AnKa Biżuteria

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
Amelia z Warszawy

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Amelia z Warszawy » 10 wrz 2016, o 17:47

Kupowałam kilka razy w tym sklepie przez internet. Dają gwarancję na biżuterię i certyfikaty dla biżuterii svarovskiego. Wygodnie można złożyć zamówienie bez rejestracji a gwarantują najniższe ceny biżuterii i wysyłka w dniu zapłaty. Codziennie dodają nowości.

Re: AnKa Biżuteria

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Greg » 9 paź 2016, o 09:32

Mam podobne doświadczenia: bardzo tania biżuteria srebrna przy bardzo dobrej obsłudze, jakości biżuterii i gwarancji.
Załączniki
20240131_162519.jpg
20240131_162921.jpg

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: sklepik_one » 9 paź 2016, o 16:50

Jeden z nielicznych gdzie zadowolenie klienta jest ważniejsze niż zyski. :) Marka godna polecenia.

Awatar użytkownika
Nikola Want
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2016, o 07:14

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Nikola Want » 17 gru 2016, o 07:21

Miałam przyjemność kupować w tym sklepie internetowym biżuterię wiele razy. Mi podoba się najbardziej, że codziennie dodają coś nowego - bardzo ładną biżuterię damską mają.

Awatar użytkownika
Waldek

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Waldek » 14 sty 2017, o 22:53

jubiler anka to bardzo solidna firma

ofertę też mają bogatą:
celebrytki
Obrazek
Obrazek

kolczyki

Obrazek

wisiorki
Obrazek

bransoletki
Obrazek

łańcuszki
Obrazek

pierścionki
Obrazek


oraz obrazki srebrne z wizerunkiem świętych i aniołków:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasia z Polski

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Kasia z Polski » 18 kwie 2017, o 12:12

bizuteria ze srebra online u AnKa robi wrażenie - największe po otrzymaniu przesyłki - cudeńka

Awatar użytkownika
kasiuniaa
Posty: 17
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:04

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: kasiuniaa » 18 kwie 2017, o 20:16

tak, mam kilka wisiorków i kolczyków od nich - piękne unikaty z bursztynem
teraz wybieram na stronie obrazek srebrny na prezent na komunię świętą

Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: MagdalenaKaszew » 22 sie 2017, o 13:01

Faktycznie, mają bardzo duży wybór ładnej biżuterii srebrnej. Najwięcej kolczyków i wisiorków w internecie.

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2467
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: misiak » 16 wrz 2017, o 20:14

Na strone sklepu trafilam przez przypadek. Jestem bardzo zadowolona z obslugi, transakcja przebiegla bardzo sprawnie

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2467
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: misiak » 16 wrz 2017, o 20:16

Na sklep Anka Biżuteria trafiłam poprzez reklamy w internecie na portalach ONET i INTERIA. Produkty oceniam jako eleganckie, zwracające uwagę. Mój zakup / granatowe kolczyki/ dotarł do mnie w krótkim czasie, kolor pereł różni się od tego na zdjęciu, jest jaśniejszy, bardziej ciemnoniebieski niż granatowy ale i tak podoba mi się. Polecam sklep.

Awatar użytkownika
Pajo
Posty: 46
Rejestracja: 4 mar 2010, o 18:14

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Pajo » 16 wrz 2017, o 20:16

a stronę Waszego sklepu trafiłam przypadkiem, kiedy szukałam coś ciekawego z biżuterii (szukałam takiego modelu pierścionka, gdyż bardzo mi się spodobał - pierścionek bardzo podobny miała moja koleżanka, tylko że złoty:))) Tak, jestem zadowolona z tego zakupu:))))))))))))

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: sklepik_one » 16 wrz 2017, o 20:18

Poznany sklep przez internet. Trzy razy dokonane zakupy. Zakupy trafione, dalsze polowanie na nowości. Kontakt ze sklepem super. Zadowolenie 100%.

