Klasyczna elegancja

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
Danka

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Danka » 29 paź 2016, o 13:18

To juz wiem jak się ubiorę na imprezę Halloween. Fajna stylizacja.

Re: Klasyczna elegancja

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Eunice » 4 sty 2017, o 08:54

Według mnie klasyczna elegancja wiąże się z dobraniem odpowiedniego stroju do okoliczności, lektura tego artykułu uświadomiła mi, że na różne okazje fajnie jest wkładać inne sukienki - wtedy tez nie ma monotonii w stroju.

Awatar użytkownika
łukasz115

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: łukasz115 » 18 sty 2017, o 09:51

Bez wątpienia klasykiem wśród biżuterii jest zegarek. Jeżeli chodzi o te męskie, polecam zdecydowanie zegarki damskie na http://ankabizuteria.pl/38-zegarki, można tam kupić klasyczne, piękne modele w atrakcyjnych cenach :)

Awatar użytkownika
Edytka

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Edytka » 22 wrz 2017, o 17:18

Zawsze klasycznie się ubierałam i tak zostanie pewnie. Biżuteria w tym stylu jest najładniejsza.

Awatar użytkownika
wilcza

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: wilcza » 23 wrz 2017, o 10:42

A ja lubię styl naturalny i etno. Zawsz chcę, by biżuteria podkreślała moją indywidualność.
co sądzicie o takich zestawach?
Załączniki
il_570xN.1244934534_21jd[1].jpg

Awatar użytkownika
earkad
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2017, o 07:03

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: earkad » 9 lis 2017, o 10:39

Biżuteria z perłami kwalifikuje się z pewnością jako klasyczna. Wydaje mi się, że, na szczęście, przestała być już interpretowana jako charakterystyczna dla babć i starszych pań i coraz częściej stanowi obowiązkowe wyposażenia szkatułki każdej modnej pani. Ostatnio bardzo długo utrzymuje się trend na celebrytki i biżuterię infiniti. Zastanawiam się, czy one też wejdą do ponadczasowej klasyki w kategorii biżuteria.

Jubikan
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2019, o 16:40

Re: Klasyczna elegancja na radkę

Post autor: Jubikan » 6 sie 2019, o 12:58

Wybieram się na kolacje z nowo poznanym mężczyzną i chciałam się poradzić jakiego typu kolczyki założyć do małej czarnej aby nie było zbyt elegancko ani też frywolnie. Poznaliśmy się przez internet i chcę zrobić na nim dobre wrażenie. Tylko proszę nie krytykujcie mnie za to.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: ForumMaster » 6 sie 2019, o 19:12

W zasadzie każde kolczyki będą pasować. Zobacz np:

Carla33
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2019, o 09:26

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Carla33 » 9 sie 2019, o 09:30

Ja założyłabym jakieś małe wkrętki

Awatar użytkownika
Gatma

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Gatma » 17 sie 2020, o 10:39

Sama również lubię biżuterię ze szlachetnych metali oraz z kamieni. Przyzwyczajam się do swojej biżuterii i dlatego nie kupuję biżuterii ze sztucznych materiałów bo taka bizuteria szybko czernieje co mnie denerwuje ( poza tym nie da sie jej odnowić).

Wolę białe złoto od żółtego. Lepiej pasuje do mojej karnacji.

Biżuterii warto jest rownież szukać w mniejszych sklepach biżuteryjnych. Ceny w nich bywaja o wiele korzystniejsze od cen biżuterii, w dużych sieciach, które przecież masę kasy muszą wydać na reklamę:

Najpiękniejsza biżuteria dla dzieci

Chrzest, komunia czy urodziny to jedne z tych okazji, kiedy jako prezent doskonale sprawdzi się biżuteria dziecięca. Jest ona bardzo delikatna i idealna do noszenia na co dzień. Złota biżuteria dla dzieci to cenna pamiątka, która będzie mieć nie tylko sentymentalną wartość. W naszej ofercie można znaleźć spory wybór produktów, które z pewnością spodobają się maluchom. Złota biżuteria dziecięca często przedstawia popularne motywy, takie jak aniołki, serduszka, misie czy motyle. W naszym asortymencie znajduje się także biżuteria dla dziewczynek w starszym wieku. W tym przypadku doskonałym wyborem będą uniwersalne kółka, gwiazdki czy inne fantazyjne kształty.

