sposób na chandrę

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia
Awatar użytkownika
Monika

sposób na chandrę

Post autor: Monika » 13 gru 2016, o 09:26

Co zrobić jeśli my kobiety przechodzimy kryzys wizerunkowy?
Nie podoba nam się nasza cera, wygląd, celulit, przybrało się na wadze.

sposób na chandrę

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
weronika

Re: sposób na chandrę

Post autor: weronika » 16 gru 2016, o 16:36

Polecam zakupy- są najlepszym lekiem na poprawę nastroju i samooceny :) zacznij może od jakiejś biżuterii . Na początek proponuję coś z bursztynem, który zapewnia dostatek ( a przyda on się przy dalszych zakupach :) )

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bizma

Post autor: bizma » 15 mar 2017, o 15:50

A ja na kryzys wizerunkowy polecam wizytę w klinice medycyny estetycznej. Ja ostatnio zrobiłam sobie tutaj makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Awatar użytkownika
arual

Post autor: arual » 19 maja 2017, o 12:02

Jeśli to jesienna chandra, to polecam buszowanie w sklepach z biżuterią :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiia

Post autor: Kasiia » 6 cze 2017, o 13:43

Osobiście lubię zawsze poprawiać sobie humor i faktycznie jednym z najefektywniejszych sposobów są zakupy a wśród zakupów najlepiej dla mnie działa kupowana biżuteria.

Awatar użytkownika
Pajo

Post autor: Pajo » 16 gru 2017, o 00:37

Też tak robię - to naprawdę bardzo dobry sposób na poprawienie sobie samopoczucia.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 28 gru 2017, o 19:25

Dziś wszyscy się przygotowują do imprezy sylwestrowej - warto też pomyśleć o pięknej szałowej biżuterii, która olśni wszystkich na balu sylwestrowym!
Ja już wybrałam komplet z bursztynem.

Awatar użytkownika
Leticia

Post autor: Leticia » 30 gru 2017, o 11:59

To fakt, chyba każdej kobiecie zakupy poprawiają nastrój :) zresztą nawet wizyta u kosmetyczki czy fryzjera albo masaż też działają cuda. Ja czuję się jak nowo narodzona po godzinie masażu tajskiego, a po dwóch to już nie pamiętam dlaczego miałam zły dzień ;) Jeśli chodzi o biżuterię to jestem szczególna miłośniczka kolczyków. To w zasadzie co najczęściej noszę i zawsze jest mi ich mało.

Awatar użytkownika
preArtur

Post autor: preArtur » 9 mar 2018, o 13:19

Moja kobieta jak ma chandrę to robi sobie wieczór relaksu i zazwyczaj jest to kąpiel z olejkami eterycznymi i różne maseczki na twarzy. Ostatnio znalazła coś takiego jak ogórkowa maseczka i ma etap maseczek i kosmetyków na bazie zielonego ogórka. Czasem potrafi nawet za mną biegać z tymi mazidłami, ale takie specyfiki nie są dla mnie. Wam natomiast może przydadzą się te rady.
Załączniki
maseczka-zogorka-na-twarz[1].jpg

Awatar użytkownika
Byczek

Post autor: Byczek » 22 mar 2018, o 15:32

Na chandrę żadna biżuteria nie pomoże.

ODPOWIEDZ