz błyskawiczna dostawa. Biżuteria pięknie opakowana tak jak lubię. W realu jest równie piękna jak na zdjęciach. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuje. Z czystym sumieniem polecam wszystkim lubiącym dobrej jakości biżuterię. Elżbieta.

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: klasyk » 16 wrz 2017, o 20:11

Jestem bardzo zadowolona, z zakupu i obsługi.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Video prezentacja firmy i produktów AnKa Biżuteria do oceny

Post autor: ForumMaster » 16 gru 2018, o 13:15

Zapraszam do oceny kolejnej prezentacji biżuterii 2018 ze sklepu AnKa Biżuteria:


ODPOWIEDZ