Srebrna biżuteria dla dzieci i nie tylko - co można znaleźć w naszej ofercie?

Dużą popularnością cieszy się srebrna biżuteria dla dziewczynek, nie tylko w formie kolczyków, ale również bransoletek. Wiele z nich zostało ozdobionych kolorowymi zawieszkami. Srebrna biżuteria dziecięca jest dostępna także w formie kolorowych sznurków połączonych blaszką lub zawieszką. Jest to świetny pomysł na prezent np. dla bliskiej przyjaciółki. Biżuteria złota dla dzieci jest dostępna w różnych próbach.

Zerknijcie sobie na biżuterię w Ergold, mają wiele ciekawych modeli.

Awatar użytkownika
Lemaaa

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Lemaaa » 27 lis 2020, o 07:59

Mam podobne doświadczenia, jeśli chodzi o zakupy. Miałam trzy wełniane swetry: dwa z Benettona i jeden Marie Lund. Zapłaciłam za nie powyżej 250 zł za sztukę. Po trzech latach został jeden, pomimo prania ręcznie. Są zmechacone i wełna pozbijana. Było mi bardzo żal tej utopionej kasy. Wtedy przerzucilam się na lumpeksy. Szukam na dziale męskim, na damskim rzadko się zdarza, że jest coś wartościowego. Udało mi się upolować: kaszmirowy sweter za 2,50 zł, szkocki sweter tzw. Pure new wool z Lyle and Scott za kilkanaście złotych, męski, w rozmiarze M, zrobiony z wełny owiec pasacych się dosłownie obok fabryczki, szary męski sweter szwedzkiej marki Morris za 15 zł, wykonany z wełny merynosa, nadal dostępny w sprzedaży regularnej za 500 zł. Jakość tych ubrań, komfort noszenia ich, przyjemność rozplywajaca się po całym ciele jest warta wyrzeczeń pt." cały sezon w tym samym swetrze. " nawet pranie tych rzeczy jest bardzo proste. Wystarczy je tylko trochę namoczyć i delikatnie uprac. Co do koszulek, przerzuce się na próbę na te "trzy na sezon" . Myślę o jedwabiu, jest z niego spory wybór tkanin, np. Szymon, naturalny jedwab itp. Myślę, że może dawać fajny efekt, chodzi o to, że faktura tej tkaniny się zmienia w zależności od sposobu przedzenia nici i tu też zamierzam kupić w sklepie albo na allegro. Fajne są też koszulki z wełny merino na lato. Sprawdziły mi się w zeszłym roku na rowerze i podczas wypadów do lasu.

Mogę równiez polecić tutaj dobry sklep, jeśli chodzi o mode męską. Ombre. Aktualnie mają tam dobre promocje na przykład na spodnie dresowe czy bluzy z kapturem.

W sklepie ruszyły już tak poza tym wyprzedaże.
Załączniki
1606407921_rwd_desktop[1].jpg

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Martusia » 18 gru 2020, o 21:26

To jest dla mnie klasyka. Dałam za nie 55 zł, a wyglądają cudownie i jakość jest pierwsza klasa. Srebro 925 i białe cyrkonie. Kolczyki pasują do wszystkiego i na każdą okazję. Nie są ani zbyt eleganckie, ani zbyt frywolne.
Załączniki
subtelne-kolczyki-srebrne-z-cyrkoniamii[1].jpg

Awatar użytkownika
Marysia

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: Marysia » 11 sty 2021, o 16:51

a ja zakładam klasyczną bizuterie do bluze w kolorze niebieskim ostatnio kilka sobie takich kupiłam
klasyczna bizuteria i super strój do pracy polecam

Przedstawiamy naszą kolekcję damskich bluzek i spódnic, dzięki którym stworzysz niezapomniane i obłędne stylizacje.

Posiadamy bluzki wizytowe, eleganckie i z klasą. W naszej ofercie nie braknie też bluzek dzianinowych, casualowych, w przepięknych wzorach i kolorach. Bluzki z długimi rękawami czy z krótkimi, koronkowe lub ze zdobieniami – wszystkie wykonane są z materiałów o bardzo wysokiej jakości.

