Strona 1 z 1

biżuteria nago akty z kolczykami oraz naszyjnikami

: 25 lis 2016, o 18:50
autor: Aneczka Wojczak
Umiejętność zrobienia zdjęcia przedstawiającego nagość, które zatrzyma na chwilę odbiorcę, wzbudza zainteresowanie, ciekawość czy zachwyt jest bardzo rzadka, dana jedynie wybranym. Powstaje pytanie - czy to skutek tego, że fotografia aktu jest obiektywnie bardzo trudna, czy też tego, że fotografom brakuje odwagi aby zmierzyć się z tym wyzwaniem?

Czy Ty, jako fotograf chciała / byś to zrobić?

Re: biżuteria nago akt z kolczykami oraz naszyjnikami

: 25 lis 2016, o 21:20
autor: Monia Nowak
Trudności jest wiele aby zrobić ładny akt - ale jak udowadnia wielu profesjonalnych fotografów swoimi zdjęciami są one do pokonania, wystarczy po prostu chcieć.

Zachwycający akt to umiejętne operowanie światłem i cieniem, budowanie atmosfery, właściwe wykorzystanie sprzętu. To również ciężka praca, poprzedzona przygotowaniami i wsparta ponadprzeciętną wiedzą techniczną.

Uczestnicząc w e-kursie "Zrozumieć fotografię" i próbując każdy może w sposób zachwycający rozwinąć swój talent, a dzięki analizie wskazówek i fotografii zawodowych fotografików odkryjesz w sobie nowe możliwości.

Przy szukaniu mentora spróbuj znaleźć fotografa wielokrotnie nagradzanego w konkursach międzynarodowych i krajowych

Re: biżuteria nago akty z kolczykami oraz naszyjnikami

: 10 cze 2017, o 17:05
autor: ForumMaster
Piszesz jakbyś przeszła tą ścieżkę i potrafiłaś znaleźć mentora, nauczyć się od najlepszych i teraz cieszysz się swoim mistrzostwem fotografii, tak? Możesz się przykładem pochwalić?

Re: biżuteria nago akty z kolczykami oraz naszyjnikami

: 23 cze 2017, o 13:41
autor: Izabell
takie akty z biżuterią byłyby naprawdę ciekawe