W. Kruk

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)

w Kruk - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

W. Kruk

Post autor: Modelka » 16 cze 2012, o 19:46

Warto wspomnieć o odchodzącej w niepamięć polskiej marce W. Kruk. Marka ta oferowała ciekawą biżuterię w czasach, gdy Wojciech Kruk z Poznania miał wpływ na swoją rodzinną firmę. Dziś markę W. Kruk kontroluje Vistula, a młode pokolenie rodziny jubilerskiej Kruk otwiera nową markę.

Czyżby to początek końca wielkiej polskiej trójki jubilerskiej: W. Kruk, Apart i Yes?

W. Kruk

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: W. Kruk

Post autor: ForumMaster » 17 cze 2012, o 11:59

W. Kruk to raczej marka sieci handlowej niż marka biżuterii - sprzedają tam różne kolekcje różnych producentów, marek. Tą samą kolekcję biżuterii znajdziecie w salonie W. Kruk jak i np. w sklepie z biżuterią srebrną AnKa Biżuteria http://AnKaBizuteria.pl . Ze względu na rodzinny i wieloletnie zaangażowanie właściciela Kruk w sprzedaż pozostawmy jako przykład znanej polskiej marki.
Kruk-kolczyki-recznie-wykonane.jpg
Kolczyki dostępne również w salonach W. Kruk
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: W. Kruk

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:25

A dlaczego piszesz,że ta marka odchodzi w niepamięć? Sklepy Kruka można spotkać bardzo często w galeriach handlowych,pasażach. Zgadzam się,że jest to już "tamtejsza" marka.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: W. Kruk

Post autor: ForumMaster » 13 gru 2012, o 16:54

Dzisiaj w lokalnej telewizji był wywiad z W. Krukiem - byłym właścicielem. Nie wspomniał słowem nazwy marki z tematu, a reportaż został nakręcony w salonie nowej marki jego dzieci.... - To dużo tlumaczy....

Ale najciekawsze były wspomnienia z czasów "komuny", gdzie można było dostać kartkę na obrączki złote. Jak ktoś się chciał się ożenić ponownie to nowej kartki na obrączki nie dostanie. Ciekawe jakby dziś takie ograniczenie wprowadzić....

Kolejnym ciekawym spostrzeżeniem była ocena portfela klienta - kiedyś zarabiali ludzie tak mało, że nie starczało na życie a co tu mówić o biżuterii. Dzisiaj zarabiamy relatywnie więcej i jesteśmy w stanie wydać kilkaset złotych co jakiś czas na dobra luksusowe (sweterek, bransoletkę...)

Wydaje się, że kolejnym etapem po zmianach sposobu myślenia i ustroju (biżuteria na kartki), niedostępności biżuterii (w Polsce było tylko kilka sklepów z biżuterią srebną, złotej nie było, a obrączki można było zrobić ze starego złota, czy złotego zęba babci), upadku świetnej jubilerskiej firmy rodzinnej po starciu z nową rzeczywistością instrumentów finansowych wydaje się być epoka galerii i zakupów przez internet.

Co Wy sądzicie?
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Aneczka
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:37

Re: W. Kruk

Post autor: Aneczka » 19 mar 2013, o 19:09

ja mam sporo biżuterii Kruka,uważam,że marka ceniona,solidna i wszystko jeszcze przed nimi.

Awatar użytkownika
Beata

Re: W. Kruk

Post autor: Beata » 2 maja 2013, o 08:23

Widzac ciagle te same kolekcje bizuterii w salonack
Wkruk oznacza to raczej schylek a nie wzrost

Awatar użytkownika
Gość

Re: W. Kruk

Post autor: Gość » 7 lis 2013, o 09:43

Ja też mam w kruk i bardzo sobie chwalę.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: W. Kruk

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2013, o 20:16

Widać jak przeplata się nowoczesność (zakupy internetowymi w nowych sklepach) a tradycyjne zakupy w salonach znanych marek :).
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
KarolinaP

Re: W. Kruk

Post autor: KarolinaP » 26 mar 2015, o 15:41

Trochę mało aktywna jest ta marka ostatnio.

