Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Sklep AnKa Biżuteria to najlepszy sklep internetowy z biżuterią srebrną oraz biżuterią artystyczną w internecie. Dział ten przeznaczony jest na dyskusje o nowych kolekcjach dostępnych u "AnKa Biżuteria". Sponsor działu: AnKaBizuteria.pl
Opinie o nowych kolekcjach" na stronie AnKaBizuteria.pl jest dedykowana dla klientów zainteresowanych najnowszymi trendami w biżuterii. W tej sekcji, użytkownicy mogą znaleźć recenzje i opinie na temat najnowszych kolekcji biżuterii oferowanych przez sklep.

AnKaBizuteria.pl to sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości biżuterię dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie posiada zarówno klasyczne elementy, takie jak kolczyki, naszyjniki czy bransoletki, jak i najnowsze trendy - naszyjniki celebrytki, chokery czy nausznice.

Sklep regularnie uzupełnia swoją ofertę, wprowadzając nowe, modne produkty. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione w AnKaBizuteria.pl produkty zawsze są na topie.

W kategorii "Opinie o nowych kolekcjach" klienci mogą dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, a także przeczytać opinie innych użytkowników na temat oferowanych produktów. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają inspiracji lub chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w sklepie AnKaBizuteria.pl.
Awatar użytkownika
Izabella

Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: Izabella » 26 kwie 2014, o 08:49

Mnie zaciekawiła kolekcja dewocjonalii w szeczególności obrazków srebrnych dostępnych na stronie "AnKa Biżuteria":
http://ankabizuteria.pl/pl/24-dewocjona ... ki-srebrne

Papież w dniu kanonizacji to najlepszy dzień na postawienie srebrnego obrazka na biurku, komodzie czy zawieszenia na ścianie w widocznym miejscu, np:

http://ankabizuteria.pl/pl/dewocjonalia ... ezent.html
Załączniki
Obrazki-srebrne.png
papież obrazek srebrny

Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Obrazazki srebrne Papież, św. Rodzina i inne

Post autor: ForumMaster » 26 kwie 2014, o 08:53

Zgadzam się, że taki obrazek jest obowiązkowy w domu każdego Polaka :) niezależnie od tego gdzie mieszka. Taka postawa przypomni nasze wartości i podkreśli obecność na świecie.
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Monika

Re: Obrazazki srebrne Papież, św. Rodzina i inne

Post autor: Monika » 26 kwie 2014, o 11:05

Z tego co widzę to AnKa Biżuteria ma największą i najładniejszą kolekcjęobrazków srebrnych w internecie. Sklepy stacjonarne mają dużo mniejszy wybór a ceny kilka razy droższe

Awatar użytkownika
Renatka

Re: Obrazazki srebrne Papież, św. Rodzina i inne

Post autor: Renatka » 27 kwie 2014, o 12:38

Obrazek z papieżem to piękna pamiątka, ikona która powinna wszystkim przypominać o tym, że jesteśmy Polakami i mamy wyznaczoną drogę postępowania przez Jana Pawła II.

Jak widzę, zainteresowanie pamiątkami papieża jest bardzo duże. Dużo osób rozmawia o tym na Forach. np.:
http://www.goldenline.pl/grupy/Zaintere ... -pawel-ii/

i to daje nadzieję że będziemy jutro lepsi :)

Awatar użytkownika
Kamila

Re: Obrazazki srebrne Papież, św. Rodzina i inne

Post autor: Kamila » 27 kwie 2014, o 13:32

Przy najbliższych okazjach urodzin komunii czy rocznicy ludzie będą szukać takich srebrnych obrazków srebrnych na chrztuchrzest komunie jako pamiątka.

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Obrazazki srebrne Papież, św. Rodzina i inne

Post autor: Greg » 27 kwie 2014, o 20:08

Głośno dziś o tym że Jan Paweł Drugi został świętym. Oby Papież pozostał w sercach wielu osób na świecie przez długi czas. W wielu miejscach będzie trzeba zmienić z "błogosławiony Jan Paweł II" na "święty Jan Paweł Drugi". Tutaj jak widzę wizerunek papieża jest odpowiedni - piękny wysokiej jakości srebrny obrazek Jana Pawła Drugiego.

