Najlepsza marka

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
Ewelina 345

Najlepsza marka

Post autor: Ewelina 345 » 6 gru 2013, o 15:00

Witam,
jakiej firmy najbardziej ceni się teraz biżuterię? Kto ,co poleci :) ?

Najlepsza marka

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
wiolkazag
Posty: 36
Rejestracja: 9 gru 2013, o 12:49

Re: Najlepsza marka

Post autor: wiolkazag » 10 gru 2013, o 16:39

Na pewno najbardziej rozreklamowana jest marka Apart, ale z tego co się orientuję w biżuterii, to stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku grubo przesadzony ;)
Chyba kupując tam biżuterię płacimy sami za tą reklamę i opłacamy gażę Pani Rubik ;) Ja osobiście wolę sklepy internetowe. Biżuteria świetnej jakości, a przy tym o połowę tańsza :D

Awatar użytkownika
Mgiełka26
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2013, o 13:57

Re: Najlepsza marka

Post autor: Mgiełka26 » 13 gru 2013, o 12:09

Tez sie z tym zgodzę jest mocno przereklamowany i strasznie drogi.Jak wybierałam piercionek zareczynowy to bardzo nie było z czego wybierać.pózniej troszke załowałam bo w innych sklepach mniej znanych marek był duży wybór ślicznych pierścionków.

Awatar użytkownika
Jaśmina
Posty: 14
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 19:52

Re: Najlepsza marka

Post autor: Jaśmina » 13 gru 2013, o 16:00

Ja mam sporo z "AnKa Biżuteria", a z tymi cenami to nie ma co przesadzać.Wiadomo, że bardzo ekskluzywne drobiazgi też mają, ale w normalnych cenach też jest tam sporo biżuterii. Te kolczyki kosztowały 79 zł , my zapłaciliśmy trochę mniej bo mieliśmy kartę rabatową. Moim zdaniem cena ok :)
Załączniki
img_prod12144_0_m[1].jpg
kolczyki
img_prod12144_0_m[1].jpg (6.38 KiB) Przejrzano 21940 razy

Awatar użytkownika
tamaraa28
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2014, o 14:37

Re: Najlepsza marka

Post autor: tamaraa28 » 4 gru 2014, o 13:18

Zgadzam się Apart ma śliczną biżuterię, ale mnie marzy się raczej coś w stylu luksusu
...tylko chyba cena trochę odstrasza:(

Awatar użytkownika
Gość

Re: Najlepsza marka

Post autor: Gość » 5 gru 2014, o 12:29

Dokładnie, niestety często płaci się tylko za markę... Ja ma pierścionek i nie wydałam na niego fortuny.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Najlepsza marka

Post autor: ForumMaster » 5 gru 2014, o 21:45

A pamiętaliście uiścić opłatę za reklamę na Forum?

Zerknijcie na zasady :)

Awatar użytkownika
gemlord.pl
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2015, o 15:34

Re: Najlepsza marka

Post autor: gemlord.pl » 16 gru 2015, o 16:14

To ja może wtrącę swoje trzy grosze do dyskusji na temat marek oraz cen. Od 7 już lat budujemy markę Gemlord a naszą domeną jest luksusowa biżuteria z pereł wysokiej jakości. Od pięciu lat ceny pereł rosną w błyskawicznym tempie i chcąc utrzymać ten sam poziom jakości musimy nieustannie podnosić ceny. Czy kupując u nas płacą Państwo cokolwiek za markę? Ani grosza – od początku naszej działalności utrzymujemy podobny poziom marż na nasze produkty. Z czego zatem wynikają wyższe ceny biżuterii u nas? To mogą Państwo zobaczyć tylko porównując nasze perły z perłami kupowanymi gdzie indziej. Różnica Państwa zaskoczy, tak jak nieodmiennie zaskakuje wiele spośród naszych wiernych Klientek. W Polsce trudno jest dostać perły wysokiej klasy i tak naprawdę niewielu Klientów je w ogóle kiedykolwiek widziało. Są one rzadkie i przez to kosztowne, a większość sklepów boi się wprowadzać tego typu produkty do swojej oferty. Jubilerzy wolą raczej - stosowane w popularnej biżuterii - perły średniej i niskiej jakości, które będą przystępne cenowo.

Owszem - zamiast naszyjnika za 100 tys. mogą Państwo kupić naszyjnik za 100zł. Ale będą to ZUPEŁNIE INNE perły.

O perłach, które mogą Państwo dostać w sieciówkach nie będę się wypowiadał. Proponuję, aby sami Państwo porównali je z tym, co można kupić u nas :)

Awatar użytkownika
Agnieszka

Re: Najlepsza marka

Post autor: Agnieszka » 16 gru 2015, o 21:38

Rozumiem, że piszesz o perłach naturalnych spełniających wymagające kryteria jakości. Co to tak naprawdę oznacza? Wasze kolekcje biżuterii z perłami będą bardziej trwałe? Może dla laików trochę przykładowych zdjęć zamieścisz?