Awatar użytkownika
Magda z Poznania

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Magda z Poznania » 16 wrz 2017, o 20:22

Zdarzało mi kupować biżuterię w sklepach internetowych i po prostu trafiłam na sklep Państwa. Kupowałam w sklepie, byłam/jestem bardzo zadowolona, z pewnością będę jeszcze kupowała. Polecam

Awatar użytkownika
Klient Ankabizuteria

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Klient Ankabizuteria » 16 wrz 2017, o 20:25

Na stronę trafiłam przypadkiem, surfując w internecie. Biżuteria jest tutaj przepiękna i urozmaicona. Zamówione produkty w porządku. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.

Awatar użytkownika
Nina z Krakowa

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Nina z Krakowa » 16 wrz 2017, o 20:27

Polecam super biżuteria , Kontakt pierwsza klasa Napewno nie był to mój ostatni zakup
Załączniki
20240131_163002.jpg
20240131_162925.jpg
20240131_162915.jpg

Awatar użytkownika
Ilona

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Ilona » 16 wrz 2017, o 20:32

Sklep poleciła mi koleżanka. Zachwycił mnie łańcuszek u Niej na szyi. Asortyment idealnie trafia w mój gust. Zakupy są bardzo proste. Strona jest przejrzysta. Zero utrudnień w kontakcie telefonicznym. Szczerze polecam AnKa Biżuteria. 100% zadowolenia.

Awatar użytkownika
klientka sklepu AnKa

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: klientka sklepu AnKa » 16 wrz 2017, o 20:34

Witam na stronę trafiłam przypadkiem bo szukałam ciekawych kolczyków :D a ze współpracą z Państwa firmą jestem bardzo zadowolona tym bardziej że produkty dostaję bardzo szybko pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
citro2

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: citro2 » 25 wrz 2017, o 13:48

Ja ostatnio kupowałam zestaw ze srebra na stronie www.ankabizuteria.pl, zapłaciłam około 135 zł, fakt czekałam na niego 3 tygodnie, ponieważ towar idzie z zagranicy ale muszę przyznać że było warto, nie myślałam że można kupić coś ze srebra tak tanio.
Oraz zaskoczyła mnie obsługa sklepu, po dokonaniu zakupu otrzymałam zaraz tel. Pani poinformowała mnie jak przebiega cały proces zakupów, jak sprawdzić gdzie jest moja przesyłka i zapytała się czy życzę sobie co tydzień telefon z informacją o mojej przesyłce ponieważ mają dokładniejszy wgląd do monitorowania zamówień. Dostałam też od razu linka do monitorowania mojej przesyłki.
Na koniec jestem pod wrażeniem i w 100% polecam tam zakupy.

Awatar użytkownika
Zbigniew

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Zbigniew » 29 wrz 2017, o 12:50

Dziękuję BARDZO.
Aniu, piękny towar a radość obdarowanej bezcenna.
Serdecznie pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Mikka » 3 gru 2017, o 14:09

Aby uzyskać potwierdzenie szerszej podstawa wobec klientów trzeba było wielu lat. To może korelować z niewielka liczbą oferowanych kolekcji biżuterii firmy AnKaBiżuteria, gdzie z początkowych kilku osób dziś jej 15setki pracowników, produkuje ręcznie od 10 000 do 12 000 sztuk biżuterii która opuszcza fabrykę każdej minuty, godziny,... roku. AnKa Biżuteria za wyjątkowy sukces w roku 2017 został nawet nagrodzona Nagrodą niemieckiej marki w złocie.

Dopiero niedawno wprowadzono w AnKa Biżuteria wysokiej klasy unikalne wisiorki oraz naszyjniki dla zapracowanych kobiet na co dzień piastujące wysokie stanowiska w prosperujących firmach:
Obrazek
Obrazek
ale także oferty dla pań dyrektor sportowców w ofercie biżuteria wykonana przy użyciu zaawansowanej technologicznie wisior z bursztynem, funkcjonalne i uniseks, biżuteria po prostu wygląda inaczej niż jakakolwiek inna biżuteria rodzaju na rynku. "Zupełnie nowy i bardzo stare, w rzeczy samej "- obie pasują tą biżuterię. Hap-
tic i wygląd używanych materiałów dają biżuterii charakter, a dzięki elastycznemu układowi idealna biżuteria dla współczesnych biznes kobiet i kobiet lubiących sportowy wygląd. Wnętrze biżuterii jest unikalne i można wybrać z szerokiej kolekcji według indywidualnych zainteresowań.

ODPOWIEDZ