Awatar użytkownika
lika89
Posty: 31
Rejestracja: 27 lut 2010, o 11:51

Re: W. Kruk

Post autor: lika89 » 2 gru 2016, o 15:19

A widzieliście gdzieś podobną biżuterię , np. coś podobnego do bransoletki kruk?

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: W. Kruk

Post autor: monisiaak » 21 kwie 2017, o 10:40

Pamiętam, że koleżanka miała kolczyki z W.Kruk i nie była zadowolona, ewidentna wada produktu, a reklamacja nie uznana...poczytajcie sobie opinie przed zakupem

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: W. Kruk

Post autor: monisiaak » 3 maja 2017, o 18:41

W Kruku mają astronomiczne ceny w porównaniu np do Apartu. Dziwne. Piszę o cenach obrączek ślubnych. Ptrafią być nawet 100% wyższe. Nowożeńcy zwykle nie są zbyt bogaci. To mówi samo przez się..

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: W. Kruk

Post autor: ForumMaster » 5 maja 2017, o 18:39

Dobrze że umieszczacie takie informacje - bardzo przydatne dla tych co np. planują zakupić obrączki ślubne

Awatar użytkownika
Owinka

Re: W. Kruk

Post autor: Owinka » 18 sie 2017, o 12:25

A czy można złożyć reklamację biżuterii kupione w W KRUK? Gdzie to zrobić?

Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

Re: W. Kruk

Post autor: MagdalenaKaszew » 20 sie 2017, o 17:16

Poszukaj na stronie sklepu - tam powinien być formularz odstąpienia od umowy oraz reklamacji wadliwej biżuterii.

Awatar użytkownika
ania564
Posty: 10
Rejestracja: 9 sie 2017, o 11:58

Re: W. Kruk

Post autor: ania564 » 8 wrz 2017, o 09:41

KRUK niestety ma ceny bardzo wysokie... :(

Awatar użytkownika
Sara

Re: W. Kruk

Post autor: Sara » 8 wrz 2017, o 15:12

Ceny mają wysokie bo klient musi zapłacić za utrzymanie wszystkich salonów jubilerskich w drogich galeriach. Faktem jest że wyciskają bardzo niskie ceny przy zakupie bo kupują bardzo duże ilości, ale w końcowym efekcie ich produkty są bardzo drogie i bardzo mało nowości mają bo muszą sprzedać najpierw duże ilości które kupili.

Awatar użytkownika
Mariia
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2017, o 23:11

Re: W. Kruk

Post autor: Mariia » 2 gru 2017, o 21:54

Też zaważyłam że w Kruku ceny są wyższe od Apartu, chociaż biżuteria - taka sama...

Awatar użytkownika
Nina z Gdyni

Re: W. Kruk

Post autor: Nina z Gdyni » 13 sty 2018, o 18:25

Nosiłam niecały tydzień i cud ,że jej nie zgubiłam spadła mi w domu,myślałam ,że się odpięła,ale nie nie było kółeczka,łączącego zapięcie z bransoletką. Niestety zapodziałam dowód zakupu i nie mogę zareklamować

Awatar użytkownika
Anna K.

Re: W. Kruk

Post autor: Anna K. » 26 sie 2019, o 13:27

Trzy miesiące temu otrzymałam od mojego (już) narzeczonego pierścionek zaręczynowy. Niestety nie mogłam się nim zbyt długo nacieszyć. Po tym czasie musiałam oddać go na reklamację, ponieważ pierścionek się uszczerbiał. Jest to okropnie przykre doznanie dla świeżej narzeczonej, z tego względu, że bardzo go szanowałam. Po powrocie do domu od razu był ściągany, tak samo przy gotowaniu, myciu, spaniu, sprzątaniu, na basenie, na plaży i przy innych czynnościach, po których mógłby się uszkodzić. Niestety mimo to pierścionek na rogach miał po prostu delikatne dziury. Reklamacja nie została rozpatrzona. A niby wasze pierścionki ze złota mają wytrzymać lata? Nie polecam. Zdecydowanie jestem zrażona tym sklepem. Dobrze, ze stało się to przed wyborem obrączek.

ODPOWIEDZ