Gdzieś tu na forum było sporo o perłach napisane, różne odmiany, ale jaką wartość mają te różne rodzaje pereł?

Awatar użytkownika
gemlord.pl
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2015, o 15:34

Re: Najlepsza marka

Post autor: gemlord.pl » 17 gru 2015, o 11:44

Piszę o perłach hodowanych - naturalnych pereł nie ma dziś w powszechnym obrocie handlowym, a posługiwanie się przez sprzedawców biżuterii pojęciem "perły naturalne" jest dużym nadużyciem. Kryteria oceny jakości to dosyć obszerny temat , jest tam bardzo obszerny dział z wiedzą o perłach, gdzie poruszamy między innymi zagadnienie jakości pereł. Piszemy tam również o różnych gatunkach pereł, nie chciałbym tu po prostu przeklejać artykułów ze sklepu:)

Chętnie natomiast odpowiem na pytania szczegółowe, jeśli takie się pojawią po przeczytaniu naszych artykułów.

Odnośnie trwałości pereł - dobrej jakości perły nie zawsze są trwalsze od pereł słabej jakości (w przypadku pereł jądrowych znaczenie ma tu grubość powłoki perłowej - jeśli jest cienka, to istotnie perły mają trwałość niższą). Jakość pereł (rozumiana głównie jako ich połysk oraz czystość powierzchni) przekłada się przede wszystkim na ich piękno, a tego niestety nie da się w pełni oddać na zdjęciu.

Awatar użytkownika
Amelia z Warszawy

Re: Najlepsza marka

Post autor: Amelia z Warszawy » 18 gru 2015, o 20:39

Greg ładnie opisał podstawowe parametry pereł tu na forum. Podaję wątek: viewtopic.php?f=3&t=700&p=2966

Okazuje się, że wbrew ogólnemu myśleniu, im perła bardziej nieregulrna tym bardziej naturalna i droższa. Wiadomo, że dziś człowiek potrafi imitować naturę i także perły: ich kształt i kolor oraz trwałość.

Awatar użytkownika
gemlord.pl
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2015, o 15:34

Re: Najlepsza marka

Post autor: gemlord.pl » 19 gru 2015, o 22:30

Niestety cytowany przez Panią wpis zawiera pewne błędy, co usprawiedliwia w pewnym sensie Pani błędne wnioski.

Zwracam Państwa uwagę na to, iż pojęcie "sztuczna perła" jest pojęciem niewłaściwym, gdyż perły nigdy nie udało się wytworzyć w sposób sztuczny. Prawidłowym określeniem na coś, co ma "udawać" perłę jest "imitacja perły". I bardzo ważne: NIE JEST TO PERŁA, gdyż tym określeniem nazywa się WYŁĄCZNIE określone twory powstałe w organizmach mięczaków perłorodnych.

Same zaś perły dzielimy na hodowane i naturalne, przy czym określenie "naturalna" uprawnione jest tylko w stosunku do perły, która powstała bez ingerencji człowieka. Perły naturalne są bardzo rzadkie i nie znajdą ich dziś Państwo w powszechnym obrocie handlowym - to co spotykamy w sklepach jubilerskich, to perły HODOWANE.

Wracając do Pani wniosku: jest wręcz odwrotnie - im perła bardziej regularna tym droższa. Spośród pereł tego samego gatunku i tej samej wielkości najdroższe będą perły bliskie o idealnie kulistym kształcie, czystej powierzchni i wysokim połysku. Perły o nieregularnych kształtach będą ZNACZNIE tańsze.

I jeszcze jedno słowo odnośnie przywołanego przez Panią wątku - wyceny pereł ABSOLUTNIE nie da się wykonać na podstawie zdjęcia. W większości przypadków można to zrobić przez badanie fizycznych właściwości pereł, są jednak przypadki, gdy potrzebne jest dokładniejsze badanie (np. analiza chemiczna pereł lub badania radiofotograficzne), a w szczególnie trudnych przypadkach nawet renomowane laboratorium potrafi popełnić błąd w ocenie (w branży znany jest przypadek pomyłki kilku laboratoriów w ocenie pereł wyhodowanych w taki sposób, iż uznano je za naturalne).

Tym zaś spośród Państwa, który poszukują rzetelnej wiedzy na temat pereł odradzam raczej poszukiwanie jej w internecie - ilość błędów powielanych przez autorów różnych artykułów o perłach jest tu porażająca. Poleciłbym raczej literaturę fachową lub kontakt z rzeczoznawcą.

