Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

Informacje o targach biżuterii, imprezach w Polsce, innych krajach UE oraz na świecie. Ważne wydarzenia, decyzje, przepisy dla przedsiębiorców. Źródło kontaktów.
Awatar użytkownika
Helena

Post autor: Helena » 19 lis 2015, o 08:40

Sprzedaję zegarki w sklepie stacjonarnym i teraz otworzyłam stronę internetową. Może ktoś z państwa korzystał z promocji w internecie ze pomocą banerów reklamowych statycznych czy animowanych i mógłby mi podpowiedzieć do kogo lub gdzie warto zwrócić się z zapytaniem lub gdzie wystawić zlecenie o wykonanie ładnych banerów reklamowych?

Dla mnie ważne jest aby taki baner był animowany, bo wtedy można pokazać dużo zegarków i też aby takie reklamy były bardzo dobrej jakości i co najważniejsze ktoś był chętny wejść do mojego sklepu i dokonać u mnie zakupu.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

Post autor: ForumMaster » 19 lis 2015, o 08:47

Zacznij od dokładniejszego sprecyzowania jakich banerów potrzebujesz: wymiary, jakiej wielkości pliki. Jeżeli przykładowo chcesz banery pod reklamę w google, to wymagania są opisane na stronie:

ale musisz też podać, czy to ma być jeden zestaw produktów promowany w różnych formatach graficznych, czy też każdy baner ma być unikalnego rozmiaru i promować różne zegarki.

Dla odpowiadających sugeruję dołączyć na forum kilka najładniejszych banerów jakie udało się zrobić i ładnie opisać najlepsze Wasze cechy jak np. terminowość, cena, jakość wykonania, treści nawołujące do zakupu... które Was wyróżniają. Jako administrator będę wycinała wszelkie spamerskie oferty a osobiście wypromuję oferty najładniejsze, może zrobię konkurs na najładniejszy baner z branży Moda Biżuteria Zegarki, dobra luksusowe.

ODPOWIEDZ