Najlepsza marka

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Awatar użytkownika
nataliii

sklep internetowy z biżuterią

Post autor: nataliii » 17 lut 2017, o 12:53

Również bardzo lubię kupować w ankabizuteria.pl jest to bardzo porządny sklep internetowy z biżuterią

sklep internetowy z biżuterią

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
monisiaak

Re: Najlepsza marka

Post autor: monisiaak » 7 kwie 2017, o 16:59

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że w biżuterii marka ma znaczenie. Pomijając jakość czy podejście do Klienta w przypadku ewentualnych reklamacji produktu, według mnie z pewnością lepiej prezentuje się prezent z biżuterii zapakowanej w pudełko znanej marki, niż w zwykłym ozdobnym pudełku czy opakowaniu.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 7 kwie 2017, o 17:29

zgadzam się z Tobą , zwróć uwagę że najlepsze marki niezależnie od tego czy są znane kupującym czy nie dostarczają poczucia najlepszej jakości i profesjonalizmu obsługi - tu faktycznie dobrym przykładem jest oryginalne pudełko z logo sklepu internetowego zamiast po prostu wysłanej biżuterii zapakowanej w folię bąbelkową.

Awatar użytkownika
gosc

Post autor: gosc » 15 mar 2018, o 14:14

polecam Pracownie Złotniczą Złota Róża narożnik ulic Dąbrowskiego i Roosevelta w Poznaniu

Awatar użytkownika
Dinmo

Post autor: Dinmo » 21 cze 2018, o 12:31

Dlaczego polecasz tego jubilera? Czym sobie na to zasłużył? W czym jest wybitny albo lepszy od innych?

Awatar użytkownika
Mania92

Post autor: Mania92 » 9 lip 2018, o 08:55

A znacie może markę biżuterii The PH? Ja często jak wybieram biżuterię to właśnie od tej marki. Biżuteria jest piękna, delikatna i personalizowana. Może dobrać sobie oryginalną biżuterię dla siebie :) Coś pięknego!
Niedawno poznałam Sklep z kolczykami i zastanawiam się, czy warto brać od nich kolczyki. Nie jestem przekonana, bo strona jest chyba nowa, prawda? Czy ktoś kupował od nich i zna tę markę, czy jednak wolicie kupować biżuterię z YES?

Kupujecie od nieznanych marek?

Awatar użytkownika
Mania92

Post autor: Mania92 » 9 lip 2018, o 08:57

Dinmo pisze:
21 cze 2018, o 12:31
Dlaczego polecasz tego jubilera? Czym sobie na to zasłużył? W czym jest wybitny albo lepszy od innych?
Może często właśnie tak kupuje biżuterię, albo jej pierścionek zaręczynowy jest właśnie od tego jubilera? Dla mnie w sklepach stacjonarnych bardzo ważna jest miła obsługa, bo jestem dość wymagająca i potrafię drażnić, bo muszę przymierzyć wszystkie błyskotki, które mi się podobają ;)

Awatar użytkownika
Agnes

Post autor: Agnes » 21 lip 2018, o 18:17

Faktycznie mając niesprecyzowane oczekiwania lepiej iść do salonu i podrażnić sprzedawcę. Kupując przez internet nie dasz rady przymierzyć wielu kolekcji biżuterii. Jak już na coś się zdecydujesz to spróbuj poszukać tego w sklepach internetowych bo pewnie będzie taniej i masz też lepsze warunki zakupu bo np. możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni.

Tak przy okazji zamiast drażnić innych ludzi zamów przez internet kilka pierścionków i zwróć te które Tobie nie odpowiadają - i Ty będziesz bardziej zadowolona i sprzedawca będzie mógł spać spokojnej bo nikt go nie denerwuje.

Awatar użytkownika
jula2343421

Post autor: jula2343421 » 1 sie 2018, o 14:57

Moim zdaniem marka ma duże znaczenie ;) I nie chodzi tu o znaczek, tylko o wykonanie i ewentualną reklamację! Wole YES i to zdecydowanie! Mam biżuterie od nich i jestem bardzo zadowolona!

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 3 lis 2018, o 21:23

różnie to bywa z reklamacjami w sieciówkach, ale szanujemy zdanie wszystkich

ODPOWIEDZ