Spódnica to element garderoby, który dodaje nam momentalnie kobiecości, ujmuje lat i dokłada wdzięku. Stwórz zestawienie idealne i dobierz do naszych damskich bluzek spódnicę, która najlepiej oddaje Twój gust.

W naszej ofercie znajdziesz spódnice na eleganckie okazje, ale także takie na co dzień. Przebieraj we wzorach i kolorach, modelach i rozmiarach – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Staramy się wybierać ładne i modne fasony. Każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni model.

Kobiety uwielbiają modne zakupy - dlatego my stawiamy w Pradlo na polskie produkty. Wykonane z dobrych materiałów, według najnowszych trendów.

Bluzki do pracy, biura na wyjścia z przyjaciółmi, które zestawimy ze spodniami, dżinsami, spódnicą ołówkową, legginsami.

Panie uwielbiają kwiatowe wzory na ubraniach oraz bieliźnie. Posiadamy bardzo ciekawe i eleganckie fasony.

Eleganckie bluzki do pracy, modne fasony od mały po Plus size rozmiarów

Dziś moda jest tak zróżnicowana, ze każda z nas znajdzie odpowiedni model dla siebie. Na trendy 2022 będą modne odcienie fioletów, zieleni oraz kobaltowych. Jednym słowem w tym sezonie będą modne nasycone barwy. Warto zadać by na wiosnę odświeżyć naszą garderobie.

Do żakietu dobrać odpowiednią bluzkę, która nada nam nowy outfit i jeszcze modne dodatki. Stworzymy stylizacje na rożne okazje.

Klasyka gatunku Koszula z wiskozy damska biała zawsze modna i odświeży niejedną stylizację damska. Sprawdzi się do pracy lub na wyjścia z przyjaciółmi. Zestawimy ją z legginsami, dżinsami lub cygaretkami. Do tego jeszcze modne dodatki i mamy super strój na wiele okazji
Załączniki
bluzka-damska-ominal[1].jpg

Awatar użytkownika
NUBE JEWELS
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2022, o 16:05

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: NUBE JEWELS » 1 kwie 2022, o 22:53

Hm...klasyka to modele gładkie takie jak te:
Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki, nausznice, którymi możesz cieszyć się na codzień. Modele z delikatnym wykończeniem. Ikony biżuterii z dotykiem świeżości i wkorzystaniem dzisiejszych trendów. Biżuteria gładka lub z dodatkiem cyrkonii to ta, która zawsze staje na wysokości zadania. Dodaje blasku, zmienia oblicze i wyraża styl. Uniwersalne modele, które pokochasz od pierwszych chwil bez względu na modę do której aspirujesz. Projektowane ze szczególną starannością, respektując nowoczesny design i luksusowy minimalizm. Essentials to kolekcja, która wpisuje się w zasadę mniej znaczy wiecej.

Ale... biżuteria klasyczna to również kształty.. co to znaczy? To znaczy motywy które istnieją od lat.. Biżuteria z motywami nieba zmysłowa, pełna znaczeń i symboli. Piękna, o delikatnym wykończeniu. Lśniąca, podkreślona białymi kryształami. Wyjątkowa, dla każdej z nas przybiera inną postać. Biżuteria z motywami nocnego nieba to wachlarz odświeżonych form i kształtów, które zachwycają od lat.
Kolekcja, która zabiera do gwiazd

Gwiazda pięcioramienna, gwiazda polarna, księżyc, słońce, planety, konstelacje, błyskawice, wszystkie te motywy możesz znaleźć w Kolekcji Constellation. Nieznany wszechświat i nieziemska galaktyka stanowią ogromną inspirację, otwierają umysł i pobudzają wyobraźnię. Hołdując piękne formy, NUBE JEWELS stworzyło oddzielną linię kobiecej biżuterii.

Zmysłowe kształty, wprowadzają do codziennych ubiorów odrobiny fantazji. Podkreślone białymi kryształami, przyciągają wzrok jeszcze szybciej. Constellation to kolekcja dwóch typów modeli. Zdecydowane, widoczne, gładkie projekty lub delikatne, minimalistyczne, podstawowe formy. Kolekcja, która symbolizuje wiarę w marzenia, spełnienie, i szczęście to idealne wzory na świąteczny prezent w 2021 roku.

