Pierścionek...

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pierścionek...

Re: Pierścionek...

autor: Basskas89 » 10 kwie 2018, o 10:01

Michał, faktycznie w Aparcie za pierścionek o tak dużym rozmiarze brylantu musiałbyś tyle zapłacić, ale przecież masz do wyboru jeszcze wiele innych sklepów jubilerskich. Przecież nie tylko tak znane marki produkują ładnie wykonane pierścionki i te mniej znane bardzo często dorównują im jakością. W mniejszym sklepie możesz liczyć na dużo niższe ceny… Przykładem może być chociażby oferta sklepu Ankabizuteria, którą możesz sobie zobaczyć tutaj https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki . Widziałam pierścionki wykonane z żółtego złota o z 0,7CT brylantem za niecałe 10tysięcy złotych więc tutaj możesz bez najmniejszego problemu kupić pierścionek z równie pięknym kamieniem za cząstkę tej ceny. Nie przepłacaj i także nie ryzykuj zlecenia jego zrobienia jubilerowi, bo żaden szanowany się jubiler nie wykona pierścionka na zamówienie w niższej cenie, a Tobie przecież również zależy na tym, żeby nie wydać majątku. Polecam zajrzeć na stronę.
Obrazek

Re: Pierścionek...

autor: Jubiler z Płocka » 2 mar 2018, o 18:20

Lepiej nie ryzykować przy tej kwocie, bo ładny pierścionek oryginalny można wykonać od kwoty 50tys. np taki jaki dał prezydent Poznania swojej żonie.

Re: Pierścionek...

autor: michal78 » 1 mar 2018, o 21:15

Jubilera który jest chętny mam. Moje pytanie dotyczyło raczej tego czy jest sens próbować. Czy taki pierscionek ma szansę robić wrażenie porównywalne z nowym. Czy jest to lepsza opcja niż zakup nowego z mniejszym kamieniem ale we współczesnym szlifie.

Re: Pierścionek...

autor: Mart » 1 mar 2018, o 20:45

W dużym mieście pewnie ktoś by się tego podjął. Poznań albo Warszawa albo Wrocław czy Gańsk..

Ktoś z jubilerów się tego podejmie?

Re: Pierścionek...

autor: michal78 » 28 lut 2018, o 00:16

Raczej daleko, Lublin...

Re: Pierścionek...

autor: ForumMaster » 27 lut 2018, o 20:52

Z jakiego miasta jesteś? Podaj jakiś kontakt do siebie.

W Poznaniu da radę :)

Pierścionek...

autor: michal78 » 27 lut 2018, o 12:51

Witam, planuję zakup lub zlecenie wykonania pierścionka zaręczynowego, posiadam starszy pierścionek z brylantem 0,6 karata. Stary szlif, wedle oceny jubilera kamień dobrej czystości. Wiem że współczesny pierścionek z kamieniem tej wielkości w aparcie, yes-ie lub ankabizuteria kosztowałby 15-20tys lub więcej (we współczesnym szlifie). Sam pierścionek w którym jest brylant nie jest wielkiej urody, pomyślałem jednak nad opcją wykonania nowego pierścionka w oparciu o ów kamień i złoto ze starego pierścionka. Wedle mojego zamierzenia miałoby to być coś jak na załączonej ilustracji (mniejsze diamenciki do wykorzystania w tym projekcie również posiadam) Prezentowany pierscionek pochodzi z oferty znanej marki. Czy myślicie że coś takiego ma sens i jest wykoanalne ? Czy jest szansa na uzyskanie podobnego rezultatu jak na ilustracji ? Czy może sensowniej jednak sprzedać kamień (jubiler wspomniał że on mógłby dać za kamień 2- 2,5 tys czyli chyba sporo poniżej wartości rynkowej) i zakupić gotowy pierścionek w którejś ze wspomnianych sieci, w tej opcji jednak kamień będzie na pewno sporo mniejszy.
Załączniki
2.jpg

Na górę