Awatar użytkownika
Andrzej

Re: Najlepsza marka

Post autor: Andrzej » 24 gru 2015, o 16:11

Czyli zwykły użytkownik, kupujący nie jest w stanie rozróżnić czy to perła czy "imitacja perły". Diamenty mają swoje certyfikaty dzieląc je na różne klasy, widziałem też będąc nad morzem, że biżuteria z bursztynem ma certyfikaty. Jak tu jest z perłami? Ktoś wydaje certyfikaty dla pereł, a jak tak to kto i czy ci co wydają certyfikaty są zaufani?

W zabieganym świecie karmieni jesteśmy różnymi informacjami i można się pogubić...

Awatar użytkownika
Aniela

Re: Najlepsza marka

Post autor: Aniela » 24 gru 2015, o 16:15

ciekawe, bo przecież bardziej idealne kształty pereł na pewno można uzyskać podczas produkcji sztucznych imitacji bo przecież natura nie zawsze daje takie piękno jakie widzimy na podrasowanych zdjęciach (tak samo jak ładniejszą kobietę widać na zdjęciu po obróbce cyfrowej niż ją jest w rzeczywistości)

Są zatem jakieś wskazówki jak rozróżnić perłę naturalną lub hodowlaną od sztucznej imitacji perły?

Awatar użytkownika
gemlord.pl
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2015, o 15:34

Re: Najlepsza marka

Post autor: gemlord.pl » 26 gru 2015, o 01:15

Oczywiście, że na perły - jak na każdy kamień szlachetny - można wystawić certyfikat, czasem tylko mija się to z celem (wystawienie takiego certyfikatu wiąże się z określonym nakładem pracy, nie ma więc sensu wystawiania go dla pereł wartych kilka czy kilkanaście złotych). Ponieważ - jak Państwo zauważyli - imitacje pereł są "idealne", w większości przypadków sami Państwo stwierdzą, że mają Państwo do czynienia z perłami - wystarczy zaobserwowanie jakichkolwiek niedoskonałości świadczących, że badany obiekt nie pochodzi z linii produkcyjnej. W przypadku pereł najwyższej klasy (bliskich doskonałości), rozpoznanie pereł jest na ogół nietrudne dla osób obytych w temacie, laik powinien raczej zwrócić się z takim pytaniem do rzeczoznawcy.

Pani Anielo - myli się Pani twierdząc, że natura nie jest w stanie wytworzyć pereł piękniejszych niż imitacje. Jest wręcz odwrotnie - nie udało się dotąd wytworzyć substancji doskonale imitujących grę świateł na powierzchni pereł. Wysokiej jakości perły mają urodę nie do podrobienia i nie da się jej pokazać nawet na najbardziej podrasowanych zdjęciach.

Ale myślę, że bardzo odeszliśmy od tematu tego wątku. Jeśli chcieliby Państwo wiedzieć więcej i mają Państwo wątpliwości, zachęcam do zadawania pytań na naszym profilu w serwisie Facebook.

Awatar użytkownika
Agata

Re: Najlepsza marka

Post autor: Agata » 27 gru 2015, o 15:56

Ciekawa dyskusja :)
Czyli np. nie można odpowiedzieć viewtopic.php?f=3&t=700&p=2939 czy dane perły są naturalne na podstawie zdjęcia.

Cieszy to to, że nadal to co naturalne jest ładniejsze i ma większą wartość. Jest też spore ryzyko związane z faktem iż nie każdy jest w stanie zweryfikować czy perły są naturalne czy są sztuczną imitacją.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Najlepsza marka

Post autor: monisiaak » 24 paź 2016, o 11:52

wracając do tematu, w moim odczuciu na chwilę obecną chyba najładniejsze rzeczy ma ankabizuteria przy tym w biżuteria tania. Yes czasem ma straszne ceny, Kruk tak samo, biżuteria z Yes jeszcze jest znośna i minusem jest cena u nich.

tres
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 13:20

Re: Najlepsza marka

Post autor: tres » 29 paź 2016, o 16:55

Ja przepadam za Krukiem. Tam wybrałam dla siebie srebrny pierścionek zaręczynowy https://goo.gl/Ys8C70 . Ale to nie jedyna rzecz , którą noszę tej marki. Mam też kolczyki, naszyjnik i kilka innych pierścionków

Awatar użytkownika
Ambrozy

Re: Najlepsza marka

Post autor: Ambrozy » 19 gru 2016, o 18:07

Dla mnie najlepsza firma jubilerska to taka która oferuje bardzo ładne kolekcje biżuterii w odpowiedniej cenie. Dlatego oglądam biżuterię w salonach a kupuję w sklepach internetowych takich jak ankabizuteria.pl. Ci znani z tv muszą mieć zawyżone ceny aby pokryć koszty tych bardzo koszach

Awatar użytkownika
agata014

Re: Najlepsza marka

Post autor: agata014 » 17 sty 2017, o 18:33

Moja ulubiona marka biżuterii to AnKa Biżuteria, zawsze kupuję biżuterię tej firmy na ankabizuteria.pl - biżuteria sklep internetowy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona :D

Zablokowany