Opakowanie biżuterii

Tutaj komentujemy artykuły z bloga o modzie i biżuterii www.anka-bizuteria.pl
Awatar użytkownika
Mirek

Opakowanie biżuterii

Post autor: Mirek » 23 mar 2014, o 14:13

Mnie zainteresował artykuł o pakowaniu biżuterii. Cała sztuka to dobrze opanować i przedstawić. Osobiście preferuję jedno pudełko które mozna szybko otworzyć i pokazać co jest w środku. Taka piramidka jako opakowanie najlepiej się sprawdzi przy pakowaniu prezentów pod choinkę.

Opakowanie biżuterii

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Opakowanie biżuterii

Post autor: ForumMaster » 13 kwie 2014, o 13:54

Mirek pisze:Mnie zainteresował artykuł o pakowaniu biżuterii. Cała sztuka to dobrze opanować i przedstawić. Osobiście preferuję jedno pudełko które mozna szybko otworzyć i pokazać co jest w środku. Taka piramidka jako opakowanie najlepiej się sprawdzi przy pakowaniu prezentów pod choinkę.
O ten artyjuł chodzi? :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Mirka

Post autor: Mirka » 20 kwie 2014, o 20:44

Wiele osób powie, że nie jest ważne co to jest ale jak zapakowane i podane. Dobrze, że tematy opakowania biżuterii poruszacie, bo wiem, że są sklep które przesyłają biżuterię tylko w folii bąbelkowej. Ja oczekuję od dobrego sklepu internetowego, że moja biżuteria będzie pięknie opakowana, np tak jak to robi ankabizuteria.pl : viewtopic.php?f=13&t=1001 . Tam zawsze otrzymuję piękne pudełko w które oryginalnie jest opakowana biżuteria.

Obrazek

Opakowanie do biżuterii pochodzi ze strony AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 27 kwie 2014, o 20:19

Są sklepu co sprzedają taniej biżuterię ale wysyłają niezapakowaną biżuterię - tylko w torebce foliowej. Takie sklepy internetowe omijam.

Widzę, że faktycznie ten sklep z biżuterią srebrną i obrazkami działa profesjonalnie sprzedając wysokiej klasy biżuterię opakowaną w przepiękne pudełka. Z tego co widzę sprzedają też pudełka do biżuterii - mają spory wybór i o to chodzi! :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg » 2 wrz 2014, o 17:50

A gdzie można znaleźć sklep z pudełkami do biżuterii? Szukam w internecie i w okolicy i nic...

Prośba o pomoc, bo muszę piękną kolię dać na prezent a nie mam opakowania pięknego...

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 21 wrz 2014, o 10:23

Takie pudełka do biżuterii znajdziecie szukając w google pięknego opakowania do biżuterii na prezent:

https://www.google.pl/search?q=pude%C5% ... 5%BCuteria

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg » 21 wrz 2014, o 10:29

To pudełko welurowe do ekskluzywnej biżuterii podoba mi się najbardziej :).

zdjęcie pudełka do biżuterii pochodzi ze strony sklepu z biżuterią srebrną :
Obrazek

Opakowania Pudełka do biżuterii srebrnej oraz biżuterii artystycznej i złotej

Awatar użytkownika
Urszula Wang

Post autor: Urszula Wang » 15 paź 2016, o 17:42

Trzeba myśleć o pudełku w czasie dokonywania wyboru gdzie kupić biżuterię. najlepiej dostać od razu biżuterię z pięknym pudełkiem aby nie trzeba było ponosić dodatkowych kosztów z zakupem i szukaniem pudełka. Ja też lubię welurowe pudełka :)

ODPOWIEDZ