Niebiańskie modele

Idealne prezenty na gwiazdkę 2021. Zmysłowa biżuteria z dodatkiem białych cyrkonii lub kamieni szlachetnych. Kolczyki zapinane na tradycyjnego motylka w kształcie gwiazdki, naszyjniki z wisiorkiem księżyca, pierścionki z motywem gwiazdy polarnej to tylko część niebiańskiej kolekcji.

Dla miłośniczek piercingu ucha, przygotowaliśmy modele kolczyków tradycyjnych jak i tych bardziej wyszukanych. Kolczyki w formie gładkiego księżyca lub gwiazdki zdobione białą cyrkonią, zapinane na tradycyjnego motylka. Nausznice w formie konstelacji lub planety. Kolczyki typu kółeczka, na którym zaczepione są gwiazdki, błyskawice, chmury.

Panie, które kolekcjonują pierścionki i uwielbiają zdobić swoje ręce najlepiej kilkoma pierścionkami na jednym palcu z pewnością będą oczarowane prezentem z kolekcji Constellation. Pierścionki z motywem gwiazdy z dodatkiem kamieni szlachetnych lub gładkie wygrawerowane formy słońca na masywnych sygnetach.

Naszyjniki prosto z niezmierzonej galaktyki. Naszyjnik księżyc podbił serca wielu pań w tym sezonie. Ten zmysłowy symbol głęboko nawiązuje do kobiecej natury. Spektakularne modele naszyjników z motywami gwiazd polarnych, konstelacji i słońca to modele, które z pewnością przypadną do gustu wielu z was.

Dla kogo przeznaczona jest gwiezdna kolekcja?

Delikatne formy i subtelne wykończenie sprawia, że Kolekcja Constellation przeznaczona jest dla pań w każdym wieku. Od najmłodszych panienek, które uwielbiają mieszać style, podążają za trendami i zmieniają upodobania co sezon do zdecydowanych, dojrzałych kobiet, które w zasadniczy sposób chcą podkreślić swoje atuty. Niezależnie jaki styl reprezentujesz kosmiczna kolekcja zabierze cię do gwiazd! Księżycowe naszyjniki, słoneczne pierścionki i gwiezdne kolczyki, przekonaj się sama jakie cuda zsyła Tobie niebo!

Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki, nausznice, którymi możesz cieszyć się na codzień. Modele z delikatnym wykończeniem. Ikony biżuterii z dotykiem świeżości i wkorzystaniem dzisiejszych trendów. Biżuteria gładka lub z dodatkiem cyrkonii to ta, która zawsze staje na wysokości zadania. Dodaje blasku, zmienia oblicze i wyraża styl. Uniwersalne modele, które pokochasz od pierwszych chwil bez względu na modę do której aspirujesz. Projektowane ze szczególną starannością, respektując nowoczesny design i luksusowy minimalizm. Essentials to kolekcja, która wpisuje się w zasadę mniej znaczy wiecej.
Załączniki
1%20plain%20essentials[1].jpg

raquel
Posty: 9
Rejestracja: 10 lut 2022, o 17:49

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: raquel » 12 kwie 2022, o 10:26

Świetne klasyczne propozycje naszyjników znajdziecie również w sklepie internetowym. Sama tam kupuję biżuterię i jestem bardzo zadowolona z cen i jakości zamawianych produktów. Biżuteria jest wykonana ze stali chirurgicznej i w ogóle nie czarnieje, co uważam za duży plus. Pięknie prezentuje się z eleganckimi sukienkami, pasuje na każdą okazję! Zarówno na codzień czy do pracy jak i na wieczorne wyjście.

Awatar użytkownika
ania8972

Re: Klasyczna elegancja

Post autor: ania8972 » 26 lip 2022, o 10:33

Jako świadkowa na życzenie panny młodej musiałam wybrać jakieś pamiątkowe bransoletki i pomogły mi rady z jednego bloga. Podrzucam link dla zainteresowanych

ODPOWIEDZ