Myślę, że osoby które kupią taki obrazek - Ikonę - Pamiątkę będą dłużej miały w sercu naszego naszego świętego Karola Wojwyłę - Jana Pawła II.

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Obrazazki srebrne Papież, św. Rodzina i inne

Post autor: Sroka » 29 kwie 2014, o 18:30

Spiro ostatnio mówi się o świętym Janie Pawle _ taki srebrny obrazek z papieżem to dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Intercomax.com
Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2014, o 22:55

Re: Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: Intercomax.com » 14 cze 2014, o 11:42

Słowo DEWocjonalia zmieniło swoje znaczenie w ostatnich latach. Kiedyś kojarzone było z Kościołem, księdzem i tym co ksiądz używa do odprawiania mszy świętej. Niektórzy znaki też dewocjonalia z bazarów czy odpustów które odbywały i nadal się odbywają od czasu do czasu obok kościoła w dni odpustowe lub na stałe w Częstochowie na Jasnej Górze czy Licheniu.
Dzisiaj dewocjonalia to pięknie wykonane pamiątki , srebrne obrazki powstałe z drewna wysokiej jakości oraz że srebra próby 925 tej samej próby z której wykonywana jest srebrna biżuteria. Takie obrazki srebrne z wizerunkami świętych właśnie znajdziecie w sklepie internetowym z pamiątkami, obrazkami srebrnymi AnKaBizuteria.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: ForumMaster » 13 lip 2014, o 16:18

Przekonałam się, że masz rację :)

Dzisiaj obrazki srebrne szczególnie te włoskie to dzieła sztuki.
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

Re: Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 13 lip 2014, o 17:27

Takie obrazki srebrne fachowo nazywają Pamiątkami, czy wyrobami pamiątkarskimi. Te oferowane przez AnKa to te oryginalne wykonane że srebra 925 tego samego co biżuteria srebrna oraz wysokiej klasy drewna. Srebrna część z wiz wizerunkiem osoby świętej jest pokryta specjalną warstwą która powoduje,że obrazek lśni się przez lata.

Awatar użytkownika
Mateusz

Re: Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: Mateusz » 10 lip 2015, o 12:48

Macie rację, posłuchałem Was i zakupiłem obrazek srebrny na prezent dla mojego chrześniaka. Pamiątkę dostałem następnego dnia z grawerem i do dziś widzę obrazek srebrrny w pokoju chrześniaka. Przyznam się, że nie spodziewałem się aż tak pięknego wykonania: srebro na drewnie - u m nie w sklepie stacjonarnym z dewocjonaliami w tej cenie widziałem pamiątki srebrne obrazki ale nie tak tak ładne jak ten co kupiłem przez internet.

Przyznam się, że się wzruszyłem, bo w większości tylko na klienach chcą zarobić i sprzedać coś o małej wartości za duże pieniądze. Zakup tego obrazka zmienia moje zdanie: są jeszcze sprzedawcy, którzy dbają o swoich klientów i takim sklepem na pewno jest ankabiżuteria.

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: Mikka » 8 lis 2016, o 08:00

Te obrazki sprawdzają się jako pamiątka pierwszej komunii świętej dla chłopca. Kilka razy był to najlepszy wybór i prezent.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Obrazki Srebrne Święty Papież Jan Paweł II, św. Rodzina

Post autor: Kruk » 16 wrz 2017, o 20:09

Szukałam pamiątki na komunię świętą. ankabiżuteria.pl miała dobre ceny i szybką wysyłkę, zaryzykowałam i nie żałuję. Teraz czekam na kolejną przesyłkę, jeśli dotrze w szybkim tempie, to nie mam uwag do sklepu.

ODPOWIEDZ